głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Byłam szczęśliwa. Byłam zrozpaczona. Byłam zakochana. Byłam przedmiotem pożądania i podmiotem w zdaniu. Byłam a nawet jestem a jeśli tylko zechcesz dalej będę.

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Byłam szczęśliwa. Byłam zrozpaczona. Byłam zakochana. Byłam przedmiotem pożądania i podmiotem w zdaniu. Byłam a nawet jestem a jeśli tylko zechcesz dalej będę. Sobą.
Byłam szczęśliwa. Byłam... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Byłam szczęśliwa. Byłam zrozpaczona. Byłam zakochana. Byłam przedmiotem pożądania i podmiotem w zdaniu. Byłam, a nawet jestem, a jeśli tylko zechcesz - dalej będę. Sobą. / Kavu Zet.

Nie byłam romantyczną dziewczynką.... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Nie byłam romantyczną dziewczynką. Wolałam zimnego browara od szampana z truskawkami. Zwłaszcza latem, ale nie tylko. Pamiętam, że potrafiłam namówić chłopaków do noszenia moich torebek, zwłaszcza wtedy, gdy wcześniej kupiliśmy jakieś alko. Lubiłam mrużyć oczy w słońcu i jawnie z nich kpiłam. Byłam ironiczna i lubiłam prowokować ludzi. Czasem dokuczałam. Zwłaszcza tym, których lubiłam lub kochałam. Nie miałam natury romantyczki. Nie miałam też psychiki skurwiela. Mimo że niejeden raz byłam "wredną suką". Bóg dał mi wiele, ale coby nie było zbyt słodko, dopierdolił mi multum egzystencjalnych lęków. Takim kobietom jak ja na Dzień Kobiet przynosiło się czteropak i zamawiało się pizzę, by móc spędzić z nią cudowny wieczór. Cały pokój był oświetlony blaskiem świeczek, Warka była prosto z lodówki, a na pizzę nie musieliśmy długo czekać. / "Ostatni rok gówniary" Kavu Zet.

Pamiętam tamten telefon i to  jak... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Pamiętam tamten telefon i to, jak wiele on rozpierdolił. We mnie. W środku. Nigdy nie byłam "córeczką tatusia". Wiedział jednak jak mnie zniszczyć, gdy już uporałam się ze śmiercią matki i udało mi się odzyskać wiarę. Przez niego na chwilę umarłam, ale przecież byłam zbyt silna, by się nie podnieść. Zawsze wstawałam, nawet, gdy cios ogłuszał mnie i na chwilę traciłam świadomość. Wtedy też tak myślałam, gdy leżałam w ciemnym pokoju na podłodze i miałam ochotę się najebać tak mocno, by stracić przytomność. Miałam jednak zbyt obowiązków, by nie móc się ogarnąć. Potem były wakacje i wyjechałam do pracy jako opiekunka na obozie. Pracowałam z dziećmi z rodzin patologicznych i zrozumiałam, że choć stary był skurwielem, inni mieli jeszcze gorsze dzieciństwo. Nie mogli liczyć na nikogo, dlatego postanowiłam zrobić wszystko, by podczas tych dwóch tygodni mogli się świetnie bawić i zapomnieć o codziennych trudach. Mimo że nie da się niczego zapomnieć. / "Ostatni rok gówniary" Kavu Zet.

Czasem wydaje ci się  że coś... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Czasem wydaje ci się, że coś zapomniałeś, że uporałeś się z traumą, a potem nagle bum! - wspomnienie uderza cię w twarz tak mocno, że spadasz z krzesła i zaczynasz się śmiać, bo nic innego ci nie pozostało. Tak właśnie, gdy tracisz wszystko, pozostaw sobie chociaż poczucie humoru. / "Ostatni rok gówniary" Kavu Zet.

Z ludźmi jest taki problem  że... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Z ludźmi jest taki problem, że zamiast cieszyć się tym, co już mają, marzą o czymś, czego nie mogą mieć. Nie są obiektywni. Wydaje im się, że lepsi lub gorsi niż w rzeczywistości, wyolbrzymiają swoje problemy lub, wręcz przeciwnie, lekceważą je. Chcą być kimś innym niż są, nie akceptują samych siebie, doszukują się w sobie kantów i właśnie przez to nie potrafią wyjść na prostą. Poświęcają czas na głupoty, zamiast robić to, co naprawdę ważne. Są egoistami i ich problemy wydają im się najważniejsze, nawet, jeśli otaczający ich ludzie cierpią o wiele bardziej niż oni. Z ludźmi jest taki problem, że mogliby być szczęśliwi, ba - mogliby osiągnąć wszystko, ale zamiast wykorzystywać swój mózg w pełni, działają pod wpływem impulsów, instynktów i emocji. Ponoszą porażki w starciu z samym sobą. Wszystko, co osiągają w życiu odbywa się jakimś kosztem. Kariera czy rodzina, miłość czy przygody erotyczne, pieniądze czy spokój ducha, piątka na sprawdzianie czy impreza. Życie jest sumą wyborów. / kavu

 Tym  co się odwrócili.  ...... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

"Tym, co się odwrócili. (...) Zapraszam skurwysyny na me narodziny." Pfk / nowe konto

Poprzednia 74 75 76 77
78
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV