głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
“   To ty jesteś tą  która... teksty

kruchoscserca dodano: 20 czerwca 2013

“ - To ty jesteś tą, która odchodzi. - Ty jesteś tym, który mnie nie zatrzymuje. ”

Kobieta jest organizmem... teksty

kruchoscserca dodano: 20 czerwca 2013

Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko.

“Przysięgam  że nigdy w życiu... teksty

kruchoscserca dodano: 20 czerwca 2013

“Przysięgam, że nigdy w życiu, ale to nigdy, aż do końca pierdolonego świata, przez wszystkie starości i młodości, przez wszystkie śmierci i narodziny, przez wszystkie gówno warte inicjacje i zakończenia, przysięgam na Veddera, Jezusa, Kapitana Planetę (...) Nieważne, czy było to podczas słuchania kaset, oglądania seriali, imprezowych agonii, obejmowania, ruchania, patrzenia, myślenia – przysięgam, że nigdy w życiu jej nie opuszczę.”

Chciałabym  żebyś go straciła.... teksty

kruchoscserca dodano: 20 czerwca 2013

Chciałabym, żebyś go straciła. Tak na moment. Na chwilę. Na dzień. Na tydzień. Na tak długo, aż w końcu do Ciebie dotrze, jak to jest być po drugiej stronie, jako ofiara. Kiedy ból jest tak przeszywający, że nie sposób go opisać. W pokoju panuje tylko zapach tytoniu i wymiocin. Rzeczy z półek, szafek lądują na podłodze, a ty siedzisz sama w środku tego syfu, obejmując się za kolana i głośno płacząc. Powiedz, jakie to uczucie wiedzieć, że nie ma się nic? Że nawet alkohol nie pomaga? A środki przeciwbólowe nie koją wcale bólu? Opowiedz o tym, jak nie ma się ochoty nawet otworzyć okna, by wpadło trochę świeżego powietrza, nie mówiąc już o wyjściu na dwór. O dniach spędzonych w łóżku z przekrwionymi oczami. O tym, jak telefon ani drgnie, potwierdzając fakt, że każdy ma Cię głęboko. Spróbuj opisać jak twoje ciało słabło, gdy znów dotarło do Ciebie, że straciłaś jedną z najważniejszych osób w życiu. Chciałabym, byś na własnej skórze doświadczyła, przez jakie piekło musiałam przejść.

Chodź pokażę Ci jak bardzo chcę... teksty

kruchoscserca dodano: 20 czerwca 2013

Chodź pokażę Ci jak bardzo chcę byś był. Weź sobie mnie, bo tylko Ty i więcej nic.

Jej nie ma. Bo nie ma z Nią Jego.... teksty

kruchoscserca dodano: 20 czerwca 2013

Jej nie ma. Bo nie ma z Nią Jego. Widzisz, Ona jest jak lalka z porcelany. Ona nie czuje. Nie czuje już nic. Nic poza miłością do Niego.

Cholernie trudno się przyznać do... teksty

kruchoscserca dodano: 17 czerwca 2013

Cholernie trudno się przyznać do tego, jak bardzo człowiek jest czasem słaby. Jak bardzo nie radzi sobie z życiem i samym sobą. Kiedy znika dzielny żołnierzyk, a jego miejsce zastępuje tylko marionetka w dłoniach losu. Są dni, kiedy męczy nawet zrobienie herbaty. Trudno podnieść się z łóżka, gdy równowaga psychiczna jest tak zachwiana. Cała radość ulatuje, cała siła i chęć życia. Wszystko traci sens. Bo są takie dni, kiedy każdy ból przeżywa się trzy razy silniej. A później wszystko wraca do normy. Jest jak zwykle. Jest lepiej. Chociaż lepiej wciąż nie znaczy dobrze.

 Jeszcze się na mnie napatrzysz.... teksty

kruchoscserca dodano: 16 czerwca 2013

-Jeszcze się na mnie napatrzysz. Masz całe życie. -Chyba mi nie wystarczy.

Nie ma Ciebie  a biorę Cię pod... teksty

kruchoscserca dodano: 16 czerwca 2013

Nie ma Ciebie, a biorę Cię pod uwagę. Cały czas.

 Czekasz aż zatęskni?  Za mną? Nie... teksty

kruchoscserca dodano: 16 czerwca 2013

-Czekasz aż zatęskni? -Za mną? Nie żartuj. Za mną się nie tęskni. Mnie się odrzuca, odkłada, zapomina. -Ja bym tęskniła. -Każdy tak mówi, a potem jest jak zawsze.

Mówią  że skleroza nie boli.... teksty

kruchoscserca dodano: 16 czerwca 2013

Mówią, że skleroza nie boli. Kłamią. Mnie boli, kiedy o mnie zapominasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV