głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet To jego ja już nigdy do ciebie nie przyjadę wybełkotane podczas rozmowy telefonicznej rozbawiło mnie. Nie mam już pięciu lat i nie oczekuję jego odwiedzin a sko

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
To jego ja już nigdy do ciebie nie przyjadę wybełkotane podczas rozmowy telefonicznej rozbawiło mnie. Nie mam już pięciu lat i nie oczekuję jego odwiedzin a skoro
To jego ja już nigdy do ciebie nie... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

To jego "ja już nigdy do ciebie nie przyjadę", wybełkotane podczas rozmowy telefonicznej, rozbawiło mnie. Nie mam już pięciu lat i nie oczekuję jego odwiedzin, a skoro nie podoba mu się mój facet, to nie moja wina. Niech nie przyjeżdża, nie chcę go w moim życiu, chociaż już się nie gniewam. Chuj w to. Nie łączy nas już nawet nazwisko. / Kavu Zet.

Ale... w najlepszych potrafią cieszyć się razem z Tobą bez zawiści. : teksty kavu_zet dodał komentarz: Ale... w najlepszych potrafią cieszyć się razem z Tobą, bez zawiści. :) do wpisu 21 września 2015
Nie odliczałam dni do ślubu. Było zbyt dużo załatwiania i latania by bawić się w liczenie ile jeszcze czasu zostało do tego dnia . Szczęśliwi czasu nie liczą i cieszą się tym co mają. : Takie przesuwanie dat na pasku kojarzy mi się z czekaniem na powrót męża narzeczonego chłopaka z wojska. Powodzenia jednej i drugiej. : Bierzcie sobie mężów po co macie mieć lepiej niż inni. A tak serio to dużo miłości. Tej prawdziwej bo jak jest prawdziwa miłość to nawet małżeństwo jej nie zaszkodzi. : Pozdro! teksty kavu_zet dodał komentarz: Nie odliczałam dni do ślubu. Było zbyt dużo załatwiania i latania, by bawić się w liczenie, ile jeszcze czasu zostało do "tego dnia". Szczęśliwi czasu nie liczą i cieszą się tym, co mają. :) Takie przesuwanie dat na pasku kojarzy mi się z czekaniem na powrót męża/narzeczonego/chłopaka z wojska. Powodzenia jednej i drugiej. :) Bierzcie sobie mężów, po co macie mieć lepiej niż inni. A tak serio, to dużo miłości. Tej prawdziwej, bo jak jest prawdziwa miłość, to nawet małżeństwo jej nie zaszkodzi. :) Pozdro! do wpisu 21 września 2015
 Nie chcę nieba w nagrodę i piekła... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

"Nie chcę nieba w nagrodę i piekła za karę. Czasem ktoś powiedział, że mam jakiś talent."

Chyba mam gorączkę. : teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

Chyba mam gorączkę. :(

Mam jasno sprecyzowane poglądy ale... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

Mam jasno sprecyzowane poglądy, ale szanuję zdanie innych. Czasem wydaje mi się, że dostrzegam więcej,ale być może faktycznie po prostu mi się tak wydaje. Za dużo czytałam wierszy, by móc być dopasowana tak do końca. Nie umiem być tak do końca taka jak one. Ciężko mi żyć tak jak reszta, chyba z powodu wyjątkowo rozwiniętej świadomości, którą próbowałam wielokrotnie stępić. Jestem jak drzazga. Nie jestem duża, ale mogę sprawić ból. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę i żałuję, że nie umiem być zwyczajna i przyjmować pokornie to, co przynosi mi los. Mam dwadzieścia parę lat i przeżyłam już tyle, że 'o ja, pierdolę' i wcale nie chcę umierać, i wciąż chcę więcej, a przecież tak się nie da... Tętno powoli robi się coraz słabsze i coraz trudniej się oddycha. Mimo to nie poddaję się i chwytam się wszystkiego, by nie zapaść się w przepaść. / Kavu Zet.

 Miał lepsze ciuchy lepszą metkę.... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

"Miał lepsze ciuchy, lepszą metkę. Wiesz, kolo, idź przypierdol tę metkę na czoło. Cena ma to do siebie, że każdy ma swoją"

 Pamiętaj że blizny to wciąż... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

"Pamiętaj, że blizny to wciąż byłe rany"

 Gdy mówiłem: kocham to śmiałaś... teksty

kavu_zet dodano: 21 września 2015

"Gdy mówiłem: kocham, to śmiałaś mi się w mordę. Dwa tysiące siedem, suko. To trudno zapomnieć. (...) Po nocy ze mną rzuciła mnie nazajutrz. Mam nadzieję, że myłaś zęby po naszym spotkaniu. To ironia. Już dawno nie jestem poetą" ;)

Feministki uparcie powtarzają że... teksty

kavu_zet dodano: 19 września 2015

Feministki uparcie powtarzają, że powinniśmy otworzyć granice, ba - własne domy dla uchodźców. Może i wyjdę w tym momencie na osobę niepoprawną politycznie, ale jebać to. Jestem przeciwna temu. Po pierwsze: kultura Syryjczyków znacznie różni się od kultury europejskiej. Podejrzewam, że niewielu z nich posluguje się językiem angielskim, więc (nawet jeżeli są wykształceni) będą zdolni głównie do pracy fizycznej, albo nie będą zdolni do pracy wcale, tłumacząc to przeżytą traumą wojenną. Po drugie: większość Polaków jest przeciwna, a to oznacza jedno: bunty obywateli. Czy naprawdę chcemy zamieszek na tle narodowościowym i religijnym? Polska staje się powoli krajem laickim, co w połączeniu z islamską religią może doprowadzić do olbrzymiej zmiany kulturowej. Warto się nad tym zastanowić nim będzie za późno. / Kavu Zet.

 Na podłodze więcej krwi niż we... teksty

kavu_zet dodano: 19 września 2015

"Na podłodze więcej krwi niż we wszystkich 'Apostołach'. Drzwi od domu otwarte centralnie i wszędzie wokół psy, jakby ktoś sypał karmę. Psychopaci mają w środku głowy burdel. Ktoś wydłubał jej oczy, położył na poduszkę."

Możesz mówić ile chcesz o tym... teksty

kavu_zet dodano: 19 września 2015

Możesz mówić, ile chcesz o tym, jak to świat się skurwił i jest źle, a kiedyś było dobrze, prawdziwa miłość się pojawiała, a ludzie jacyś tacy uczciwi się okazywali. To oczywiście kłamstwo. Spójrz chociażby na to, jak często małżeństwa z miłości nie dochodziły do skutku, bo zakochani należeli do innych warstw społecznych. Jak często kobiety właściwie nie miały nic do powiedzenia i traktowane były przedmiotowo. Wtedy miałyśmy do wyboru albo zostać żoną, albo prostytutką, ewentualnie nianią, która poświęca całe swoje życie innej rodzinie i właściwie nie ma szans nawet stworzyć własnej. Mówisz o narkotykach, które niby teraz stały się takie popularne, a przecież już w dziewiętnastym wieku modne było zażywanie morfiny. Nie, nie, nie, świat się nie skurwił. Po prostu Internet pozwala widzieć więcej i to, co kiedyś odbywało się za zamkniętymi drzwiami i mało kto o tym wiedział, teraz idzie w świat w ciągu paru sekund. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV