głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marycelka Nie umiem być szczęśliwa kocha mnie jeden i drugi przeszłość i teraźniejszość mieszają się ze sobą nie umiem z nich wyjść chcę trafić do miejsca gdzie nie ma ni

marycelka

marycelka.moblo.pl
Nie umiem być szczęśliwa kocha mnie jeden i drugi przeszłość i teraźniejszość mieszają się ze sobą nie umiem z nich wyjść chcę trafić do miejsca gdzie nie ma niko
Nie umiem być szczęśliwa  kocha... teksty

marycelka dodano: 31 maja 2015

Nie umiem być szczęśliwa, kocha mnie jeden i drugi, przeszłość i teraźniejszość mieszają się ze sobą, nie umiem z nich wyjść, chcę trafić do miejsca, gdzie nie ma nikogo, albo jest jeden z was

Cieszę się  że już nas nie ma.... teksty

marycelka dodano: 16 marca 2015

Cieszę się, że już nas nie ma. Wszystko to co było, nie ma już najmniejszego sensu. Nie walczę, nie krzyczę, lecz oddycham. Oddycham powoli, głęboko i myślę, ale już nie o Tobie. Żegnaj kochanie.

Codziennie pytam Boga dlaczego nas to... teksty

marycelka dodano: 14 luty 2015

Codziennie pytam Boga dlaczego nas to spotkało. Zapanowała nademną wielka nienawiść i zło, chcę się ich pozbyć lecz jest mi trudno bez Ciebie i Twojej siły. Pomóż mi proszę, chociaż trochę oddaj mi siebie i swój umysł. Dałeś mi nowe życie, które Bóg mi zabrał kochanie.

Szkoda  że nasze życie musiało... teksty

marycelka dodano: 25 stycznia 2015

Szkoda, że nasze życie musiało się tak pokomplikować. Ściany w moim pokoju kurczą się od Twoich niepewności, moje oczy są coraz bardziej szklane i odporne na ból. Dziarasz we mnie wielką otchłań. Słyszę Twoje "skarbie, kocham Cię" jeszcze głośniej, skradasz się do mojej podświadomości, a ja chcę Cię zatrzymać.

Chcę napisać do Ciebie list  ale... teksty

marycelka dodano: 2 stycznia 2015

Chcę napisać do Ciebie list, ale nie wiem od czego zacząć. Powinnam Cię przeprosić, za to jaka byłam, za to, że tęsknię, za to, że nie mogę ścierpieć tej całej sytuacji. Kochałam Cię i będę Cię kochać, i nic tego nie zmieni.

Wiesz  czuję się jakbym żyła w... teksty

marycelka dodano: 1 stycznia 2015

Wiesz, czuję się jakbym żyła w nieskończoności uczuć. Moje życie toczy się tym cholernym trybem. Próbuję znowu być taka jak wcześniej. Bóg istnieje. Jestem tego pewna, kochanie. Modlę się każdego wieczoru o Twój powrót i Ty wracasz. On mnie wysłuchał. Jestem bardzo pewna.

they dream big  and they make dreams... teksty

marycelka dodano: 1 stycznia 2015

they dream big, and they make dreams come true

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV