głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Chciałabym zobaczyć jeszcze raz ten Twój powalający na kolana uśmiech chciałabym poczuć bicie Twojego serca chciałabym poczuć Twoje ciepło chciałabym Cię dotkną

kiika

kiika.moblo.pl
Chciałabym zobaczyć jeszcze raz ten Twój powalający na kolana uśmiech chciałabym poczuć bicie Twojego serca chciałabym poczuć Twoje ciepło chciałabym Cię dotknąć po
Chciałabym zobaczyć jeszcze raz ten... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

Chciałabym zobaczyć jeszcze raz ten Twój powalający na kolana uśmiech, chciałabym poczuć bicie Twojego serca, chciałabym poczuć Twoje ciepło, chciałabym Cię dotknąć, pocałować, spojrzeć w Twoje piękne oczy.

Większość dziewczyn martwi się... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

Większość dziewczyn martwi się tylko o fryzurę, makijaż, a ja codziennie myślę tylko o tym czy u Ciebie jest wszystko ok.

przytulił ją. poczuła się... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

przytulił ją. poczuła się bezpiecznie i to ją zabijało, bo wiedziała, że nie może mu zaufać, że nigdy nie będą razem.

  Dziewczynko  dlaczego płaczesz?... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

- Dziewczynko, dlaczego płaczesz? - Bo kocham. - W takim razie powinnaś się cieszyć. - Ale ja źle kocham. - Nie da się kochać źle, dlaczego tak myślisz? - Bo chłopak, którego kocham jest zły, więc i miłość jest zła. - Dlaczego mówisz, że on jest zły? - Bo źle robi. - W takim razie nie powinnaś go kochać. - Ale jednak go kocham, bardzo mocno. - Ale za co? - Za jego uśmiech, za poczucie humoru, za zrozumienie, za to że jest do mnie podobny i za to że kiedyś mnie kochał. - A już cię nie kocha? - Nie. - Ale ty nadal go kochasz? - Tak. - Dlaczego? - Bo było mi z nim bardzo dobrze. - A chciałabyś z nim znowu być? - Nie. - Dlaczego? - Bo mu już nie ufam. - Ale nie ma miłości bez zaufania. - Za to też go kocham. - Dlaczego? - Bo skoro mu nie ufam, to się na nim nie zawiodę. - Dziwna jesteś. - Nie dziwna, tylko zakochana !

Teraz jestem tutaj  mam przerwę... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

Teraz jestem tutaj, mam przerwę, jeśli można tak powiedzieć, od życia. Zbieram myśli i nigdzie mi się nie śpieszy.

znasz ten stan  kiedy mimo  że masz... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

znasz ten stan, kiedy mimo, że masz włączone dźwięki ciągle sprawdzasz na leżącym obok telefonie, czy przypadkiem nie napisał ?

hmm  jej to przykre  ale wiesz kiedy... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

hmm, jej to przykre, ale wiesz kiedy patrzę na tą ''twoją dziewczynę'' to mam ochotę wysłać sms o treści `POMAGAM `.

i ten jego cholernie słodki uśmiech... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

i ten jego cholernie słodki uśmiech, który doprowadza mnie do obłędu.

panicznie bała się pająków  ale... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

panicznie bała się pająków, ale strach przed tym, że kiedyś spotka Go, idącego za rękę z inną, był o wiele potężniejszy.

Minie długi czas zanim zdam sobie... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

Minie długi czas zanim zdam sobie sprawę z tego, że już nie będę rozmawiać z Tobą, że minęło już dużo czasu, że Tobie już się pewnie ułożyło, że Ty nie myślisz o mnie, że żyjesz swoim życiem i już dawno jesteś dalej niż ja... choć przez chwile.. pamiętam, że szedłeś koło mnie a teraz jesteś już tak daleko, że nie obejmuje Cie mój wzrok. Taak.. jeszcze trochę czasu... Teraz będę żyła z dnia na dzień aby szybciej mijały dni i żeby po raz któryś zaczęła odnawiać się we mnie nadzieja.., że świat nie kończy się na jednej nieszczęśliwej miłości, na czyiś słowach, gestach. A teraz... będę musiała przypomnieć sobie życie sprzed paru miesięcy, przypomnieć sobie, że kocham zachody słońca i nie myśleć o tym co teraz robisz.

Jak miała się nie zakochać?!... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

Jak miała się nie zakochać?! skoro ciągnął ją za rękę, obiecał pokazać świat, wierzył w ich szczęście, zarażał optymizmem, aż w końcu uwierzyła! I nagle, jakby to wszystko było tylko snem. Nie wiedziała, czy rzeczywiście on w jej życiu był...

 A co jeśli zacznie padać deszcz i... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

-A co jeśli zacznie padać deszcz i zmoknę? -Nie zmokniesz, nauczę Cię chodzić miedzy kroplami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV