głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet On jest przystojny a właściwie był przystojny dopóki nie zaczął mówić i nie okazało się że jest idiotą. N. Wszystko ma swoje priorytety niestety. Słyszałam nie

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
On jest przystojny a właściwie był przystojny dopóki nie zaczął mówić i nie okazało się że jest idiotą. N.
 On jest przystojny  a właściwie... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

"On jest przystojny, a właściwie był przystojny, dopóki nie zaczął mówić i nie okazało się, że jest idiotą." - N.

Wszystko ma swoje priorytety... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

Wszystko ma swoje priorytety, niestety. Słyszałam niegdyś taką historię o mężczyźnie, który żonglował kulami, symbolizującymi kolejno: miłość, przyjaźń, rodzinę, zdrowie i pracę. Wszystkie te elementy są ważne, ale trzeba pamiętać, że tylko ten ostatni jest z gumy. Pozostałe są ze szkła i trudniej je poskładać, gdy wypuści je się z rąk. Warto się czasem nad tym zastanowić. / Kavu Zet.

Dziwna jestem. Gdy słyszę o... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

Dziwna jestem. Gdy słyszę o morderstwach, wypadkach i strasznych rzeczach, zachowuję zimną krew. Nie rusza mnie, gdy pani spikerka opowiada o tym, że pijany mężczyzna zasztyletował swoją ciężarną kobietę, a agresywna nastolatka zabiła młodszą koleżankę, tylko dlatego, że ta spojrzała na chłopaka, który jej sie podobał. Mogę spokojnie pić kawę i czytać w gazecie sensacyjne wiadomości o tym, że ukradziono kolejny samochód czy napadnięto na jubilera. Dopiero, gdy czytam lub słucham o dobrych ludziach, w moim sercu coś zaczyna drgać. Uświadamiam sobie, że świat jednak nie jest taki zły jak niektórzy chcieliby go wykreować. Są ludzie, którzy są gotowi poświęcić się dla innych, pomóc komuś lub zrobić coś całkowicie bezinteresownie. To mnie wzrusza i powoduje, że mam szklanki w oczach. / Kavu Zet.

Niektóre rzeczy ludzie zaczynają... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

Niektóre rzeczy ludzie zaczynają rozumieć post factum. / Kavu Zet.

Pamiętam tamtego ziomka  jak... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

Pamiętam tamtego ziomka, jak szeptał mi: "Kto siostry nie przejebie, ten nigdy nie będzie w niebie", a ja śmiałam się i kazałam mu się szykować na piekło. / Kavu Zet.

 Potrafię płakać nad obrazkiem w... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

"Potrafię płakać nad obrazkiem w gazecie lub kiedy dowiem się o czyimś dobrym uczynku, albo słuchając muzyki, czy też, jak już powiedziałem, w ogóle bez powodu." Wharton

 ... bo ja jestem alkoholem  którym... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

"... bo ja jestem alkoholem, którym się upijasz. Jak amfetamina robię tobie w głowie miraż. Uzależniam cię na dobre." Buka

 Tu z doktoratem zamiatasz w... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

"Tu z doktoratem zamiatasz w McDonaldzie, a ty chcesz zabijać ludzi z humanistycznym magistrem" - Buka w swojej genialnej kreskówce. Polecam "37" :)

Jestem niską blondynką o... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

Jestem niską blondynką o niebieskich oczach i fajnej figurze. Nie jestem chuda, ale też nie jestem gruba. Nie umiem jednak trzepotać rzęsami i nie zostawiam śladu szminki na białej filiżance. Nie mam grona przyjaciółek i nie chichoczę, tylko śmieję się głośno. Mówią mi, że lepiej wyglądam w bluzie i trampkach niż w seksownym stroju. Nie powiedział mi tego tylko mój facet, ale i inni. "Wtedy jesteś sobą i masz roześmiane oczy". Mam jakieś kompleksy jak każdy człowiek, ale raczej je olewam. Wiem, że już nie urosnę i nie będę mieć loków, bo kiedy próbuję je zrobić, wytrzymują mi zazwyczaj jakoś dwie godziny. Wiem, że każdy ma swoje wady i zalety i sztuką jest dopracować swoje mocne strony tak by przyćmiły te słabsze. / Kavu Zet.

 Ja tam do rudych nic nie mam. Nawet... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

"Ja tam do rudych nic nie mam. Nawet szacunku." - brat < 3

To jest skomplikowane  bo przecież... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

To jest skomplikowane, bo przecież wcale nie jestem łatwa. Wielu frajerów próbowało mnie zdobyć i im nie wyszło. Nie przekonują mnie czułe słówka i komplementy, a jako wredna suka potrafię ich zniszczyć jednym słówkiem albo po prostu ich olewam. Nie rozumiem, dlaczego, choć kocham jednego mężczyznę, mam ochotę na innego. Wiem, że z wzajemnością. Nie ma to nic wspólnego z rozsądkiem. Umiem rozróżnić pożądanie od miłości, ale to wewnętrznie mnie męczy, bo wcale nie chciałabym, by tak było. Życie jednak nie jest filmem Disneya, ani bajką, w której wszystko jest zajebiście proste... Jesteśmy ludźmi, więc nie mamy krystalicznie czystej natury. Niestety. / Kavu Zet.

„Najgorzej  gdy szkoła ucieka się... teksty

kavu_zet dodano: 23 kwietnia 2015

„Najgorzej, gdy szkoła ucieka się do takich metod, jak zastraszanie, przemoc czy sztuczny autorytet. Metody te niszczą u uczniów naturalne odruchy, szczerość i wiarę w siebie, czyniąc z nich ludzi uległych.” Albert Einstein

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV