głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julsonka Słuchaj skrabie. Nie obchodzą mnie twoje fanaberie twoje miłości i twoja urocza mordka. Dla mnie nie istniejesz. toniemy jak kochankowie z brukowca których cze

julsonka

julsonka.moblo.pl
Słuchaj skrabie. Nie obchodzą mnie twoje fanaberie twoje miłości i twoja urocza mordka. Dla mnie nie istniejesz.
 Słuchaj skrabie.  Nie obchodzą... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

` Słuchaj, skrabie. Nie obchodzą mnie twoje fanaberie, twoje miłości i twoja urocza mordka. Dla mnie nie istniejesz.`

toniemy jak kochankowie z brukowca... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

toniemy jak kochankowie z brukowca, których czeka tragedia, bo ta sprzeda się najlepiej.

Wiesz? To był nasz początek tego... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

Wiesz? To był nasz początek, tego co miało trwać wiecznie...

' Nie szukaj ideału. Bo ideałów... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

' Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. '

Sama nie wiem czy jest mi przykro... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, ze to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, ze to już za mną, ze już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, ze się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym kto je wypowiedział. Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, ze jednak źle się stało ? Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, tez tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci , jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łza, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedział.

Zaczęło mi brakować poczucia że... teksty

julsonka dodano: 29 marca 2011

Zaczęło mi brakować poczucia, że jestem najlepsza. Zaczęło mi brakować poczucia, że potrafię. Zaczęło mi brakować poczucia, że jest jak chcę.

Sekunda koniec wbite ostrze.... teksty

julsonka dodano: 28 marca 2011

Sekunda, koniec, wbite ostrze. Płonie krew, znika śmiech z życia, nonsens ..

Przed chwilą przypadkowo... teksty

julsonka dodano: 28 marca 2011

Przed chwilą przypadkowo pomyślałam o Tobie. O, teraz też. ;*

I ten jeebanyy ironiczny smile. :  teksty

julsonka dodano: 28 marca 2011

I ten jeebanyy, ironiczny smile. : )

nienawidziła fajek i alkoholu.... teksty

julsonka dodano: 28 marca 2011

nienawidziła fajek i alkoholu. obracała się w takim towarzystwie, które tego nie robiło. do czasu.. zostawił ją - odłożył na półkę jak zabawkę, której wyczerpały się baterie. nie radziła sobie od tamtej pory. przestała się uczyć, uciekała z domu, chodziła na wagary- na pierwszy rzut oka to mozna stwierdzić ' buntowniczka' ? nie.. to tylko brak kontroli nad sobą. codziennie brała sobie pół szklanki czystej, siadając na dachu jego bloku z cienkim L-Mem. nie robiła tego, by zrobi mu na złość, bo przecież i tak nie zwraca na nią uwagi.. robi to, bo ma nadzieję, że któregoś dnia weźmie o 1 tabletke za dużo i naleje więcej niż pół szklanki nie budząc się już na tym świecie.

Miałaś tak kiedyś że musisz... teksty

julsonka dodano: 28 marca 2011

Miałaś tak kiedyś, że musisz iść, gdziekolwiek, powłóczyć się po parku, kiedy nie ma co pić, ale są papierosy, więc palisz jednego za drugim, ze specjalną dedykacją dla kogoś, a później chcesz iść spać, gdziekolwiek, byle nikt Ci nie przeszkadzał. Miałaś tak kiedyś ?

Bądź silna wytycz granice nie... teksty

julsonka dodano: 28 marca 2011

Bądź silna, wytycz granice, nie ufaj ludziom, bo i tak cię wykorzystają, kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tracisz wyrazistość. Nie okazuj złości. Przez złość przemawia bezsilność. Nie bądź zbyt wylewna, radosna, entuzjastyczna, bo kiedy spadniesz, bardziej zaboli. A zatem graj. Tylko gra sprawi, że zachowasz siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV