głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julsonka kiedyś upije się tak że przyjdę do Ciebie i przy kolegach wykrzyczę Ci wszystkie twoje błędy to jak namieszałeś w moim życiu że tak bardzo Cię nienawidzę że mam

julsonka

julsonka.moblo.pl
kiedyś upije się tak że przyjdę do Ciebie i przy kolegach wykrzyczę Ci wszystkie twoje błędy to jak namieszałeś w moim życiu że tak bardzo Cię nienawidzę że mam ocho
kiedyś upije się tak  że przyjdę... teksty

julsonka dodano: 11 marca 2011

kiedyś upije się tak , że przyjdę do Ciebie i przy kolegach wykrzyczę Ci wszystkie twoje błędy, to jak namieszałeś w moim życiu, że tak bardzo Cię nienawidzę, że mam ochotę zabić i siebie i Ciebie. a na końcu podejdę i szepnę że Cię kocham.

One Love One Club FC Barcelona ! teksty

julsonka dodano: 8 marca 2011

One Love, One Club, FC Barcelona !

Wiesz jak to jest budzić się co noc... teksty

julsonka dodano: 8 marca 2011

Wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny? Jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym? Jeśli nie wiesz, to nie pierdol, że mnie rozumiesz.

Czasami jest tak ze siedzę cicho gdy... teksty

julsonka dodano: 7 marca 2011

Czasami jest tak ze siedzę cicho gdy wszystko we mnie krzyczy. Czasem nieufna by za chwile nie okazać się naiwną. Czasem zbyt bardzo...chce. Czasem nie potrafię przyznać się do błędu- bo tak łatwiej. Czasem smutna, bez powodu Czasem wredna, mam wyrzuty sumienia. Czasem mówię nie, chcąc powiedzieć tak. Czasem nie pewna siebie. Czasem zamknięta w sobie, a tak wiele chce powiedzieć. Czasem nieposłuszna, wbrew własnej naturze. Czasem zazdrosna, mimo woli. Szukam wciąż siebie i wciąż się gubię. Za mocno chcę kochać...

lies promises love sex drunken... teksty

julsonka dodano: 7 marca 2011

lies, promises, love, sex, drunken mistakes, heartbreakes, laughs, jokes, bullshit, bithes, cries, fun, screams, risks, choises, tears.

mam wyjebane na to  że komuś nie... teksty

julsonka dodano: 5 marca 2011

mam wyjebane na to , że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi bym nie smuciła . to co do chuja , mam szczerzyć zęby jak popierdolona gdy czuję się tak cholernie źle .?

powiedz czemu  trudno tak ... czemu... teksty

julsonka dodano: 5 marca 2011

powiedz czemu , trudno tak ... czemu w sercu głupi żal .. czemu jeszcze kochac chce, skoro nie ma Cię . ? czemu jesteś w każdym śnie ... czemu wciąż nadzieję mam ... czemu jeszcze kochac chcę . ?

Tak będę wredną suką. Będę... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Tak, będę wredną suką. Będę uśmiechać się drwiąco, rzucać pełne pewności siebie spojrzenia, będę błyskać inteligencją i mówić wszystkim w oczy to, co o nich myślę. Nie będę się przejmować ich opinią, gdyż wystarczy mi, że wiem czego mogę się sama po sobie spodziewać. Będę zdobywała, rozkochiwała w sobie a później porzucała, ot tak, dla frajdy. Zazdrosnym ludziom będę puszczała oczko i wyśmiewała się z ich zdziwionych min. Przejdę obok żebraków obojętnie, widok zdychającego, potrąconego kota nie zrobi na mnie większego wrażenia. Będę uśmiechała się nieszczerze, będę drwiła z wywodów na temat tego, jak bardzo innych zraniłam. A nocami będę płakać oglądając Twoje zdjęcia i pytając Boga, co takiego miałeś w sobie?

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz zasnąć, trzymając w ręku telefon, ciągle odblokowując klawiaturę - a nóż,może jest sms, może nie było słychać dźwięku... Rano wstajesz półprzytomny, szukasz kogoś w tłumie ludzi, choć wiesz,że tam, go nie ma.. żyjesz nadzieją, że może.. może dziś, może właśnie w tym tłumie.. że może..

więc mimo wszystko uwielbiam z Tobą... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

więc mimo wszystko uwielbiam z Tobą rozmawiać, uwielbiam uśmiechać się do monitora jak głupia, kiedy piszesz coś zabawnego, pomimo że Ty tego nie widzisz. wiesz, to chyba znak, że cholernie mi zależy.

a On? On to tylko osoba którą... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

a On? On to tylko osoba, którą kocham ponad życie. bez której nie przetrwam tego życia . On pozwala mi się uspokoić. On wie o mnie wszystko. za Nim pójdę na koniec świata, i jeszcze dalej. dla Niego będę grzeczna cały rok. dla Niego zrobię wszystko. dlaczego? sama nie wiem. po prostu, jest wyjątkową osobą, a jednocześnie taką samą jak Ty, Ona, On..

chcę drinka. chcę pięćdziesiąt... teksty

julsonka dodano: 4 marca 2011

chcę drinka. chcę pięćdziesiąt drinków. chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego, najbardziej trującego alkoholu na ziemi. chcę pięćdziesiąt butelek. chcę cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. chcę kupę amfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybów, tubkę kleju większego od ciężarówki, basen benzyny tak duży, żeby się w nim utopić. chcę czegoś, wszystkiego, czegokolwiek, jakkolwiek, ile się da... by zapomnieć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV