głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Ty jesteś nienormalna. Bawisz się jak dziecko pijesz jak facet myślisz jak rozsądna kobieta pieprzysz się jak dziwka jesteś głośna i lubisz stawiać na swoim. N

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Ty jesteś nienormalna. Bawisz się jak dziecko pijesz jak facet myślisz jak rozsądna kobieta pieprzysz się jak dziwka jesteś głośna i lubisz stawiać na swoim. No i ma
 Ty jesteś nienormalna. Bawisz się... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

"Ty jesteś nienormalna. Bawisz się jak dziecko, pijesz jak facet, myślisz jak rozsądna kobieta, pieprzysz się jak dziwka, jesteś głośna i lubisz stawiać na swoim. No i masz zajebiste oczy tak że no kurwa nie ogarniam. Jesteś najpiękniejszym pojebem na świecie, a twoje rozkminy miażdżą system. Kocham cię, tęsknię za tobą, gdy cię nie ma. Jesteś moim uczuciem. I chcę spędzić z tobą resztę życia" ♥

Pieprzmy to. Pieprzmy się  tak ostro... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Pieprzmy to. Pieprzmy się, tak ostro i bez żadnych zahamowań. Tak mocno, aż do bólu, zadrapań na plecach i malinkach na szyi, piersiach i w okolicach obojczyków. Pieprzmy to, za parę dni znów będziemy za sobą tęsknić i wspólne spędzanie czasu będzie wydawało się tak odległe jak wczorajszy sen. Naznacz mnie swoim zapachem i dotykiem. Dobrze wiesz, że patrząc w lustro, chcę widzieć na sobie ślady, pamiątki po chwilach, które wciągają nas jak tamci białe kreski. Pieprzmy się, wgryzę ci się w mózg, to nie będzie grzeczny orgazm, kotku, że "O Boże! Tak, tak! Dochodzę", ale przesiąknięty czystym szaleństwem w moim stylu: "Kurwa, och kurwa, ja pierdolę, mocniej, bo cię zabiję, zamorduję, zarżnę, nie przerywaj, kurwa. Będziesz to czuł w sobie nawet, gdy będziesz spędzał weekend zupełnie sam, a tęsknota będzie rozpierdalać cię od środka, więc pieprzmy to, czy to moralne i właściwe. Ja jestem twoja, a ty jesteś mój. / Kavu Zet.

Dowiedziałam się już  że w życiu... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Dowiedziałam się już, że w życiu wcale nie chodzi o cel wędrówki, ale o to, by do niego dążyć. Nie wolno się zatrzymywać. Trzeba pozostać w ruchu, pokonać przeszkody lub się ich pozbyć. Nawet na prostej drodze mogą pojawić się przeciwności, które wydają się być problemem, a tak naprawdę muszą zaistnieć, by człowiek nie oszalał z nudów. To one nadają smak tej całej przygodzie, bo w życiu wcale nie chodzi o cel, ta wędrówka to przygoda, wyprawa, w której zdarzają się zarówno dobre, jak i złe chwile. / Kavu Zet.

Czasem świat jest chujowy  nie ma... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Czasem świat jest chujowy, nie ma żadnych nadziei, a skurwiel, ból, usadawia się gdzieś w okolicach serca. Zastanawiasz się, gdzie jest sens i jedynym lekarstwem wydaje ci się wódka. Czasem umierasz, a potem przychodzi ktoś, kto patrzy na ciebie z czystą miłością w oczach, kto dotyka twojego ciała i zlizuje z twoich ust strach o jutro i razem z bluzką zdejmuje z ciebie wspomnienia, które bolą. Wgryza się lekko w twoją szyję i zabija wszystkie złe myśli. Zapadasz w letarg i poddajesz się emocjom. Potem jednak znów wraca rzeczywistość. Uderza ze zdwojoną siłą, a tobie pozostaje ustawiczna tęsknota. To dobrze, każdy musi, za czymś tęsknić. Chuj z tym, kochasz i nienawidzisz jednocześnie, a swój zły humor tłumaczysz tym, że skończyły ci się fajki. Tak prościej, ale wcale nie szczęśliwiej. / Kavu Zet.

Cierpienie wcale nie uczy... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Cierpienie wcale nie uczy cierpliwości. Ludzie, którzy doznali zbyt dużo złą, uczą się jak niszczyć i tylko zagryzają wargi, gdy widzą szczęście. Chcieliby płakać, ale nie potrafią zdjąć maski, pod którą kryje się wrażliwość. Są jak zranione zwierzęta, ugryzą nawet tego, kto będzie chciał im pomóc. Cierpienie wcale nie sprawia, że człowiek staje się lepszy i bardziej pokorny. Wręcz przeciwnie, ale chyba większość z was to wie. / Kavu Zet.

  Wiem  co oznacza skrót eMaGieIKa.... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

- Wiem, co oznacza skrót eMaGieIKa. Młody Amator Głupich i Kurewek. - Ty to chyba jesteś popierdolony. - Nie. - No to czemu pierdolisz głupoty? - Nie pierdolę głupot, tylko ciebie. - Co kto lubi. Lepsze to niż głupie i kurewki. - Tej, zmieniam rozwinięcie tego skrótu. - Na jakie? - Moja Ambitna Gadatliwa Inteligentna Kasieńka. / rozkminy podczas słuchania Paktofoniki. Żyję wśród debili. < 3

Zapij to  zabij w sobie te myśli. Ta... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Zapij to, zabij w sobie te myśli. Ta miłość już nie wróci. Takie uczucie nie przydarzy ci się jeszcze raz, to było przecież tak wyjątkowe, tak że to kurwa niemożliwe, a jednak się zdarzyło. A teraz stoisz tu sam, a świat osuwa ci spod nóg, więc zapij to, weź wydaj na to cały hajs, nic tak nie goi przecież ran. Zniszcz się. Nie masz innego wyboru, bo już nigdy nie spotka cię nic dobrego, bo wszystko, co miało sens, nagle upadło i rozbiło się jak ten pierdolony kieliszek na podłodze. Dalej, dalej, idź i umieraj tego wieczoru z głową w dłoniach, umieraj następnego dnia i przez całe życie. Widać to w twoich oczach. Zapij to, podaj kieliszek tamtej obok, ona już usiadła ci na kolana i pomaga zabić twoje myśli. Każdego dnia zakładasz na szyję pętlę i zaciskasz ją coraz bardziej. Zapominasz jak powinno się oddychać, a przecież to jest znacznie prostsze. Zapij ból, następnego dnia wypij butelkę wody i przypomnij sobie jak chciałeś żyć. Będzie dobrze, tylko strzep z siebie szczątki przeszłości.

Ci najwrażliwsi zostają... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Ci najwrażliwsi zostają najczęściej największymi skurwielami. Ich serca są z porcelany, to okropne, bo łatwo się tłuką i niczego nie można już naprawić. Uwierz, znacznie łatwiej żyć tym, którzy mają serca z plastiku. / Kavu Zet.

Nie jestem wzorem świętości  wcale... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Nie jestem wzorem świętości, wcale nie jestem dobra, gdy moje usta pachną alkoholem i gdy powoli tracę ostrość, a mój śmiech miesza się z ich spojrzeniami jak wódka z colą. Tańczę z kimś, kto mówi, że mnie kocha, choć nie zna nawet mojego imienia. Odsuwam się, gdy próbuje się zbliżyć na niebezpieczną odległość i podchodzę do koleżanki, która podaje mi piwo. To nie tak, wcale nie jestem dobra, przeklinam i jestem kurewsko pewna siebie, gdy widzę wkurwione miny tych typów, którzy odchodzą z niczym, bo nie mogą mnie mieć. Przymykam lekko oczy i czuję na sobie jego poważne spojrzenie, uśmiech i wydaję mi się, że jest obok, i mówi, że jestem jego. To irracjonalne, przecież go tu nie ma, jest setki kilometrów stąd, ale wiem, że kocha mnie i wierzy w to, że jestem najlepszą kobietą świecie, a ja mam w dłoniach niewidzialny nóż, który – jednym niewłaściwym ruchem – mogłabym wbić mu prosto w serce, zabijając go i, przy okazji, siebie, bo przecież jesteśmy jednością.

Lech jest w mojej duszy  moje krew... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Lech jest w mojej duszy, moje krew jest w niebiesko – białych barwach. Jestem z tego dumna i nie umiem wyobrazić sobie mojego życia bez emocji, towarzyszących kibicowaniu. To pasja, która – jak każda pasja – ma dwa znaczenia. Sprawia, że uśmiecham się i cieszę ze zwycięstw, ale doprowadza też do rozpaczy, gdy widzę fatalną grę i kolejną porażkę. Mimo wszystko, nie potrafiłabym zrezygnować z tego. Ze zdzierania gardła na meczu, z towarzyszeniu piłkarzom w dobrych i złych chwilach, z oglądania transmisji z puszką piwa w ręce i komentowania każdej akcji, ze śpiewania przyśpiewek i tych wszystkich sytuacji na boisku i trybunach, które sprawiają, że mam ciarki na plecach. Lubię nawet zatłoczone tramwaje, które „są nasze i do Lecha należą” i powroty z meczów. Mów, co chcesz, ale jeśli tego nie przeżyłeś, to pojąć tego nie zdołasz. Tej euforii na trybunach, gdy nasi zdobędą gola. Dla tych momentów warto przeczekać gorsze chwile, nawet, gdy zamiast walki widzę na boisku parodię piłki nożnej.

Prawdziwej miłości nic nie zniszczy... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Prawdziwej miłości nic nie zniszczy, wiem to już i chcę za każdym razem na nowo rozpalać ten ogień, który widzę w twoich oczach na mój widok. Nie ma chuja, damy radę, jesteśmy niezniszczalni, jeśli tylko będziemy o to walczyć każdego dnia. Nie możemy się poddać, nie wolno nam, kurwa, mieć żadnych wątpliwości, że to jest to. Przecież obydwoje czujemy to samo, gdy siedzę na twoich kolanach, a ty dotykasz moich pleców. To proste - nasze serca biją jednym rytmem i choćby dlatego nie możemy się poddawać. / Kavu Zet.

Musisz to zrozumieć. Odchodzą nie... teksty

kavu_zet dodano: 28 luty 2015

Musisz to zrozumieć. Odchodzą nie tylko ludzie, gubisz szanse, blakną słowa, myśli i to, co kiedyś było ważne. Z roku na rok umierasz coraz bardziej. Nic z tym nie zrobisz: życie to droga do śmierci. Tylko ty decydujesz, czy idziesz krętymi ścieżkami, podziwiasz krajobrazy, nawet, gdy w stopach pozostają ci ciernie i czasem zahaczasz o skraj urwiska, czy mkniesz prostą autostradą do piekła, nie mając czasu, by się zastanowić nad tym, czy jesteś szczęśliwy. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV