głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ha.nullka Bądź zawsze sobą tą jedną niepowtarzalną osobą a w oczach niech błyszczą te małe iskierki niech nigdy nie zgasną. Nie myśl o tym co za rogiem się chowa ty nie c

ha.nullka

ha.nullka.moblo.pl
Bądź zawsze sobą tą jedną niepowtarzalną osobą a w oczach niech błyszczą te małe iskierki niech nigdy nie zgasną. Nie myśl o tym co za rogiem się chowa ty nie cho
Bądź zawsze sobą  tą jedną... teksty

ha.nullka dodano: 2 luty 2011

Bądź zawsze sobą, tą jedną, niepowtarzalną osobą, a w oczach niech błyszczą te małe iskierki, niech nigdy nie zgasną. Nie myśl o tym co za rogiem się chowa, ty nie chowaj się, czasem przecież trzeba zacząć wszystko od nowa. Nie trać nigdy nadziei i nie poddawaj się nigdy ! bo w życiu są rzeczy, o które warto walczyć do samego końca, Żyj chwilą, która trwa, pamiętaj nie żyję, nie kocha, nie umiera się na próbę.

Gdy przykrywasz swoją dłonią moją... teksty

ha.nullka dodano: 2 luty 2011

Gdy przykrywasz swoją dłonią moją dłoń czuje, że mam wszystko.

Musisz odnaleźć nadzieję i... teksty

ha.nullka dodano: 2 luty 2011

Musisz odnaleźć nadzieję i nieważne, że nazwą ciebie głupcem. — Katarzyna Nosowska

Kiedy człowiek jest zakochany... teksty

ha.nullka dodano: 2 luty 2011

Kiedy człowiek jest zakochany, ukazuje się światu takim, jakim powinien być zawsze.

Jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

ha.nullka dodano: 2 luty 2011

Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

 Być może Bóg chciał  abyś... teksty

ha.nullka dodano: 2 luty 2011

"Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi, zanim poznasz tego dobrego, żebyś mógł go rozpoznać, kiedy on się w końcu pojawi. "

Jeżeli kochasz  czas zawsze... teksty

ha.nullka dodano: 2 luty 2011

Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili.

Śmierć jest minimum. Minimum... teksty

ha.nullka dodano: 2 luty 2011

Śmierć jest minimum. Minimum wszystkiego. Podczas tych godzin, gdy jesteś tak blisko drugiej osoby, z dwojga niemal stajecie się jednym... Minimum... Miłość jest śmiercią: śmiercią odrębności, śmiercią dystansu, śmiercią czasu. W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest Twoja. Zapominasz, że są dwie, nie jedna.

Co jest najśmieszniejsze w ludziach:... teksty

ha.nullka dodano: 2 luty 2011

Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.

Człowiek może znieść bardzo dużo... teksty

ha.nullka dodano: 2 luty 2011

Człowiek może znieść bardzo dużo, lecz popełnia błąd sądząc, że potrafi znieść wszystko.

Kiedy chorujesz  pamiętaj o tym... teksty

ha.nullka dodano: 2 luty 2011

Kiedy chorujesz, pamiętaj o tym, nawet jak zdrowie będzie daleko - gdy coś płynie pod prąd, kiedyś zmieni swój kierunek i popłynie z rzeką.

 Dane mi było spotkać mą drugą... teksty

ha.nullka dodano: 31 stycznia 2011

"Dane mi było spotkać mą drugą połowę w przyszłości przed Bogiem potwierdzę to słowem, by do grobowej deski oparcie mieć w Tobie z naszej połączonej krwi kiedyś narodził się człowiek. Wiesz co Ci powiem, kocham być przy tobie patrzeć w Twoje oczy, kiedy mówisz do mnie widzieć Twoją twarz pogrążoną w uśmiechu bedziemy z sobą razem na wieki wieków zawsze."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV