głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Dziś jestem inną dziewczyną nie tą którą wtedy poznałeś. Ty zresztą też jesteś inny niż wtedy. Wszyscy jesteśmy inni. Powoli zapominam o hardcorze. Przecież mam

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Dziś jestem inną dziewczyną nie tą którą wtedy poznałeś. Ty zresztą też jesteś inny niż wtedy. Wszyscy jesteśmy inni. Powoli zapominam o hardcorze. Przecież mam dobre ż
Dziś jestem inną dziewczyną  nie... teksty

kavu_zet dodano: 20 marca 2015

Dziś jestem inną dziewczyną, nie tą, którą wtedy poznałeś. Ty zresztą też jesteś inny niż wtedy. Wszyscy jesteśmy inni. Powoli zapominam o hardcorze. Przecież mam dobre życie, o które powinnam się troszczyć. To już nie są Tyskie i jointy, ławka w parku i nocne wożenie się autem. To coś znacznie lepszego. Dom, rodzina, praca i poczucie bezpieczeństwa. Odpowiedzialność. Miłość. Dorosłość. Patrz, jak czas nas zmienił. / Kavu Zet.

 Wódka zwala z nóg tych  co... teksty

kavu_zet dodano: 20 marca 2015

"Wódka zwala z nóg tych, co przepijają hajs za zdrowie głupich suk." Pezet

Nie mów ludziom o tym  co kochasz... teksty

kavu_zet dodano: 20 marca 2015

Nie mów ludziom o tym, co kochasz, czego się boisz i czego pragniesz. Nie opowiadaj im o porażkach, nie chwal się sukcesami. Nie mów ludziom, o tym, co jest dla ciebie najważniejsze. Dajesz im wtedy broń do ręki. / Kavu Zet.

  Kurde  chyba całkiem serio... teksty

kavu_zet dodano: 20 marca 2015

- Kurde, chyba całkiem serio pofarbuję sobie włosy na inny kolor niż blond. - I będziesz sztuczną inteligencją. :v / A., no co Ty :D

 Czy normalna  czy pijana  czy chora... teksty

kavu_zet dodano: 19 marca 2015

"Czy normalna, czy pijana, czy chora - zawsze bredzisz tak samo." - rodzina zawsze szczera. :o :D

:  teksty kavu_zet dodał komentarz: :) do wpisu 16 marca 2015
 Przed­tem w ogóle nie... teksty

kavu_zet dodano: 16 marca 2015

"Przed­tem w ogóle nie przy­puszczałam, że mężczyz­na może zająć ważne miej­sce w moim życiu. Miałam kącik w ser­cu dla chłopców, ale mieściło się to gdzieś po­między pi­saniną a podróżami, przy­jaźniami z ludźmi etc. Te­raz wiem na pew­no, że jes­teś naj­ważniej­szy ze wszys­tkiego, co mam (cho­ciaż w końcu tak bar­dzo Ciebie nie mam). Boję się, że Ty wca­le te­go mo­jego kocha­nia nie czu­jesz, bo nie prze­jawia się ono w żad­nej for­mie dba­nia o Ciebie." Agnieszka Osiecka / w punkt.

 Musiałaś umrzeć  by zacząć... teksty

kavu_zet dodano: 16 marca 2015

"Musiałaś umrzeć, by zacząć wszystko od nowa. Wszystko zawarłaś w tych kilku słowach na pożegnanie. Zrozumiałam, bo wiem, że zasłużyłaś na niebo." Kaczor

Nie lubię być wredna  ale jakoś... teksty

kavu_zet dodano: 15 marca 2015

Nie lubię być wredna, ale jakoś trzeba sobie radzić. / napis na koszulce

W pewnym momencie zdajesz sobie... teksty

kavu_zet dodano: 15 marca 2015

W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że wszystko, w co wierzyłeś jako dziecko, faktycznie jest istotne. Przecież tak naprawdę liczą się te proste zasady: bądź miły, mów: "dziękuję", "przepraszam", "proszę", że jak miłość, to "na zawsze", że dziewczynce, która ci się podoba, wystarczy bukiecik stokrotek, że "happy end" jest kwestią czasu, bo przecież w bajkach historie tak się kończą. W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że faktycznie trzeba być pracowitym, szanować innych i nie oczekiwać niż w zamian. Wtedy dostaje się wszystko, a ci leniwi, złośliwi i zawistni nie osiągają nic. Ale to zdarza się "w pewnym momencie". Wcześniej musisz otrzeć się o dno. / Kavu Zet.

By pojawiło się jakiekolwiek... teksty

kavu_zet dodano: 15 marca 2015

By pojawiło się jakiekolwiek uczucie, musisz spędzać z kimś czas i dobrze czuć się w towarzystwie tej osoby. To jednak nie jest jeszcze miłość. Seks też niekoniecznie jest miłością, podobnie jak nie jest nią dobre wychowanie. Miłość jest wypadkową tych wszystkich rzeczy i potrzeba czasu, by się narodziła. Bzdurą jest to, co mówią. Ta od "pierwszego wejrzenia" nie istnieje, choć może pojawić się jakiś błysk, który przyciąga dwie osoby do siebie. Potrzeba czasu. Dlatego nie doszukuj się w czymś tego, czego nie ma. Bierz to, co los ci przynosi. / Kavu Zet.

Przypadkiem spotykam kolegę z... teksty

kavu_zet dodano: 14 marca 2015

Przypadkiem spotykam kolegę z czasów gimnazjum. Wracamy razem ze sklepu. Rozmawiamy, opowiadamy sobie, jak potoczyły się nasze losy. Wspominam o tym, że dostałam pracę, a on, że akurat szuka. Co, prawda, ma już zajęcie, ale zrobił prawko na ciężarówki i chciałby zaczepić się gdzieś jako kierowca, bo kasa jest z tego dobra. Patrzę na niego kątem oka i pytam, czy ma dziewczynę. Gdy odpowiada, że nie, zaczynam się śmiać i mówię, że tak lepiej. Nie rozumie, ale co mi chodzi, więc szybko wyjaśniam, że - chociaż wszystko można wytrzymać - tęsknota bywa czasem nieznośna. Coś w końcu wiem na ten temat. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV