głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julsonka Nie mogłam tak po prostu odejść zostawić go samego. Całował mnie czułam jego oddech na całym ciele. Pragnęłam go tak bardzo jak kogoś kto mnie absolutnie dopełn

julsonka

julsonka.moblo.pl
Nie mogłam tak po prostu odejść zostawić go samego. Całował mnie czułam jego oddech na całym ciele. Pragnęłam go tak bardzo jak kogoś kto mnie absolutnie dopełniał
Nie mogłam tak po prostu odejść... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Nie mogłam tak po prostu odejść, zostawić go samego. Całował mnie, czułam jego oddech na całym ciele. Pragnęłam go tak bardzo jak kogoś, kto mnie absolutnie dopełniał, ale jednocześnie wcale nie chciałam go poczuć. Rozsądek blokował moje emocje.

Myślała zatem o nim  nie chcąc o... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Myślała zatem o nim, nie chcąc o nim myśleć. Im bardziej o nim myślała, tym większą czuła wściekłość, a im większą czuła wściekłość, tym bardziej o nim myślała doprowadzając się do takiego stanu, że nie mogła już tego znieść. Zatraciła poczucie rozsądku.

Bądź silna  wytycz granice  nie... teksty

julsonka dodano: 23 luty 2011

Bądź silna, wytycz granice, nie ufaj ludziom, bo i tak cię wykorzystają, kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tracisz wyrazistość. Nie okazuj złości. Przez złość przemawia bezsilność. Nie bądź zbyt wylewna, radosna, entuzjastyczna, bo kiedy spadniesz, bardziej zaboli. A zatem graj. Tylko gra sprawi, że zachowasz siebie.

Wiesz  to nie jest tak  że próbuję... teksty

julsonka dodano: 22 luty 2011

Wiesz, to nie jest tak, że próbuję gdzieś uciec, a nawet jeśli, to możesz być pewna, że wrócę :*

Jestem niepoprawna. Nie wyciągam... teksty

julsonka dodano: 18 luty 2011

Jestem niepoprawna. Nie wyciągam wniosków. Nie uczę się na błędach. Nie analizuję swoich potknięć .

czasami   wieczorem   leżąc na... teksty

julsonka dodano: 18 luty 2011

czasami , wieczorem , leżąc na łóżku wszystko wraca niczym bumerang. te niechciane wspomnienia , które sprawiają taki ból. Twoje obietnice , dotyk , usta , oczy. wszystko wraca z podwojoną siłą. oddałabym wszystko , abym mogła wlać do mózgu jakiś kwas , który wypaliłby te wspomnienia i byłoby znowu tak pięknie , jak przed tym gdy Cię poznałam. jesteś tylko człowiekiem. człowiekiem najważniejszym w moim świecie , a jednocześnie największym błędem mojego życia.

Widzę jak patrzysz  też patrzę... teksty

julsonka dodano: 13 luty 2011

Widzę jak patrzysz, też patrzę, ale Ty uciekasz wzrokiem i tak w kółko. Lubie to, ale denerwuje mnie, że nie wiem co to znaczy i robię sobie nadzieje.

Są we mnie dwie kobiety. Jedna... teksty

julsonka dodano: 10 luty 2011

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namietności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny, życia rodzinnego, drobnych spraw, które można zaplanować i wykonać. Zmagają się we mnie przykładna pani domu i prostytutka. Spotkanie tych dwóch kobiet w jednym ciele jest bardzo ryzykowną sprawą. Bo to współistnienie dwóch boskich energii, dwóch przeciwstawnych światów i może się zdarzyć, że jeden świat zniszczy drugi."

wszystko na co mam ochotę jest... teksty

julsonka dodano: 6 luty 2011

wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące.

ostro siostro! teksty

julsonka dodano: 28 stycznia 2011

ostro siostro!

I niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

julsonka dodano: 15 stycznia 2011

I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko w telefonie, gdy przyszedł sms od Ciebie.

Pytam  pytam  pytam... i najbardziej... teksty

julsonka dodano: 10 stycznia 2011

Pytam, pytam, pytam... i najbardziej chcę usłyszeć odpowiedz wydobywająca się z Twych ust. Nie czekam na puste trzy lub cztery słowa. Po moim ciele krąży nadzieja, że usłyszę więcej niż cztery sensowne zdania. Mogą być te najbardziej bolesne, Twoje ulubione. Odpowiedź. Na niej mi zależy. Dzięki niej będę wiedzieć jak będą wyglądać moje kolejne dni, tygodnie, miesiące a nawet lata tułaczki w Twoim sercu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV