głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Pamiętam dzień w którym nasze spojrzenia spotkały się po raz pierwszy. Miałam wtedy wrażenie że czas się zatrzymał. Byliśmy tylko my. Reszta była mi wtedy zupe

kiika

kiika.moblo.pl
Pamiętam dzień w którym nasze spojrzenia spotkały się po raz pierwszy. Miałam wtedy wrażenie że czas się zatrzymał. Byliśmy tylko my. Reszta była mi wtedy zupełnie ob
  Pamiętam dzień  w którym nasze... teksty

kiika dodano: 30 września 2010

" Pamiętam dzień, w którym nasze spojrzenia spotkały się po raz pierwszy. Miałam wtedy wrażenie, że czas się zatrzymał. Byliśmy tylko my. Reszta była mi wtedy zupełnie obca.

wiem o tobie więcej niż ty sam ! teksty

kiika dodano: 30 września 2010

wiem o tobie więcej niż ty sam !

skąd wiem  że Cię kocham ? bo... teksty

kiika dodano: 30 września 2010

skąd wiem, że Cię kocham ? bo widzę Cię, gdy zamykam oczy .

Wiesz za co jestem najbardziej... teksty

kiika dodano: 29 września 2010

Wiesz za co jestem najbardziej wdzięczna? Za prawdę. Czasem chodzi o prawdę, której próbujemy unikać. Albo o prawdę, która odmieni nasze życie. Czasem chodzi o prawdę, która zbliżała się od dawna. Albo prawdę, o która modlimy się, żeby nigdy nie ujrzała światła dziennego. Czasem prawda może zostać odebrana nie tak, jak tego chcieliśmy. Ale zostawia ślad jeszcze długo po tym jak została wypowiedziana. Ale najbardziej wdzięczna jestem za prawdę, której się nie spodziewamy, a wpada prosto w nasze ręce.

Nawet  jeśli jesteśmy pewni  że... teksty

kiika dodano: 29 września 2010

Nawet, jeśli jesteśmy pewni, że zasłużyliśmy na szczęśliwe zakończenie ono nie zawsze nadchodzi. Pojawiają się wątpliwości. Sekretne misje wymykają się. I tylko śpiąca królewna znajduje swojego księcia.

nie powiem Ci  że cie kocham bo to... teksty

kiika dodano: 29 września 2010

nie powiem Ci, że cie kocham bo to bzdura, ale pewnie Cie kocham.

i tak czasem sobie myślę że lepiej... teksty

kiika dodano: 29 września 2010

i tak czasem sobie myślę że lepiej byłoby gdyby nie było Cię.

gapiłam się w niego  jak kobieta na... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

gapiłam się w niego, jak kobieta na diecie w kawałek ciastka .. < 3

Ja będę obok  kiedy nikogo nie... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

Ja będę obok, kiedy nikogo nie będzie i pomyślisz, że nikomu nie zależy, kiedy cały świat opowie się przeciwko Tobie i poczujesz się osamotniony, ja będę obok.. Będę obok, kiedy wszystkiego czego będziesz potrzebował, to ktoś, kto otrze Twoje łzy, kiedy Twoje serce będzie tak bolało, że nie będziesz mógł oddychać,kiedy będziesz chciał już tylko położyć się i umrzeć, ja będę obok.. Będę, gdy zaczniesz płakać słysząc smutną piosenkę, kiedy łzy nie będą chciały przestać płynąć, ja będę obok.. Więc widzisz, będę z Tobą aż do końca, to jest obietnica, którą daję Ci.

Co ty od niego chcesz? Żeby ci... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.

kocham spotykać cie przypadkiem.... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

kocham spotykać cie przypadkiem. moge ci wtedy pokazać moją udawaną obojętność w stosunku do ciebie. obojętność wyćwiczoną przed lustrem. że wcale nie boli mnie serce. że wcale nie przechodzą mi dreszcze po całym ciele. że wcale nie ściska mi się gardło na widok twojego uśmiechu... cholera! nadal nie moge o tobie zapomnieć.

Nie mamo. To nie jest coś o czym... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

Nie mamo. To nie jest coś o czym mogę tak po prostu zapomnieć, wymazać z pamięci i pójść naprzód. Tak, wiem, że mam trzynaście lat. Ale zrozum, nie jestem już tym dzieckiem, które biega ze swoim różowym misiem... Nie zaraz, ja nigdy nie miałam różowych misiów... Mamo, spróbuj sobie to wyobrazić. Kiedy go nie widzę, czuję jak wszystko we mnie szaleje. Jakby miliard motyli przeleciało przez całe moje ciało. Uwielbiałam z nim rozmawiać. O wszystkim, nawet o tym, jakiego batona ostatnio zjedliśmy. Przy nim czułam się bezpieczna, wystarczyła tylko jego obecność. Przy nim byłam szczęśliwa. Wiesz mamo, gdy przy jakiejś osobie jest się tak bardzo szczęśliwym, a potem się to straci, to nie da się o tym tak po prostu zapomnieć. Kocham go, mamo. Kocham go tak cholernie mocno, że oddałabym za niego wszystko, mimo tego, że mam przecież tylko trzynaście lat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV