głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just.be Są ta­cy którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać ni­komu służyć ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest

just.be

just.be.moblo.pl
Są ta­cy którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać ni­komu służyć ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest stras
 Są ta­cy  którzy uciekają od... teksty

just.be dodano: 9 grudnia 2013

"Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie." J.T.

w pięćdziesięciu procentach byłam... teksty

just.be dodano: 6 grudnia 2013

w pięćdziesięciu procentach byłam gotowa powiedzieć, że zapomniałam, że już Cię nie ma w moim życiu. wystarczyła sekunda, by te pięćdziesiąt procent wyparowało z ziemi. Twój wzrok, przyspieszone bicie mojego serca, przyspieszony krok i chwila dla siebie, na to, by ochłonąć, bo to nie może być prawdziwe. życie jest tak cholernie niesprawiedliwe. chciałabym Cię widzieć każdego ranka mimo tego, iż wiem, że nie mogę. chciałabym Ci pomóc i nie oczekiwać w zamian nic, oprócz tego byś przy mnie był. zamienić z Tobą choćby dwa zdania... problem polega na tym, że te dwa zdania by mi nie wystarczyły, bo pragnęłabym od Ciebie coraz więcej. mam nadzieję, że sobie poradzisz, że zrozumiesz i postarasz się wszystko naprawić, że dasz sobie szansę i dobrze ja wykorzystasz, że będziesz i nic Ci się nie stanie. Chciałabym móc się zatracić w Twoich objęciach choć na chwile... na chwile, która trwa całe życie, móc zamknąć oczy i docenić, to co dał mi Bóg.

Ludzie z betonowego chodnika  wszyscy... teksty

just.be dodano: 1 grudnia 2013

Ludzie z betonowego chodnika, wszyscy samotni... mijamy się pospiesznie, potem zapominamy. Ułamki sekundy - tysiące twarzy - miliony smutków, miliony miłości i samotności... Jestem jednym z przechodniów.

Życie tak dużo daje  a jeszcze... teksty

just.be dodano: 30 listopada 2013

Życie tak dużo daje, a jeszcze więcej odbiera.

Ze skrajności w skrajność. teksty

just.be dodano: 1 marca 2013

Ze skrajności w skrajność.

Mam najwspanialszego brata na... teksty

just.be dodano: 1 luty 2013

Mam najwspanialszego brata na świecie. Kocham Go!

Poprzednia 1 2
3
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV