głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Boże Boże przecież to najwspanialszy mężczyzna pod słońcem kocha potrafi o tym mówić i milczeć wie jak sprawić by kobieta poczuła się przy nim jak bogini potraf

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Boże Boże przecież to najwspanialszy mężczyzna pod słońcem kocha potrafi o tym mówić i milczeć wie jak sprawić by kobieta poczuła się przy nim jak bogini potr
Boże  Boże  przecież to... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Boże, Boże, przecież to najwspanialszy mężczyzna pod słońcem, kocha, potrafi o tym mówić i milczeć, wie, jak sprawić, by kobieta poczuła się przy nim jak bogini, potrafi wybaczać i zawsze przeprasza jako pierwszy, Boże, to niemożliwe, że tacy mężczyźni jeszcze istnieją, że jednego z nich mogę nazwać moim. Kobieta takiego mężczyzny powinna być poukładana, dobra z natury, cicha i skromna, powinna dobrze gotować i być jego zdrowiem, mieć łagodne spojrzenie i nie znać smaku innych ust, ale przecież - paradoksalnie - to moje ciało jest idealnie dopasowane z jego ciałem. Boże, to on sprawia, że chcę być lepszym człowiekiem, choć chaotycznie burzę jego poukładane myśli. Proszę o siłę, by przypadkiem nie rozbić naszych serc na drobne kawałki. Wiem, umiem ranić, ale kocham z całej epy i nigdy świadomie nie krzywdzę. Przecież chcę, by był szczęśliwy. / Kavu Zet.

Ma w portfelu moje dwa zdjęcia z... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Ma w portfelu moje dwa zdjęcia z różnych okresów w moim życiu. Gdy spytałam, po co mu moje zdjęcie z czasów, gdy byłam małolatą, odparł z uśmiechem: "W tej się zakochałem, a tą kocham". Zaśmiałam się, czując, że serce śmieje się razem ze mną. Spojrzał na mnie jak na wariatkę, lekko zaskoczony moją reakcją, a ja pocałowałam go w usta. Nie zawsze trzeba słów, by wyznać miłość. Oczy mogą zrobić to o wiele lepiej. / Kavu Zet.

Trzeba wam żyć  pić  przeklinać... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Trzeba wam żyć, pić, przeklinać, zdzierać kolana i nadgarstki, palić i mówić, że życie nie jest nic warte, trzeba szukać sensu i bawić się, bo przecież jutra może nie być. Można robić wszystko, wszystko jest dozwolone przecież, tylko nie wolno wspominać. To jedno może was doprowadzić do szaleństwa, wpędzić w nałogi i w końcu założyć na szyję pętlę. / Kavu Zet.

Jeść razem śniadanie  kłócić... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Jeść razem śniadanie, kłócić się o łazienkę, bić poduszkami i łaskotać, kochać za pięć szósta przed wyjściem do pracy, wygłupiać się i rozmawiać na każdy temat, począwszy od tych poważnych, a skończywszy na przekomarzaniu się, poddawać się namiętności, robić zakupy i przypominać sobie wzajemnie o rachunkach do płacenia, pić piwo i oglądać mecze, podjadając chipsy, siedzieć na masce auta i rozmawiać po dobrym seksie, całować się w usta, na dobranoc i między udami, przekraczać wszystkie granice, śmiać się z nudnych ludzi, wspólnie szykować kolację, mieć dziecko i nauczyć je, czym jest szczęście i jak ważne jest dążenie do marzeń. Być blisko, niezależnie od ilości dzielących nas kilometrów, nie poddać się rutynie i podtrzymywać ogień, który płonie w nas. Chciałabym tak, ale tylko z tobą. / Kavu Zet.

Jest zajebiście: śmiejemy się z... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Jest zajebiście: śmiejemy się z tych samych żartów, obgadujemy ludzi i pijemy razem piwo, rozmawiamy przez telefon, mówiąc sobie słodkie rzeczy, lub - wręcz przeciwnie - droczymy się z sobą. W sumie zachowujemy się jak wariaci, wygłupiamy się, bawimy się i robimy te wszystkie perwersyjne rzeczy, które większość mężczyzn zna tylko z filmów porno. Rozmawiamy godzinami, śpimy wtuleni w siebie, a ja kocham czuć jego spokojny oddech i dłonie wplecione w moje włosy. Czeka na mnie, gdy idę na mecz, a potem cierpliwie słucha o piłkarzach, emocjach i kibicowaniu. Opowiada mi o swojej pracy, a ja słucham z błyszczącymi oczami, by potem wpleść historie, które mi się przydarzyły. Jest zajebiście: jest we mnie, ja na nim, jestem odchylona do tyłu, moje paznokcie wbijają się w jego uda, a włosy zasłaniają mi oczy. "Gdzie ja jestem?" mówi przerywanym głosem w tym samym momencie, gdy wydaję z siebie bezgłośny krzyk. Potem opadam obok niego, a on uśmiecha się z satysfakcją. W tym samym momencie, razem.

Paradoksalnie byłam empatyczna... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Paradoksalnie byłam empatyczna, zachowując się wrednie, nadwrażliwa i cyniczna jednocześnie, prowokująca, by odepchnąć, przygryzając zmysłowo wargę po pocałunku i czerwieniąc się, gdy któryś mówił, że kocha. Kpiłam z wszystkich zasad, chyba całkiem nieświadomie się buntując. Nazywali mnie silną, choć bałam się zasypiać, gdy dręczyły mnie koszmary. Lubiłam być w centrum zainteresowania, miałam odwagę zatańczyć na stole i kochałam czuć ich wzrok na sobie, choć nie chciałam ich rąk. Miałam inne marzenia niż oni wszyscy, nie chciałam pieniędzy, a uczucia nazywałam ściemą, tęskniąc jedynie za chwilami, w których bym mogła swobodnie oddychać. Tylko niektórym ludziom pozwalałam zbliżyć się do mnie, choć byłam otwarta i pewna siebie w wysokich butach i z uśmiechem na karminowych ustach. / Kavu Zet.

Idzie mi jak kurwie w słoneczną... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Idzie mi jak kurwie w słoneczną pogodę, choć ledwo stoję na nogach, mówię, że wszystko tu mogę. / Kavu Zet.

Jestem skomplikowaną kobietą... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Jestem skomplikowaną kobietą, byłam skomplikowanym dzieckiem, łamigłówką bez rozwiązania. Lubię chodzić na szpilkach i pieprzyć się na stole, lubię chodzić na mecze, często przeklinam i piję piwo, nie maluję się, kocham szybką jazdę, wszystko biorę do siebie i gubię się w sprawach technicznych. Dużo czytam, jeszcze więcej piszę, dostrzegam wady tego świata i jestem inteligentniejsza niż wyglądam. Zwykle roztrzepana, bystra i słodka, mam w chuj wad, ale ludzie i tak mnie kochają. Zdaję sobie sprawę z tego, że wystarczyłby mi jeden telefon, by nie spędzić nocy samotnie, ale nie korzystam z tego, bo jestem wierna mężczyźnie mojego życia. Często działąm pod wpływem impulsów, mam artystyczną duszę i zasypiam na komediach romantycznych. Jestem szczęśliwa, choć wiem, że wspomnienia mogą boleć. / Kavu Zet.

Jestem tolerancyjna. Nie obchodzi... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Jestem tolerancyjna. Nie obchodzi mnie, jak wyglądasz, jaki masz kolor skóry i w jakiego boga wierzysz, nie obchodzi mnie to, czy przeklinasz, w co drugim zdaniu, czy wyrażasz się tylko poprawną polszczyzną. Mam w chuju, czy pijesz hektolitry wódy, czy jesteś abstynentem, czy słuchasz rapu czy metalu, ile masz lat i ile hajsu zarabiasz. Jestem tolerancyjna i, jeśli jesteś uczciwym człowiekiem, podam ci rękę. Wierzę w bezinteresowną pomoc, przyjaźń i lojalność na przekór skurwiałym normom, jakie promuje świat. Ufam swojemu sumieniu, nie ludzkiej opinii. Bądź sobą, miej pasje, kochaj szczerze, a obdarzę cię szacunkiem. To ponoć proste, więc czemu jest tylu obłudnych ludzi? / Kavu Zet.

Ty jesteś inny. Nie rozumiesz jak... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Ty jesteś inny. Nie rozumiesz jak można po nocach czytać książki. Za drzwi wyrzuciłbyś też ostry rap, przekleństwa, w co drugim zdaniu, i wszystkie bilety na mecze. Pewnie wolałbyś też, żebym mniej piła, była milsza i kochała cię słodszymi słowami niż moje cięte riposty. Wciąż kłócisz się o moich kolegów i o samotne wracanie do domu wieczorami. Boisz się, że coś mi się stanie albo że zrobię coś głupiego. Poza tym zabierasz mi dłoń ze swojego krocza, gdy prowadzisz auto, choć wiem, że to lubisz i z trudem powstrzymujesz się, by nie oddać się emocjom. Wiem, że jesteś moim całkowitym przeciwieństwem, które przyciąga mnie bardziej niż magnes żelazo. Pokazałam ci świat w moich barwach, a ty domalowałeś do niego parę kresek, które ułożyły się w napis: miłość. Mimo wszystko, nasze serca biją jednym rytmem nie tylko wtedy, gdy czuję twój zapach na ustach i jestem ubrana tylko w twój wzrok na sobie. Kocham Cię. / Kavu Zet.

Mamy po mniej więcej dwadzieścia... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Mamy po mniej więcej dwadzieścia lat. Jesteśmy szaleni i wierzymy, że możemy osiągnąć wszystko. Stąpamy kilkanaście centymetrów ponad chodnikami i pokonujemy wszystkie mury, głośno śpiewamy i nie boimy się nocnych spacerów. Żyjemy pełnią życia, kochamy emocje, które nas uzależniają i czasem niszczą, bo za mocno wszystko przeżywamy. Jesteśmy bezczelni, głośni, czasem sprawiamy wrażenie, że jesteśmy gorsi niż w rzeczywistości, przeklinamy, zamiast płakać, choć czasem, gdy zostajemy sami, łzy pojawiają się na naszych policzkach. Uczymy się, pracujemy i czasem nie widzimy już w tym sensu, nazywając sensem kogoś, czyje imię i nazwisko mamy wytatuowane pod skórą. Kochamy szybko i zachłannie, jakby miało nie być jutra, i chyba przez to potem cierpimy mocniej. Wydaje nam się, że o życiu wiemy wszystko, a tak naprawdę prawdziwy hardcore dopiero nas czeka. Za kilka lat będziemy mieć swoje rodziny, a czas nas zmieni, choć dzisiaj żyjemy chwilą. / Kavu Zet.

  ...  kwestia seksu zostaje oswojona... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

"(...) kwestia seksu zostaje oswojona, a miłość w tym temacie zostaje zepchnięta gdzieś w kąt. Współczesne społeczeństwo preferuje związki na chwilę, oparte raczej na braku zobowiązań niż na prawdziwych uczuciach. Szybciej dziś spotkasz kogoś, z kim umówisz się na nic niezobowiązujące spotkanie, a stworzenie długotrwałej relacji jest czymś bardzo rzadko spotykanym. Udaje się to teraz praktycznie nielicznym." Kamil

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV