głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Na podłodze więcej krwi niż we wszystkich 'Apostołach'. Drzwi od domu otwarte centralnie i wszędzie wokół psy jakby ktoś sypał karmę. Psychopaci mają w środku

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Na podłodze więcej krwi niż we wszystkich 'Apostołach'. Drzwi od domu otwarte centralnie i wszędzie wokół psy jakby ktoś sypał karmę. Psychopaci mają w środku głowy
 Na podłodze więcej krwi niż we... teksty

kavu_zet dodano: 19 września 2015

"Na podłodze więcej krwi niż we wszystkich 'Apostołach'. Drzwi od domu otwarte centralnie i wszędzie wokół psy, jakby ktoś sypał karmę. Psychopaci mają w środku głowy burdel. Ktoś wydłubał jej oczy, położył na poduszkę."

Możesz mówić  ile chcesz o tym... teksty

kavu_zet dodano: 19 września 2015

Możesz mówić, ile chcesz o tym, jak to świat się skurwił i jest źle, a kiedyś było dobrze, prawdziwa miłość się pojawiała, a ludzie jacyś tacy uczciwi się okazywali. To oczywiście kłamstwo. Spójrz chociażby na to, jak często małżeństwa z miłości nie dochodziły do skutku, bo zakochani należeli do innych warstw społecznych. Jak często kobiety właściwie nie miały nic do powiedzenia i traktowane były przedmiotowo. Wtedy miałyśmy do wyboru albo zostać żoną, albo prostytutką, ewentualnie nianią, która poświęca całe swoje życie innej rodzinie i właściwie nie ma szans nawet stworzyć własnej. Mówisz o narkotykach, które niby teraz stały się takie popularne, a przecież już w dziewiętnastym wieku modne było zażywanie morfiny. Nie, nie, nie, świat się nie skurwił. Po prostu Internet pozwala widzieć więcej i to, co kiedyś odbywało się za zamkniętymi drzwiami i mało kto o tym wiedział, teraz idzie w świat w ciągu paru sekund. / Kavu Zet.

Ból fizyczny to nic w porównaniu z... teksty

kavu_zet dodano: 18 września 2015

Ból fizyczny to nic w porównaniu z bólem psychicznym, ale nic nie przebije bólu zęba. / Kavu Zet.

 Jak się potknę  to mnie podnieś... teksty

kavu_zet dodano: 18 września 2015

"Jak się potknę, to mnie podnieś, nim padnę. Nie daj mi samej być, o nie, nie. Oczy patrzą, wykujemy je szczęściem. Tylu jest skurwysynów. Zazdrość kłuje i ślepniesz. Powiedz: masz cierpliwość, żeby ze mną grać? (...) Jebać, przeszłość zostaw. Obok ciebie tylko syn, moje miasto w serce. Chcę cię mieć, tylko pozwól żyć, czasem muszę się zanurzyć, żeby z gówna wyjść. Wtedy czuję, że żyję i że to sens ma, wtedy inaczej piszę i mija lęk nam, wtedy nie ma, że nie da się. Co nie zrobisz, to uda się. No, naprawdę, nam uda się. Nie ma wyjścia. Mija wieczór. Jesteś trochę dalej niż zawsze. Czekam." < 3

 Gorzej  jak prawda jest prawdą o... teksty

kavu_zet dodano: 18 września 2015

"Gorzej, jak prawda jest prawdą o nas samych."

 Widzę słońce i znów się boję.... teksty

kavu_zet dodano: 18 września 2015

"Widzę słońce i znów się boję. Grzech za grzechem i tak do końca. A czym jest koniec?"

 Miasto lubi gadać  lubi wiedzieć... teksty

kavu_zet dodano: 16 września 2015

"Miasto lubi gadać, lubi wiedzieć, lubi spytać się"

 y ! teksty kavu_zet dodał komentarz: (y)! do wpisu 16 września 2015
 W ciągu kilku tygodni zyskałem i... teksty

kavu_zet dodano: 15 września 2015

"W ciągu kilku tygodni zyskałem i straciłem tak dużo, że więcej niż mógłbyś sądzić"

 Nazywaj mnie jak chcesz. Mam zdradę... teksty

kavu_zet dodano: 14 września 2015

"Nazywaj mnie jak chcesz. Mam zdradę w genach. Lubię świadomość, że facet za mną szaleje i oddałby dla mnie od portfela po serce i tak się dzieje. Zanim pomyślę czy mu się spodobam, lata za mną jak pies. Każdego dnia jestem raczej zimną suką, a oni dla mnie nic nie znaczą. Dopiero wieczorem kiedy mój zdradzany wybranek serca rżnie mnie palcami mimowolnie staję się uległą suką i pozwalam się targać za włosy z penisem w ustach, a później on ma trzy palce we mnie i szepcze różne bzdury. Krzyczę i w końcu mam orgazm... to mnie rozluźnia." / tak trochę perwersyjnie, ale lubię czytać kontrowersyjne tematy :)

 życie jest jak obciąganie penisa.... teksty

kavu_zet dodano: 14 września 2015

"życie jest jak obciąganie penisa. czasem musi boleć, spójrz do sedna sprawy. nie ma takiego szczęścia, którym się nie zadławisz."

Jeśli jesteś tym  co chce  by... teksty

kavu_zet dodano: 14 września 2015

Jeśli jesteś tym, co chce, by wszystko upadło, jeśli jesteś hejterem, mogę poderżnąć ci gardło. Nie mam wyrzutów sumienia i mam w sobie mordercę. Moją bronią - obojętność. Milczenie wbija nóż w serce. Jeśli na odchodne rzucisz mi: krzyż na drogę, ja tylko się uśmiechnę, bo wiem, że pójdę z Bogiem. Sukces tu rodzi wrogów, a szczęście sieje zawiść. Komuś się nie udało i chce w innych to zabić. Ja mam w sobie tę siłę, która nie da mi upaść, nie dam im satysfakcji. Tak, teraz ich boli dupa. Pierdolą jakieś bzdury, ciągle wygadują brednie, nawet jak są bogaci, umysłowo u nich biednie, bez poczucia humoru, powtarzają schematy, a potem narzekają, cierpią, wciąż te same dramaty. Cipy z chujowym życiem znają mnie lepiej ode mnie. Sorry, jesteście w dupie, a ja lecę na pełnej. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV