głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julsonka Nie zapomnę o Tobie. Po pewnym czasie wszystkie barykady oddzielające mnie od tej myśli rozpadną się. To wróci prędzej czy później. Żałuję że nie mogę się w Tob

julsonka

julsonka.moblo.pl
Nie zapomnę o Tobie. Po pewnym czasie wszystkie barykady oddzielające mnie od tej myśli rozpadną się. To wróci prędzej czy później.
Nie zapomnę o Tobie. Po pewnym... teksty

julsonka dodano: 22 sierpnia 2011

Nie zapomnę o Tobie. Po pewnym czasie, wszystkie barykady, oddzielające mnie od tej myśli, rozpadną się. To wróci, prędzej czy później.

Żałuję  że nie mogę się w Tobie... teksty

julsonka dodano: 22 sierpnia 2011

Żałuję, że nie mogę się w Tobie zakochać.

 a dziś   ktoś inny stara się o... teksty

julsonka dodano: 22 sierpnia 2011

"a dziś , ktoś inny stara się o mnie , ktoś inny swoim uśmiechem wywołuje uśmiech na mojej twarzy . Przykro mi , że tak się stało . Ale nic z tym nie zrobię , widocznie tak być musiało . Przeszłość wymazałam , rozpoczęłam nowy dział choć najlepszy byłeś , wiesz ? Teraz jest zupełnie inaczej , szlajasz się tam , robisz co z kim chcesz - zupełnie tak jak ja

od zawsze szukałam ramion... teksty

julsonka dodano: 22 sierpnia 2011

od zawsze szukałam ramion mężczyzny, w których mogłabym się schować, mając gorszy dzień. zawsze chciałam czuć się bezpiecznie. nie pytaj więc jak się czuję dzisiaj. jeszcze go nie znalazłam

wyjdę  wyjdę dziś w deszczu... teksty

julsonka dodano: 22 sierpnia 2011

wyjdę, wyjdę dziś w deszczu, zapalę papierosa, i usiądę na najdalszym krawężniku od miejsca, ktore znam. będę myśleć. tak długo, aż zapomnę. aż dym wypruje mi płuca.

wspomnienie  które musi mi... teksty

julsonka dodano: 22 sierpnia 2011

wspomnienie, które musi mi wystarczyć do końca życia.

lecz wystarczy  abyś spojrzał w... teksty

julsonka dodano: 22 sierpnia 2011

lecz wystarczy, abyś spojrzał w moje oczy. z nich wszystkiego się dowiesz.

Była dla niego jedyna  fascynująca... teksty

julsonka dodano: 21 sierpnia 2011

Była dla niego jedyna, fascynująca i jakby z innej planety, bo papierki zawsze wyrzucała do kosza, nie zrywała listków z drzewa i wiązała sznurówki w świecie, gdzie ludzie ich nie wiążą. To chyba ta fascynacja sprawiła, że pokochał ją całkowicie i w dodatku całym sercem. Na śmierć i na zabój warto dodać.

Jeszcze nadejdzie taki dzień  gdy... teksty

julsonka dodano: 21 sierpnia 2011

Jeszcze nadejdzie taki dzień, gdy spojrzysz w malinowe niebo, uśmiechniesz się do siebie i wyszeptasz: "wreszcie jestem szczęśliwa". A po chwili podejdzie facet twojego życia, przytuli cię mocno i pocałuje w kark.

Może to trochę banalne  ale ona... teksty

julsonka dodano: 21 sierpnia 2011

Może to trochę banalne, ale ona Cię kocha.

angażowanie się ? owszem  zdarza mi... teksty

julsonka dodano: 20 sierpnia 2011

angażowanie się ? owszem, zdarza mi się ale bardzo rzadko. mało komu poświęcam swój czas i uwagę. ale jeśli już trafisz do grona tych ludzi - uwierz , że zawsze będę przy Tobie. każdy Twój problem będzie moim problemem, a opcja 'pomoc' dostępna będzie u mnie całodobowo. każdy Twój uśmiech będzie dla mnie szczęściem, bo tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy.

“ Pokazałam Ci  że potrafię... teksty

julsonka dodano: 20 sierpnia 2011

“ Pokazałam Ci, że potrafię czekać. Choć każdego dnia przezywałam najgorszy horror mego życia.. A ty nic sobie z tego nie robiłeś. Tylko dałeś mi te pieprzona nadzieje, która trwa we mnie i odejść nie chce. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV