głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julsonka http: malutkizaczarowanyswiat.bloog.pl kat 0 page 4 index.html? ticrsn=5 ticaid=6bce8 Jeszcze wczoraj przez Ciebie plakalam.. Dzisiaj juz z tym koniec! Koniec z

julsonka

julsonka.moblo.pl
http: malutkizaczarowanyswiat.bloog.pl kat 0 page 4 index.html? ticrsn=5 ticaid=6bce8
Jeszcze wczoraj przez Ciebie... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Jeszcze wczoraj przez Ciebie plakalam.. Dzisiaj juz z tym koniec! Koniec z lzami i ze smutkiem, wiem ze Ty tez mnie kochasz i dobrze sie przed tym bronisz ale juz niedlugo nie dasz rady... Zemszcze sie . Zrobie wszystko zebys nie mogl przestac o mnie myslec i jednoczesnie bede dla Ciebie nie dostepna :D Ciekawe co wtedy zrobisz i jak sie bedziesz czul?

A kiedy się zestarzeję  ktoś... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

A kiedy się zestarzeję, ktoś zapyta czy kiedykolwiek kochałam. Wyciągnę wtedy Twój portret i smutno uśmiechnę się pod nosem.

Nie   nie. On już nie jest mój...... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Nie , nie. On już nie jest mój... właściwie nigdy nie był. Może go sobie pani zabrać. Mogę pani też powiedzieć jaki będzie wobec pani.. Będzie szaleńczo niby - kochał , potem zacznie kłamać , a na końcu zdradzi. Sama to pani odkryje.. Miłej zabawy

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię kocham czując się z tym żałośnie.

Delikatnie muska Go w policzek i... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Delikatnie muska Go w policzek i szepcze 'Jesteś cudowny'.

Kiedy nie miałam już nic do... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.

siedziała na parapecie swojego... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

siedziała na parapecie swojego pokoju i patrzyła w gwiaździste niebo, zaciągała się kolejnym papierosem, a łzy spływały jej po policzkach, upiła łyk wina i właśnie wtedy zrozumiała, że tak naprawdę nie ma nic.

Żyli w dwóch odmiennych światach... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Żyli w dwóch odmiennych światach, ale podczas gdy on chwytał się rozpaczliwie wszystkich możliwych sposobów, aby zmniejszyć dzielący ich dystans, ona nie zrobiła niczego, co nie prowadziłoby w kierunku wprost przeciwnym. Upłynęło wiele czasu, zanim odważył się pomyśleć, iż owa obojętność nie była niczym innym jak pancerzem przed strachem.

Wiem  że nawet po długim czasie... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Wiem, że nawet po długim czasie wcale nie będziesz mi taki obojętny jak każdemu się wydaje, wiem, że widząc Cię emocje wrócą, wiem, że kiedy na dole ekranu pojawi się wiadomość z Twoim imieniem, ciśnienie ewidentnie mi podskoczy.

Po co dzwoniłeś i wypytywałeś... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Po co dzwoniłeś i wypytywałeś gdzie i z kim jestem skoro Ci nie zależało . ? dlaczego ciągle chciałeś się ze mną widywać skoro miałeś wyjebane . ? dlaczego mnie całowałeś , przytulałeś , dotykałeś skoro podobno nic nie czułeś . ? dlaczego pozwoliłeś , żebym się w tobie za...kochała , skoro wiedziałeś , że nie chcesz ze mną być . ?

Brakuje mi tych spotkań cholernie.... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Brakuje mi tych spotkań cholernie. Jakby ktoś wydarł mi z rąk mały, prywatny skarb. Stoję zdezorientowana jak okradzione dziecko i nie wiem, co się właściwie stało. Niby takie proste, niby takie oczywiste, zdarza się przecież. A wcale nie proste i wcale nie oczywiste. Bo jak to tak. Stracić coś, czego nawet nie zaczęło się tak naprawdę mieć. A może troszeczkę zaczęło, tylko po co. Chciałoby się, żeby jakiś sens był w tym wszystkim, a tu wcale go nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV