głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ha.nullka Radość oczu jest początkiem miłości. Arystoteles Gdy ktoś kocha różę której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd wystarczy mu na nie spojrzeć ab

ha.nullka

ha.nullka.moblo.pl
Radość oczu jest początkiem miłości. Arystoteles
Radość oczu jest początkiem... teksty

ha.nullka dodano: 9 stycznia 2011

Radość oczu jest początkiem miłości.-Arystoteles

Gdy ktoś kocha różę  której... teksty

ha.nullka dodano: 9 stycznia 2011

Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...”.

Miłość jest jak tama. Jeśli... teksty

ha.nullka dodano: 9 stycznia 2011

Miłość jest jak tama. Jeśli pozwolisz, aby przez szczelinę sączyła się strużka wody, to w końcu rozsadza ona mury i nadchodzi taka chwila, w której nie zdołasz opanować żywiołu. A kiedy mury runą, miłość zawładnie wszystkim. I nie ma wtedy sensu zastanawiać się, co jest możliwe, a co nie, i czy zdołamy zatrzymać przy sobie ukochaną osobę. Kochać – to utracić panowanie nad sobą.

 Wnioski z przemyśleń zaskoczyły... teksty

ha.nullka dodano: 8 stycznia 2011

"Wnioski z przemyśleń zaskoczyły mnie… POCZUŁAM! że tajemnica miłości to akceptacja, to otwarcie się na drugiego człowieka dokładnie takiego jakim on jest bez cienia potrzeby wpływania na jego zmianę. Można i nawet trzeba mówić mu o swoich spostrzeżeniach na jego temat, ale można mówić i mówić…, ta wskazana mowa musi, być cierpliwa i w pierwszym rzędzie mieć na uwadze dobro i potrzeby drugiej osoby, nie może być bezwzględnym wskazaniem jaki ktoś ma być… Nie może być zmienianiem drugiego człowieka na wzór i podobieństwo własnych o nim wyobrażeń…a najczęściej jest… i nie wystarczy że powstrzymamy się od uwag i kąśliwych komentarzy, uczucie miłości opartej na akceptacji ma zająć CAŁE nasze serce…bez cienia wątpliwości, !!! kiedy staniemy naprzeciw siebie jak dzieci…nic za…nic przed…wtedy jest pięknie…"

 a teraz po tym wszystkim nawet nie... teksty

ha.nullka dodano: 6 stycznia 2011

"a teraz po tym wszystkim nawet nie umiemy ze sobą normalnie pisać . tylko wysyłamy sobie nawzajem durne emoty . nie przypuszczałabym, że zniżymy się do tego stopnia ."

Jeżeli naprawdę kochamy jakąś... teksty

ha.nullka dodano: 6 stycznia 2011

Jeżeli naprawdę kochamy jakąś osobę, kochamy wszystko , kochamy świat , kochamy życie...

Miłość jest zawsze nowa. I bez... teksty

ha.nullka dodano: 6 stycznia 2011

Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Miłość może nas pogrążyć w ogniu piekieł albo zabrać do bram raju - ale zawsze gdzieś nas prowadzi. Miłości trzeba szukać wszędzie, nawet za cenę długich godzin, dni i tygodni smutku i rozczarowań. Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwanie Miłości - ona zawsze wyjdzie nam naprzeciw... To tylko piękne słowa, ale... dają siłę i poczucie, że jutro też jest dzień...

Mówić prawdę i umieć prawdą... teksty

ha.nullka dodano: 6 stycznia 2011

Mówić prawdę i umieć prawdą żyć - oto rzecz wielkiej wagi.

Ważniejsze od słuchania prawdy... teksty

ha.nullka dodano: 6 stycznia 2011

Ważniejsze od słuchania prawdy , jest mówienie prawdy. Kto nie wykrzyczy prawdy , gdy ją zna, staję się sojusznikiem kłamców i fałszerzy.

 Boże daj mi odwagę  abym mogła... teksty

ha.nullka dodano: 6 stycznia 2011

"Boże daj mi odwagę, abym mogła zmienić to co zmienić muszę, tolerancję abym zaakceptowała to czego zmienić nie mogę, oraz mądrość abym odróżniła jedno od drugiego"

nie mogę obiecać Ci że spędzimy... teksty

ha.nullka dodano: 6 stycznia 2011

nie mogę obiecać Ci,że spędzimy ze sobą resztę życia. jesteśmy młodzi nie wiemy co przyniesie nam los. jednak mogę szczerze powiedzieć ,że w tej chwili jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. tyle musi wystarczyć.
Autor cytatu: lenkaaaaxd

Modlitwa nieznanego żołnierza... teksty

ha.nullka dodano: 4 stycznia 2011

Modlitwa nieznanego żołnierza Konfederacji Prosiłem Boga o siłę, aby triumfować; On dał mi słabość, abym nauczył się smaku rzeczy małych. Prosiłem o zdrowie, aby robić rzeczy duże; On zesłał mi chorobę, abym robił rzeczy lepsze. Prosiłem Go o bogactwa, aby być szczęśliwym; On dał mi ubóstwo, abym był wrażliwym i mądrym. Prosiłem o władzę, aby ludzie liczyli na mnie; Dał mi słabość, żebym potrzebował tylko Boga. Prosiłem Go o towarzysza, aby nie żyć samemu; On dał mi serce, zdolne kochać wszystkich braci. Prosiłem o wszystko, aby cieszyć się życiem; On dał mi życie po to, abym mógł cieszyć się wszystkim. Nie dostałem niczego, o co prosiłem; Ale mam wszystko, czego mogłem oczekiwać Chociaż mówiłem coś przeciwnego, Bóg mnie wysłuchał I jestem najszczęśliwszym z ludzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV