głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Życie jest ciężkie nie da się... teksty

jagerofkajuu dodano: 27 listopada 2015

Życie jest ciężkie,nie da się ocenić wagi życia. Lecz jest taki sposób by nie czuć ciezaru życia. Los może utworzyć drogę do istoty która stanie się ważniejsza niż Własne życie. To ona stanie się twoim życiem. Da ci wszystko czego pragniesz,ale jest jeden problem. Trzeba wiedzieć na 100procent wiedzieć że to ta jedyna. Życie jest skomplikowane, ale da się je przeżyć najlepiej jak się da dzięki NIEJ tej JEDYNEJ.

Życie jest podobne do pogody  gdy... teksty

jagerofkajuu dodano: 18 grudnia 2013

Życie jest podobne do pogody, gdy jest dobrze można powiedzieć że cały czas świeci słońce i jest piękna pogoda, gdy nadchodzi zły czas..zaczynają pojawiać się chmury burzowe, a gdy już jest ta cisza przed burzą, za moment zaczyna padać deszcz..jak i w życiu łzy, spadają gromy z nieba jak złe słowa skierowane na opak i raniące gorzej niż miecz..lecz najgorsza burza potrafi minąć i po tej burzy wychodzi miłe dla życia słońce..lecz gdy nasze życie zaczyna upadać, zaczyna człowiek tracić nadzieje do życia do wstania kolejnego dnia..można porównać do huraganu, gdy huragan zaatakuje niszczy wszystko na swojej drodze, ocaleje tylko malutka część tego co pozostało po kataklizmie..życie w pewnych sytuacjach wygląda jak po przejściu kataklizmu..zostają zgliszcza i nic więcej..wtedy wszystko trzeba zacząć od początku..układanie życia na nowo..

Wiadomo..ze nic nie trwa... teksty

jagerofkajuu dodano: 17 grudnia 2013

Wiadomo..ze nic nie trwa wiecznie..ale dlaczego tak być musi?! Dlaczego znów życie musi układać mi tak droge..przez najgorsze sytuacje..dlaczego wszystko obiera mi nadzieje, dlaczego wszystko odbiera mi chęć do życia..poddaje sie..

Wiem..juz wiem..ze to nic nie da..ze... teksty

jagerofkajuu dodano: 17 grudnia 2013

Wiem..juz wiem..ze to nic nie da..ze każde moje słowo jest już nic nie warte..

Gdzie jest to miejsce! Gdzie jest to... teksty

jagerofkajuu dodano: 17 grudnia 2013

Gdzie jest to miejsce! Gdzie jest to miejsce w którym spotkam Ciebie!

Jak mam odbić się od dna..jak mam... teksty

jagerofkajuu dodano: 17 grudnia 2013

Jak mam odbić się od dna..jak mam zacząć żyć bez tego Słońca które mi zabrali..

Każdej nocy..tysiące myśli..każda... teksty

jagerofkajuu dodano: 17 grudnia 2013

Każdej nocy..tysiące myśli..każda myśl jest o NIEJ, ale już nie ma Cię..nie będzie Cię..cały czas mam tą chorą nadzieje że jednak to zły sen..że sie obudzę a ty będziesz obok mnie,że wszystko będzie dobrze..mam nadzieje że jednak będę mógł poczuć to samo co kiedyś obok Ciebie...szukam dalej Ciebie..szukam tego czasu w którym będziesz Ty..

Gdy patrzyłem w jej oczy widziałem... teksty

jagerofkajuu dodano: 17 grudnia 2013

Gdy patrzyłem w jej oczy widziałem w nich cały mój świat...wspólny dom,dzieci, starość, wszystko zawarte w jednej cudownej osobie..tworzyliśmy razem swój świat..szliśmy razem przez życie nie patrząc na to co dzieje sie złego..byliśmy dla siebie i tylko dla siebie..a dziś..tylko oczy pełne łez i serce przepełnione bólem..

Kiedy było bardzo źle... teksty

jagerofkajuu dodano: 17 grudnia 2013

Kiedy było bardzo źle, potrzebowałem osoby która będzie cały czas obok mnie..gdy już taka osoba pojawiła sie, życie było łatwiejsze, zaczęło nabierać barw, gdy było pewne że obydwoje czujemy to samo..niewinna przyjaźń przerodziła sie w ogromne uczucie, tak trwało te uczucie długi czas, teraz wszystko odchodzi, gubi sie gdzieś, niszczy sie..miałem coś czego już nigdy mieć nie będe..nienawidzę za to siebie, ze pozwoliłem by to wszystko odeszło!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV