głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Nawet jeśli jesteśmy pewni że zasłużyliśmy na szczęśliwe zakończenie ono nie zawsze nadchodzi. Pojawiają się wątpliwości. Sekretne misje wymykają się. I tylko ś

kiika

kiika.moblo.pl
Nawet jeśli jesteśmy pewni że zasłużyliśmy na szczęśliwe zakończenie ono nie zawsze nadchodzi. Pojawiają się wątpliwości. Sekretne misje wymykają się. I tylko śpiąca k
Nawet  jeśli jesteśmy pewni  że... teksty

kiika dodano: 29 września 2010

Nawet, jeśli jesteśmy pewni, że zasłużyliśmy na szczęśliwe zakończenie ono nie zawsze nadchodzi. Pojawiają się wątpliwości. Sekretne misje wymykają się. I tylko śpiąca królewna znajduje swojego księcia.

nie powiem Ci  że cie kocham bo to... teksty

kiika dodano: 29 września 2010

nie powiem Ci, że cie kocham bo to bzdura, ale pewnie Cie kocham.

i tak czasem sobie myślę że lepiej... teksty

kiika dodano: 29 września 2010

i tak czasem sobie myślę że lepiej byłoby gdyby nie było Cię.

gapiłam się w niego  jak kobieta na... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

gapiłam się w niego, jak kobieta na diecie w kawałek ciastka .. < 3

Ja będę obok  kiedy nikogo nie... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

Ja będę obok, kiedy nikogo nie będzie i pomyślisz, że nikomu nie zależy, kiedy cały świat opowie się przeciwko Tobie i poczujesz się osamotniony, ja będę obok.. Będę obok, kiedy wszystkiego czego będziesz potrzebował, to ktoś, kto otrze Twoje łzy, kiedy Twoje serce będzie tak bolało, że nie będziesz mógł oddychać,kiedy będziesz chciał już tylko położyć się i umrzeć, ja będę obok.. Będę, gdy zaczniesz płakać słysząc smutną piosenkę, kiedy łzy nie będą chciały przestać płynąć, ja będę obok.. Więc widzisz, będę z Tobą aż do końca, to jest obietnica, którą daję Ci.

Co ty od niego chcesz? Żeby ci... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.

kocham spotykać cie przypadkiem.... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

kocham spotykać cie przypadkiem. moge ci wtedy pokazać moją udawaną obojętność w stosunku do ciebie. obojętność wyćwiczoną przed lustrem. że wcale nie boli mnie serce. że wcale nie przechodzą mi dreszcze po całym ciele. że wcale nie ściska mi się gardło na widok twojego uśmiechu... cholera! nadal nie moge o tobie zapomnieć.

Nie mamo. To nie jest coś o czym... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

Nie mamo. To nie jest coś o czym mogę tak po prostu zapomnieć, wymazać z pamięci i pójść naprzód. Tak, wiem, że mam trzynaście lat. Ale zrozum, nie jestem już tym dzieckiem, które biega ze swoim różowym misiem... Nie zaraz, ja nigdy nie miałam różowych misiów... Mamo, spróbuj sobie to wyobrazić. Kiedy go nie widzę, czuję jak wszystko we mnie szaleje. Jakby miliard motyli przeleciało przez całe moje ciało. Uwielbiałam z nim rozmawiać. O wszystkim, nawet o tym, jakiego batona ostatnio zjedliśmy. Przy nim czułam się bezpieczna, wystarczyła tylko jego obecność. Przy nim byłam szczęśliwa. Wiesz mamo, gdy przy jakiejś osobie jest się tak bardzo szczęśliwym, a potem się to straci, to nie da się o tym tak po prostu zapomnieć. Kocham go, mamo. Kocham go tak cholernie mocno, że oddałabym za niego wszystko, mimo tego, że mam przecież tylko trzynaście lat.

dzięki tobie  moje życie staje się... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

dzięki tobie, moje życie staje się takie proste .

Kochać cię  to mieć w sercu cierń... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

Kochać cię, to mieć w sercu cierń i go z bólem czuć co dnia.

 Chcę byś mnie miał  teksty

kiika dodano: 28 września 2010

"Chcę byś mnie miał"

Obserwujesz Go zachowując dystans.... teksty

kiika dodano: 28 września 2010

Obserwujesz Go zachowując dystans. Kochasz patrzeć jak się uśmiecha. Marzysz o tym, że może kiedyś będzie Twój, chociaż na chwilę. On podchodzi do Ciebie, Twoje serce bije coraz mocniej. Próbujesz wmówić sobie, że Go nie kochasz, ale śnisz o Nim, masz nadzieję, modlisz się, żebyście mogli być razem. Miałaś tak kiedyś?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV