głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Faktycznie miłość jest jak narkotyk. Zakochujesz się bierzesz ten nowy idealny świat obiema rękami. Chcesz więcej i więcej. Dopiero po czasie przychodzi delikat

kiika

kiika.moblo.pl
Faktycznie miłość jest jak narkotyk. Zakochujesz się bierzesz ten nowy idealny świat obiema rękami. Chcesz więcej i więcej. Dopiero po czasie przychodzi delikatne o
Faktycznie   miłość jest jak... teksty

kiika dodano: 2 grudnia 2010

Faktycznie - miłość jest jak narkotyk. Zakochujesz się, bierzesz ten nowy idealny świat obiema rękami. Chcesz więcej i więcej. Dopiero po czasie przychodzi delikatne otrzeźwienie - on Cię nie kocha. Nic tego nie zmieni. Musisz z tym skończyć, bo to tylko cierpienie i przeraźliwy ból. I tu właśnie jest problem - jak zrezygnować z czegoś co przynosiło radość, szczęście i było niemalże żywcem wyjęte z marzeń? Jak zrezygnować z Pana Idealnego z pozytywną myślą, "że na pewno znajdzie się inny"?

'Dla kobiety serce to przede... teksty

kiika dodano: 2 grudnia 2010

'Dla kobiety serce to przede wszystkim źródło uczuc, emocji i miejsce gdzie rodzi się prawdziwa miłośc. Dla mężczyzny ? Kawał mięcha, odpowiedzialny TYLKO za oddychanie.- Taka prawda.'

Zawsze jest trochę prawdy w każdym... teksty

kiika dodano: 2 grudnia 2010

Zawsze jest trochę prawdy w każdym `żartowałem`, trochę wiedzy w każdym `nie wiem`, trochę emocji w każdym `nic mnie to nie obchodzi` .. i trochę bólu w każdym `u mnie w porządku'. '

Zakochanie. Przed użyciem zapoznaj... teksty

kiika dodano: 2 grudnia 2010

Zakochanie. Przed użyciem zapoznaj się z sercem drugiej połówki, lub skonsultuj się z rozumem, gdyż każda miłość niewłaściwie wybrana zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.

:  :  teksty kiika dodał komentarz: :) :) do wpisu 1 grudnia 2010
I choć tyle razy mnie skrzywdziłeś... teksty

kiika dodano: 27 listopada 2010

I choć tyle razy mnie skrzywdziłeś i tyle razy się na tobie zawiodłam...Mimo że tak bardzo jestem dla ciebie obojętna to nadal Cię kocham , nie wiem dla czego? Nawet nie jesteś wart kogoś takiego jak ja.

Miłość jest wtedy  kiedy moja mama... teksty

kiika dodano: 27 listopada 2010

Miłość jest wtedy, kiedy moja mama robi kawę dla taty i zanim mu ją poda, próbuje, czy dobrze smakuje.

dwa serca  dwa oddechy  jedna miłość. teksty

kiika dodano: 27 listopada 2010

dwa serca, dwa oddechy, jedna miłość.

 dlaczego za mną idziesz?... teksty

kiika dodano: 27 listopada 2010

-dlaczego za mną idziesz? -chciałem powiedzieć Ci, że Cię kocham. -widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. -jakiej przyjaciółki? -jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza, stoi za Tobą. -ale tu nikogo nie ma. -widzisz, gdybyś mnie kochał nigdy byś się nie odwrócił..

lubiła Go. trochę bardziej niż... teksty

kiika dodano: 27 listopada 2010

lubiła Go. trochę bardziej niż wiosnę, dużo bardziej niż kawę, bardzo bardziej niż innych

 Jak się czujesz  dziś już lepiej?... teksty

kiika dodano: 27 listopada 2010

-Jak się czujesz, dziś już lepiej? -Jakby Ci to powiedzieć. Pomimo tych zapuchniętych oczu, mokrych poduszek, miliony chusteczek i wszędzie walających się zdjęć i wspomnień. Wszystko gra. A i mam tylko cholernie bolące serce. Ale dziękuję, czuję się wyśmienicie.

  Dlaczego jesteś smutna ?    Bo... teksty

kiika dodano: 26 listopada 2010

- Dlaczego jesteś smutna ? - Bo kogoś kocham... za bardzo. - Kogo? - Weź głupka nie udawaj. - Nie udaję, tylko grzecznie pytam. - To grzecznie spójrz w lustro.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV