głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Przyjeżdżał raz na rok. Dzwonił tylko gdy pił alko ona się nie poddawała nazywała życie walką. Nie miała jego miłości chociaż kochał ją podobno. Nigdy o nic nie

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Przyjeżdżał raz na rok. Dzwonił tylko gdy pił alko ona się nie poddawała nazywała życie walką. Nie miała jego miłości chociaż kochał ją podobno. Nigdy o nic nie
Przyjeżdżał raz na rok. Dzwonił... teksty

kavu_zet dodano: 27 maja 2015

Przyjeżdżał raz na rok. Dzwonił tylko, gdy pił alko, ona się nie poddawała, nazywała życie walką. Nie miała jego miłości, chociaż kochał ją podobno. Nigdy o nic nie prosiła. Mama wpoiła jej godność i mówiła o zasadach, których nie wolno naginać. Gdy je łamiesz, to na dobre. Wtedy będzie, co wspominać. Nie raz upadła i wstała, czasem rozmawiała z Bogiem. Stary jest dziś nieznajomym, nie nazwałaby go wrogiem. Nie kochała go na tyle, żeby móc go znienawidzić, choć chciałaby, by był inny, by nie trzeba się go wstydzić. Z pozoru nic ich nie łączy: więzy krwi oraz nazwisko, kilka wspomnień, czyli nic, choć dla niektórych to wszystko. Chociaż ciągle ją to boli, nie spotkasz jej bez uśmiechu, życie daje czasem kopa, ale to nie kwestia pechu, "to na szczęścia" - zawsze mówi i jest zawsze pewna swego jest panią swojego życia, wie, że nie ma tego zlego. / Kavu w formie :)

Stoi przy mnie tyle osób a nie zna... teksty

kavu_zet dodano: 26 maja 2015

Stoi przy mnie tyle osób, a nie zna mnie prawie nikt. / Vixen

 Źle ci radzi radość źle ci... teksty

kavu_zet dodano: 25 maja 2015

"Źle ci radzi radość, źle ci radzi gniew... (...) Słuchaj zanim mów i zanim powiesz, czyń."

 Nie wierz w nic co tam za darmo... teksty

kavu_zet dodano: 25 maja 2015

"Nie wierz w nic, co tam za darmo dają ci. Ze szczerego serca nikt ci nic dziś nie da. W przyszłośc kraju nie wierz, ktoś se z ciebie drwi. Ojcu wierz, a ojciec mówi: będzie bieda."

 Nigdy nie zamykaj się na innych... teksty

kavu_zet dodano: 24 maja 2015

"Nigdy nie zamykaj się na innych ludzi, nawet jeśli świat kopie Cię po raz setny w dupę, nawet jeśli tracisz po kolei ukochane osoby, nawet jeśli wszystko się tak rozpierdala, że nie ma co zbierać. I nigdy się nie poddawaj, bo najłatwiej jest się załamać. Skoro już tyle w życiu zniosłaś, to wszystko przeżyjesz." Patrycja P.

Pamiętam gdy wyjaśniałam mu że:... teksty

kavu_zet dodano: 24 maja 2015

Pamiętam, gdy wyjaśniałam mu, że: "ja cóż, włóczęga, niespokojny duch. Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko", a on odpisał: "a ja mam ochotę na chwileczkę zapomnienia właśnie z Tobą". Kto by pomyślał, że ta chwila przeciągnie w pięć lat i plany wspólnego życia. / Kavu Zet.

Chcą bym ... wrócił miał serce... teksty

kavu_zet dodano: 24 maja 2015

Chcą bym (...) wrócił, miał serce, oddzwonił, miał czas, sumienie, bo chcą, bo chcą chcieć, bo im się rzekomo należę, leżę, patrze w podłogę i nie chcę. — Marcin Świetlicki

 Tak życia się dotyka. Poczuj mój... teksty

kavu_zet dodano: 24 maja 2015

"Tak życia się dotyka. Poczuj mój ciepły język. Na trzeźwo masz pannę, teraz jesteś niezbyt trzeźwy. (...) Witaj tu i nie mów, że nie chcesz. Witaj tu, zobacz jak jest pięknie. Witaj tu, witaj prosto w piekle."

 Pamiętam jak dziś patrzyła na... teksty

kavu_zet dodano: 24 maja 2015

"Pamiętam jak dziś, patrzyła na nas z góry, bo jej rozjechane dupsko woziły spasione fury. Taka fajna z wyglądu, ale w gaciach dwie dziury, z których każdy korzystał jak ze służbowej komóry. Taka "ą", "ę", co to nie ona, a potem zniknęła na sześć lat ponad. Widziałam ją ostatnio. Obrazek rodzinny. Szła dama zaniedbana, czwórka dzieci, każde z innym. Obok szedł facet, kurwa, pener za stu. Ona już nie patrzyła w górę, tylko miała łeb w dół, ale dobrze było widać to limo pod jej okiem. Widać życie, jakie prowadziła, wyszło jej bokiem."

Jesteśmy już na tym etapie że... teksty

kavu_zet dodano: 24 maja 2015

Jesteśmy już na tym etapie, że znamy się na tyle dobrze, by nie bać się rozstania po kłótni. / Kavu Zet.

Gdy biegniesz za sukcesem nie... teksty

kavu_zet dodano: 23 maja 2015

Gdy biegniesz za sukcesem, nie zapominaj o marzeniach. Nie musisz zdawać na Harward, zakładaj własnej firmy czy brać udziału w tych beznadziejnych konkursach talent's show, by czuć się kimś spełnionym. Nie musisz spotykać się z najprzystojniejszym kolesiem na dzielni czy bzykać każdej niuni, która mrugnie do ciebie, nie musisz szukać miłości w klubach i spędzać tam każdy weekend. Nie musisz mieć wszystkiego, co oferuje ci świat. Zobacz to jeszcze raz, przyjrzyj się dokładnie temu pięknu, które cię otacza i uświadom sobie, że znajdujesz się u bram piekieł. Zastanów się, w którą stronę chcesz iść i czego właściwie pragniesz. To, o czym marzysz, jest znacznie bliżej niż myślisz. Carpe diem! / Kavu Zet.

 Po pierwsze drugie po trzecie i... teksty

kavu_zet dodano: 23 maja 2015

"Po pierwsze, drugie, po trzecie i czwarte słowa być muszą czynem poparte." < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV