głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika musisz mi wybaczyć że brak mi sił by o Ciebie walczyć . proszę szepnij mi do ucha że jestem tą na którą czekałeś. Tęsknisz wtedy kiedy czujesz że swym krzykiem

kiika

kiika.moblo.pl
musisz mi wybaczyć że brak mi sił by o Ciebie walczyć .
musisz mi wybaczyć  że brak mi sił... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

musisz mi wybaczyć, że brak mi sił, by o Ciebie walczyć .

proszę szepnij mi do ucha  że... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

proszę szepnij mi do ucha, że jestem tą, na którą czekałeś.

Tęsknisz wtedy  kiedy czujesz  że... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Tęsknisz wtedy, kiedy czujesz, że swym krzykiem powyrywałbyś wszystkie drzewa. kiedy czujesz, że spojrzeniem mógłbyś zgasić słońce. tęsknisz wtedy, kiedy masz ochotę swoje łzy zwinąć w kamienie i rzucać nimi o szyby, by rozpadły się na milion drobnych kawałeczków. tak samo, jak rozpada się twoje serce, kiedy ukochana osoba wsiada do pociągu.

Nie miał pojęcia jak długo stali... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Nie miał pojęcia jak długo stali , mocno przytuleni. Później zresztą żadne z nich nie mogli sobie przypomnieć co wtedy mówili. zresztą, jakie to miało znaczenie?? Pragnęli przecież być jak najbliżej siebie, chcieli wykraść jeszcze choćby odrobinę czasu.♥

gdybym mogła podarować Ci tylko... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata, chciałabym dać ci umiejętność patrzenia moimi oczami. wtedy zauważyłbyś, jak ważny dla mnie jesteś.

za każdym razem kiedy patrzę na... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

za każdym razem kiedy patrzę na Ciebie nie mogę wyjaśnić co czuję w środku.

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Miłości trzeba szukać wszędzie... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni i tygodni smutku i rozczarowań.

Nie ma zbyt wiele czasu  by być... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Nie ma zbyt wiele czasu, by być szczęśliwym. Dni przemijają szybko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpisujemy marzenia, a jakaś niewidzialna ręka nam je przekreśla. Nie mamy wtedy żadnego wyboru. Jeżeli nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro?

Łatwo jest kochać drugiego... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Łatwo jest kochać drugiego człowieka takim, jaki on jest. Trudno jest kochać drugiego człowieka takim, jaki nie jest. Widzieć w nim to wszystko, czym mógłby być, ale jeszcze nie potrafi.

Ci  którzy nie pamiętają... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV