głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ha.nullka chodź opowiem Ci jak bardzo boli Twoja nieobecność... .....możliwe że zbłądziliśmy ale wolę zabłądzić z tobą niż z innym dojść do celu... Cześć jestem facetem.

ha.nullka

ha.nullka.moblo.pl
chodź opowiem Ci jak bardzo boli Twoja nieobecność... .....możliwe że zbłądziliśmy ale wolę zabłądzić z tobą niż z innym dojść do celu...
 chodź  opowiem Ci jak bardzo boli... teksty

ha.nullka dodano: 25 grudnia 2012

"chodź, opowiem Ci jak bardzo boli Twoja nieobecność... .....możliwe, że zbłądziliśmy, ale wolę zabłądzić z tobą, niż z innym dojść do celu..."

 Cześć jestem facetem. Najpierw z... teksty

ha.nullka dodano: 25 grudnia 2012

"Cześć jestem facetem. Najpierw z Tobą poflirtuje, potem zawrócę ci w głowie, będę z Tobą pisał, bo przecież na początku tak trzeba, będę zaczepiał Twoje koleżanki i gadał z nimi o Tobie, będę ci kłamał, potem będę ci zawracał głowę do tego stopnia, że się we mnie zakochasz, uszczęśliwię cię na jedna noc, ale na następny dzień będę cię porostu ignorować, będę przychodził do ciebie tylko wtedy kiedy nie będę miał przyjaciół, a teraz najlepsza partia tego jest że, nie możesz nic zrobić nic kompletnie nic, a wiesz czemu? Bo się we mnie zakochałaś, głupia dziewczyno..."
Autor cytatu: stryczu

  Bo ja jestem alkoholem  którym... teksty

ha.nullka dodano: 24 grudnia 2012

" Bo ja jestem alkoholem, którym się upijasz. Jak amfetamina robię tobie w głowie miraż, zmieniam nastroje i klimat, i nie możesz mnie powstrzymać. Uzależniam cię na dobre, może lepiej nie zaczynać.." ♥
Autor cytatu: stryczu

Wesołych Moblowicze ! teksty

ha.nullka dodano: 24 grudnia 2012

Wesołych Moblowicze !

 Obiecaj  że kiedyś zabierzesz nas... teksty

ha.nullka dodano: 18 grudnia 2012

"Obiecaj, że kiedyś zabierzesz nas do miejsca O którym oboje będziemy wciąż pamiętać Obiecaj te chwile, na które będę czekać Gotowa, by z Tobą rzucić się w ciemną przepaść.."

 Przyjaciel  nadal wierzy w Ciebie... teksty

ha.nullka dodano: 18 grudnia 2012

"Przyjaciel, nadal wierzy w Ciebie choć już nikt inny nie wierzy, łącznie z Tobą samym, słucha, chociaż słuchał to już wiele razy, jest przy Tobie gdy Ci się nie układa i nigdy nie mówi: 'A nie mówiłem' ? Pomaga Ci pozbierać i skleić to, co stłukłeś."

Goniłam mój ideał. Ciągle... teksty

ha.nullka dodano: 15 grudnia 2012

Goniłam mój ideał. Ciągle pragnąć Ciebie zgubiłam gdzieś codzienność. Zapomniałam o otaczającym świecie, straciłam jeszcze więcej, straciłam kogoś lepszego...

   W życiu każdego z nas jest ta... teksty

ha.nullka dodano: 9 grudnia 2012

"` W życiu każdego z nas jest ta jedna, jedyna osoba, którą poznajemy tylko po to, by mogła zniszczyć nam psychikę i spierdolić życiorys."

 Czasami najtrudniej jest postawić... teksty

ha.nullka dodano: 9 grudnia 2012

"Czasami najtrudniej jest postawić kropkę. Nadużywamy wtedy przecinków chcąc przedłużyć coś co już dawno powinno się zakończyć."

 Proszę Cię tylko o jedno   nigdy... teksty

ha.nullka dodano: 6 grudnia 2012

"Proszę Cię tylko o jedno - nigdy nie zmieniaj numeru telefonu . Kiedyś, tuż przed śmiercią wybiorę Twoje imię z książki telefonicznej i nacisnę zieloną słuchawkę . A po Twoim ' słucham ? ' powiem Ci wszystko , obiecuję . Powiem Ci jak na prawdę było, jak bardzo Cię kochałam , i dlaczego nigdy o tym nie mówiłam . Powiem Ci też , że poświęciłam całe swoje szczęście dla Twojego dobra - zwyczajnie usuwając się z drogi."

 nie zabierze cie ojciec  w chwili... teksty

ha.nullka dodano: 21 listopada 2012

"nie zabierze cie ojciec w chwili kiedy tego najbardziej chcesz.. ale w chwili jak najbardziej bedziesz chciala zostac..." Moje Kochanie .

W życiu nie było mi tak ciężko... teksty

ha.nullka dodano: 16 listopada 2012

W życiu nie było mi tak ciężko wstać z łóżka... w życiu nie czułam się taka ociężała... już dawno mój telefon tak długo nie milczał....spać z telefonem w ręce i walczyć ze swoją tęsknotą?? ... nie życze nikomu...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV