głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Być z kimś to bardzo trudne zadanie. Tyle potrzeba potrzeba by kochać prawdziwie by prawdziwie ufać by oddać siebie i poświęcać każdego dnia.. Ale jakże cudowne

kiika

kiika.moblo.pl
Być z kimś to bardzo trudne zadanie. Tyle potrzeba potrzeba by kochać prawdziwie by prawdziwie ufać by oddać siebie i poświęcać każdego dnia.. Ale jakże cudowne j
Być z kimś to bardzo trudne... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

Być z kimś to bardzo trudne zadanie. Tyle potrzeba potrzeba, by kochać prawdziwie, by prawdziwie ufać, by oddać siebie i poświęcać każdego dnia.. Ale jakże cudowne jest to, kiedy nasze uczucia są odwzajemnione, ktoś kocha nas ponad wszystko, ufa bezgranicznie i poświęca całego siebie..

  wiesz co lubię robić najbardziej... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

- wiesz co lubię robić najbardziej ? - no ? - leżeć na łóżku z słuchawkami w uszach i patrzeć w sufit. - czemu akurat to ? - bo kiedyś jak to robiłam, on zawsze pisał.

Nie jestem jak ta dziewczyna z gazet... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

Nie jestem jak ta dziewczyna z gazet, telewizji czy programów jakie oglądasz. Nie jestem idealna, nie mam mega drogich ciuchów, nie chodzę w szpilkach, wybieram trampki. Lecz ja jestem realna i cała dla ciebie, marząca byś przestał być obojętny.

Jak byłam mała to miłość... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle, co gdzieś znaleziona stokrotka, która potem zwiędła, prawie nic. Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

gdy masz chłopaka to Twoje... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

gdy masz chłopaka to Twoje przyjaciółki, uważają, że jest świetny, przystojny, inteligenty, w sam raz dla Ciebie. Gdy jednak przestaniecie być razem dowiadujesz się jakim to on jest nieudacznikiem, idiotą, dupkiem i jak bardzo do siebie nie pasowaliście.

A co jeśli za chwilę miałabyś... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

A co jeśli za chwilę miałabyś dowiedzieć się, że jesteś nieuleczalnie chora? Zostało ci już tylko kilka tygodni życia i nic nie można na to poradzić? A przecież tyle jeszcze było przed Tobą. Tak bardzo pragnęłaś go lepiej poznać, lecz zawsze głupio ci było pierwszej zagadać. A teraz to wszystko prysło. Nie będzie kolejnej szansy. Pragnę ci tylko wytłumaczyć, że nie warto się poddawać tylko dlatego, że boisz się odrzucenia. Takich przypadków jak podałam jest niewiele i są małe szanse, że przydarzy się on właśnie tobie. Więc daj sobie spokój z nieśmiałością i walcz. Walcz, bo są tacy, który nigdy nie dostaną już podobnej szansy. Ty masz wszystko na wyciągniecie ręki, wystarczy tylko po to sięgnąć.

Proszę Cię  złotko. Mnie się... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

Proszę Cię, złotko. Mnie się kochać nie da.

No błagam Cię   nie rób mi... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

No błagam Cię - nie rób mi złudnych nadziei.

Napisałam ' Kocham Cię ' i Twoje... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

Napisałam ' Kocham Cię ' i Twoje imię . Głupia . Kiedy chciałam je skreślić , długopis zwyczajnie przestał pisać . Przeznaczenie ?

Zauważyliście  że łza ma kształt... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

Zauważyliście, że łza ma kształt połowy złamanego serca?

kobieta jest organizmem ultra... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

kobieta jest organizmem ultra doskonałym. potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. przetrwa wszystko.

jestem miłosnym ćpunem... teksty

kiika dodano: 13 listopada 2010

jestem miłosnym ćpunem, uzależnionym od pożądania

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV