głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika przychodzi w życiu taki moment kiedy uświadamiasz sobie że nie posiadasz nic wartościowego żadnej szczerej przyjaźni żadnego bezinteresownego rękawa do otarcia

kiika

kiika.moblo.pl
przychodzi w życiu taki moment kiedy uświadamiasz sobie że nie posiadasz nic wartościowego żadnej szczerej przyjaźni żadnego bezinteresownego rękawa do otarcia
przychodzi w życiu taki moment... teksty

kiika dodano: 13 września 2010

przychodzi w życiu taki moment , kiedy uświadamiasz sobie , że nie posiadasz nic wartościowego , żadnej szczerej przyjaźni , żadnego bezinteresownego rękawa do otarcia łez , nie wspominając nawet o prawdziwej miłości , a na myśl przychodzi tylko samobójstwo . najlepszy lek , na cały ból , na całe zło

Dlaczego milczysz ?   bo...   bo ?... teksty

kiika dodano: 13 września 2010

Dlaczego milczysz ? -bo... -bo ? - Kocham Cię , a wiem że ty kochasz kogoś innego.

wszystko jest okej ?   jasne .... teksty

kiika dodano: 13 września 2010

wszystko jest okej ? - jasne . przecież się uśmiecham . - wiem , że nauczyłaś się doskonale maskować . uśmiechasz się za każdym razem , kiedy jest Ci smutno . - i jeszcze nauczyłam się śmiać , kiedy chce mi się płakać .. - dodałam patrząc w nieistniejący punkt . - tak jest łatwiej . - szepnęłam z nieobecnym wzrokiem . - łatwiej Ci ? - w jego głosie było słychać szczere zdziwienie . - przynajmniej nikt nie zadaje tylu zbędnych pytań , na które zawsze ciężko mi powiedzieć prawdę . - chwycił moją twarz w swoje dłonie i poczekał aż nasze oczy się spotkają .- przecież one i tak wszystko pokazują . - uśmiechnął się z tym łobuzerskim uśmiechem . tym , który kochałam najbardziej . - ale nie każdy potrafi z nich odczytać , że coś jest nie tak .

byłeś i nadal jesteś dla mnie... teksty

kiika dodano: 13 września 2010

byłeś i nadal jesteś dla mnie wszystkim . to nie są puste słowa , takie jak " bez Ciebie nic nie ma sensu " , " umrę bez Ciebie " itp . po prostu od tego momentu życie bez Ciebie wymaga ode mnie więcej odwagi niż śmierć .

 marionetka własnej nieświadomości.  teksty

kiika dodano: 13 września 2010

`marionetka własnej nieświadomości.`

pewnego dnia jadąc miejskim... teksty

kiika dodano: 13 września 2010

pewnego dnia jadąc miejskim autobusem zamyśliła się patrząc przez okno , od którego odbijały się duże krople deszczu i zasłuchała w piosenkę lecącą z radia . słuchając słów powstrzymywała się , aby nie wybuchnąć spazmatycznym śmiechem . " ja dla Ciebie , Ty dla mnie , dla siebie żyjemy , dla siebie jesteśmy stworzeni ." doszła do wniosku , że nie ma bardziej kłamliwej piosenki . nikt nie żyje dla drugiej osoby . każdy żyje dla siebie .

wiem po prostu   że w każdym innym... teksty

kiika dodano: 13 września 2010

wiem po prostu , że w każdym innym szukałabym Ciebie , szukałabym cech , słownictwa, wszystkiego . wiem , że tylko Twoje ' kocham ' będzie smakowało tak jak smakuje , i że nikt inny nie umiałby go powiedzieć bez mojego poprawiania , nawet jeśli chodzi o "Cię" zamiast "Cie" . wiem , że Twoje usta są jedyne . wszystkie inne są gorzkie , nawet bez ich próbowania to wiem . innych nie chcę . moje serce jest na swoim miejscu i się nie przeniesie . jest u Ciebie .. kocham Cię.

wykrzyczałam Ci przez słuchawkę... teksty

kiika dodano: 13 września 2010

wykrzyczałam Ci przez słuchawkę zeszłej nocy , że Cię nienawidzę . dławiąc się łzami dodałam , że jeszcze bardziej kocham . widzisz tu sens ? nasz związek polegał na sprzeczności . wszystko się ze sobą kłóciło , ale zawsze potrafiliśmy dojść do porozumienia . wystarczyły tylko Twoje dwa najważniejsze słowa .

chciałabym   żeby wszystko w końcu... teksty

kiika dodano: 13 września 2010

chciałabym , żeby wszystko w końcu się ułożyło . wśród przyjaciół , rodziny , znajomych . żeby każdy był szczęśliwy , żeby nikt w końcu nie potrzebował pocieszenia . nikt nigdy nie płakał , nie cierpiał . ja wiem i rozumiem , że nigdy to się nie ziści , ale marzyć każdy może , prawda ? marzenia - pf , co nam po nich ? trzeba wziąć się w garść i robić wszystko , żeby nasze cele , które z początku mogą wydać się nieosiągalne , w końcu nabrały kształtów .

każesz mi wybierać pomiędzy Tobą... teksty

kiika dodano: 13 września 2010

każesz mi wybierać pomiędzy Tobą , a Nimi . i na tym polega miłość ? nie mogę mieć i Ciebie , i przyjaciół , którzy wcześniej pomogli mi się pozbierać po tym , w jaki cholernie szczeniacki sposób wystawiłeś mnie do wiatru . cóż .. pewna jestem , że pomogą mi dojść do siebie i tym razem ..

chciałabym   abyś któregoś dnia... teksty

kiika dodano: 13 września 2010

chciałabym , abyś któregoś dnia pomyślał sobie , że jest taka osoba na świecie , która myśli o Tobie bezustannie . chciałabym , abyś umiał dostrzec różnice między moimi myślami , a innych dziewczyn . kocham Cię za to jaki jesteś , a nie za to kim jesteś . kocham Cię pomimo wszystkich sprzeczności swojego serca , kocham Cię nie zważając na to , że przez to mnie znienawidzili , kocham Cię , bo jesteś moim życiem , nadzieją , światełkiem w ciemnym tunelu , w którym nie raz się pogubiłam . wiem , że nigdy nie będę Cię mieć kolejny raz , wiem o tym doskonale . wciąż karmię umysł kłamstwami . spokojnie , będzie dobrze .

kurdemol i do przodu. teksty

kiika dodano: 13 września 2010

kurdemol i do przodu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV