głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Wiem jak trudny jest dla Ciebie kazdy krok w moim kierunku kiedy ziemia kruszy sie pod Twymi stopami.Wiem jak trudno mnie zlapac gdy z kazdym twym krokiem cofam

kiika

kiika.moblo.pl
Wiem jak trudny jest dla Ciebie kazdy krok w moim kierunku kiedy ziemia kruszy sie pod Twymi stopami.Wiem jak trudno mnie zlapac gdy z kazdym twym krokiem cofam sie jak
Wiem jak trudny jest dla Ciebie kazdy... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Wiem jak trudny jest dla Ciebie kazdy krok w moim kierunku, kiedy ziemia kruszy sie pod Twymi stopami.Wiem jak trudno mnie zlapac, gdy z kazdym twym krokiem cofam sie jak zodiakalny skorupiak.Wiem, ja to wszystko rozumiem. Ale nie potrafie inaczej.Chcialabym chocby stanac w miejscu i pozwolic Ci zblizyc sie chocby o kilka centymetrw.Ale nie potrafie. Zbyt wiele razy zbieralam juz serce z podlogi.

 jak wenus i mars jesteśmy z innych... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

`jak wenus i mars jesteśmy z innych gwiazd .

Widzę blask w jej oczach  ale widzę... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Widzę blask w jej oczach, ale widzę też, że on zniknie. Będzie coraz słabszy i słabszy, jak ogień, który najpierw staje się żarem, a później popiołem.

i tak czasem sobie myślę  że oj... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

i tak czasem sobie myślę, że oj lepiej byłoby gdyby nie było mnie, a może nie, a może właśnie mylę się i tak sobie myślę, że wszystko czego pragnę czego chcę spala się zanim wyciągnę po to ręce, spala się.

'Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

'Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic.'

musisz mi wybaczyć  że brak mi sił... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

musisz mi wybaczyć, że brak mi sił, by o Ciebie walczyć .

proszę szepnij mi do ucha  że... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

proszę szepnij mi do ucha, że jestem tą, na którą czekałeś.

Tęsknisz wtedy  kiedy czujesz  że... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Tęsknisz wtedy, kiedy czujesz, że swym krzykiem powyrywałbyś wszystkie drzewa. kiedy czujesz, że spojrzeniem mógłbyś zgasić słońce. tęsknisz wtedy, kiedy masz ochotę swoje łzy zwinąć w kamienie i rzucać nimi o szyby, by rozpadły się na milion drobnych kawałeczków. tak samo, jak rozpada się twoje serce, kiedy ukochana osoba wsiada do pociągu.

Nie miał pojęcia jak długo stali... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Nie miał pojęcia jak długo stali , mocno przytuleni. Później zresztą żadne z nich nie mogli sobie przypomnieć co wtedy mówili. zresztą, jakie to miało znaczenie?? Pragnęli przecież być jak najbliżej siebie, chcieli wykraść jeszcze choćby odrobinę czasu.♥

gdybym mogła podarować Ci tylko... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata, chciałabym dać ci umiejętność patrzenia moimi oczami. wtedy zauważyłbyś, jak ważny dla mnie jesteś.

za każdym razem kiedy patrzę na... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

za każdym razem kiedy patrzę na Ciebie nie mogę wyjaśnić co czuję w środku.

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

kiika dodano: 10 października 2010

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV