głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ha.nullka Kochać człowieka to znaczy mieć czas nie spieszyć się być obecnym dla niego. Nigdy nie czekaj do jutra by powiedzieć komuś że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie

ha.nullka

ha.nullka.moblo.pl
Kochać człowieka to znaczy mieć czas nie spieszyć się być obecnym dla niego.
Kochać człowieka  to znaczy mieć... teksty

ha.nullka dodano: 21 luty 2011

Kochać człowieka, to znaczy mieć czas, nie spieszyć się, być obecnym dla niego.

Nigdy nie czekaj do jutra  by... teksty

ha.nullka dodano: 21 luty 2011

Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.

Trzeba być choć trochę podobnym... teksty

ha.nullka dodano: 21 luty 2011

Trzeba być choć trochę podobnym, aby się rozumieć, ale przynajmniej odrobinę innym, aby się kochać ;*

Miłość jest znalezieniem siebie... teksty

ha.nullka dodano: 21 luty 2011

Miłość jest znalezieniem siebie zewnątrz siebie

 Miłość która nie jest... teksty

ha.nullka dodano: 18 luty 2011

"Miłość która nie jest szaleństwem, nie jest miłością."

 Miłość to jest takie coś  czego... teksty

ha.nullka dodano: 18 luty 2011

"Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości... To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół... Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz Moja Maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć... Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha... Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić."

  ...  musicie być jak dwie szyny... teksty

ha.nullka dodano: 18 luty 2011

"[...] musicie być jak dwie szyny kolejowe, które zachowują między sobą taką samą odległość na stacji początkowej, w połowie drogi i na stacji końcowej. Nie pozwalajcie, aby wasza miłość się zmieniała, żeby rosła na początku albo malała w środku - to zbyt ryzykowne. Tak więc, po euforii pierwszych paru lat macie utrzymać tę samą odległość, tę samą trwałość i tę samą funkcjonalność."

 Dla luźnego przykładu można... teksty

ha.nullka dodano: 18 luty 2011

"Dla luźnego przykładu można podać fakt, że miłość zawładnie Tobą wtedy gdy poczujesz, ze jesteś w stanie nie posłodzić gorzkiej herbaty tylko z tego powodu, że Ona, ta druga Osoba, jej zwykle nie słodzi i będzie chciała choćby łykiem tej herbaty skosztować. Miłości jednak nie szukaj w doświadczeniach z herbatą, szukaj jej wewnątrz siebie i w Niej, tej drugiej Osobie."

 Kiedy człowiek jest zakochany... teksty

ha.nullka dodano: 18 luty 2011

"Kiedy człowiek jest zakochany, ukazuje się światu takim, jakim powinien być zawsze."

 Skrzydeł dodaje tylko bliskość... teksty

ha.nullka dodano: 18 luty 2011

"Skrzydeł dodaje tylko bliskość tego, kogo kochamy, a przynajmniej świadomość, że istnieje on dla nas i że czekanie na niego nie będzie przedłużać się w nieskończoność."

 Gdy odważnie szukamy miłości  ona... teksty

ha.nullka dodano: 18 luty 2011

"Gdy odważnie szukamy miłości, ona sama się objawia, a my przyciągamy jeszcze więcej miłości. Gdy chce nas jedna osoba, chcą nas wszyscy, ale dla nas liczy się tylko ten jeden jedyny"

 Ludzie zawsze gdzieś na siebie... teksty

ha.nullka dodano: 18 luty 2011

"Ludzie zawsze gdzieś na siebie czekają, czy to na środku pustyni, czy w wielkim mieście. Gdy ich drogi się przetną, a spojrzenia spotkają, przeszłość i przyszłość tracą znaczenie. Istnieje tylko ta jedna jedyna chwila i niesamowita pewność, że wszystko, co na niebie i ziemi, zapisane zostało tą samą Ręką. To Ona powołuje do życia Miłość i dla każdego człowieka, który pracuje, odpoczywa i szuka szczęścia na tym świecie, stworzyła bratnią duszę. Bez tego straciłyby sens ludzkie marzenia."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV