głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Nie chcę nieba w nagrodę i piekła za karę. Czasem ktoś powiedział że mam jakiś talent. Chyba mam gorączkę. : Mam jasno sprecyzowane poglądy ale szanuję zdanie

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Nie chcę nieba w nagrodę i piekła za karę. Czasem ktoś powiedział że mam jakiś talent.
 Nie chcę nieba w nagrodę i piekła... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

"Nie chcę nieba w nagrodę i piekła za karę. Czasem ktoś powiedział, że mam jakiś talent."

Chyba mam gorączkę. :  teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

Chyba mam gorączkę. :(

Mam jasno sprecyzowane poglądy  ale... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

Mam jasno sprecyzowane poglądy, ale szanuję zdanie innych. Czasem wydaje mi się, że dostrzegam więcej,ale być może faktycznie po prostu mi się tak wydaje. Za dużo czytałam wierszy, by móc być dopasowana tak do końca. Nie umiem być tak do końca taka jak one. Ciężko mi żyć tak jak reszta, chyba z powodu wyjątkowo rozwiniętej świadomości, którą próbowałam wielokrotnie stępić. Jestem jak drzazga. Nie jestem duża, ale mogę sprawić ból. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę i żałuję, że nie umiem być zwyczajna i przyjmować pokornie to, co przynosi mi los. Mam dwadzieścia parę lat i przeżyłam już tyle, że 'o ja, pierdolę' i wcale nie chcę umierać, i wciąż chcę więcej, a przecież tak się nie da... Tętno powoli robi się coraz słabsze i coraz trudniej się oddycha. Mimo to nie poddaję się i chwytam się wszystkiego, by nie zapaść się w przepaść. / Kavu Zet.

 Miał lepsze ciuchy  lepszą metkę.... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

"Miał lepsze ciuchy, lepszą metkę. Wiesz, kolo, idź przypierdol tę metkę na czoło. Cena ma to do siebie, że każdy ma swoją"

 Pamiętaj  że blizny to wciąż... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

"Pamiętaj, że blizny to wciąż byłe rany"

 Gdy mówiłem: kocham  to śmiałaś... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

"Gdy mówiłem: kocham, to śmiałaś mi się w mordę. Dwa tysiące siedem, suko. To trudno zapomnieć. (...) Po nocy ze mną rzuciła mnie nazajutrz. Mam nadzieję, że myłaś zęby po naszym spotkaniu. To ironia. Już dawno nie jestem poetą" ;)

Feministki uparcie powtarzają  że... teksty

kavu_zet dodano: 19 września 2015

Feministki uparcie powtarzają, że powinniśmy otworzyć granice, ba - własne domy dla uchodźców. Może i wyjdę w tym momencie na osobę niepoprawną politycznie, ale jebać to. Jestem przeciwna temu. Po pierwsze: kultura Syryjczyków znacznie różni się od kultury europejskiej. Podejrzewam, że niewielu z nich posluguje się językiem angielskim, więc (nawet jeżeli są wykształceni) będą zdolni głównie do pracy fizycznej, albo nie będą zdolni do pracy wcale, tłumacząc to przeżytą traumą wojenną. Po drugie: większość Polaków jest przeciwna, a to oznacza jedno: bunty obywateli. Czy naprawdę chcemy zamieszek na tle narodowościowym i religijnym? Polska staje się powoli krajem laickim, co w połączeniu z islamską religią może doprowadzić do olbrzymiej zmiany kulturowej. Warto się nad tym zastanowić nim będzie za późno. / Kavu Zet.

 Na podłodze więcej krwi niż we... teksty

kavu_zet dodano: 19 września 2015

"Na podłodze więcej krwi niż we wszystkich 'Apostołach'. Drzwi od domu otwarte centralnie i wszędzie wokół psy, jakby ktoś sypał karmę. Psychopaci mają w środku głowy burdel. Ktoś wydłubał jej oczy, położył na poduszkę."

Możesz mówić  ile chcesz o tym... teksty

kavu_zet dodano: 19 września 2015

Możesz mówić, ile chcesz o tym, jak to świat się skurwił i jest źle, a kiedyś było dobrze, prawdziwa miłość się pojawiała, a ludzie jacyś tacy uczciwi się okazywali. To oczywiście kłamstwo. Spójrz chociażby na to, jak często małżeństwa z miłości nie dochodziły do skutku, bo zakochani należeli do innych warstw społecznych. Jak często kobiety właściwie nie miały nic do powiedzenia i traktowane były przedmiotowo. Wtedy miałyśmy do wyboru albo zostać żoną, albo prostytutką, ewentualnie nianią, która poświęca całe swoje życie innej rodzinie i właściwie nie ma szans nawet stworzyć własnej. Mówisz o narkotykach, które niby teraz stały się takie popularne, a przecież już w dziewiętnastym wieku modne było zażywanie morfiny. Nie, nie, nie, świat się nie skurwił. Po prostu Internet pozwala widzieć więcej i to, co kiedyś odbywało się za zamkniętymi drzwiami i mało kto o tym wiedział, teraz idzie w świat w ciągu paru sekund. / Kavu Zet.

Ból fizyczny to nic w porównaniu z... teksty

kavu_zet dodano: 18 września 2015

Ból fizyczny to nic w porównaniu z bólem psychicznym, ale nic nie przebije bólu zęba. / Kavu Zet.

 Jak się potknę  to mnie podnieś... teksty

kavu_zet dodano: 18 września 2015

"Jak się potknę, to mnie podnieś, nim padnę. Nie daj mi samej być, o nie, nie. Oczy patrzą, wykujemy je szczęściem. Tylu jest skurwysynów. Zazdrość kłuje i ślepniesz. Powiedz: masz cierpliwość, żeby ze mną grać? (...) Jebać, przeszłość zostaw. Obok ciebie tylko syn, moje miasto w serce. Chcę cię mieć, tylko pozwól żyć, czasem muszę się zanurzyć, żeby z gówna wyjść. Wtedy czuję, że żyję i że to sens ma, wtedy inaczej piszę i mija lęk nam, wtedy nie ma, że nie da się. Co nie zrobisz, to uda się. No, naprawdę, nam uda się. Nie ma wyjścia. Mija wieczór. Jesteś trochę dalej niż zawsze. Czekam." < 3

 Gorzej  jak prawda jest prawdą o... teksty

kavu_zet dodano: 18 września 2015

"Gorzej, jak prawda jest prawdą o nas samych."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV