głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckk.love Najgorsze jest to uczucie mieć kogoś kto jest dla Ciebie tak dobry i tak bardzo Cię kocha widzi w tobie ideał stara się jak można a ty sztucznie się cieszysz i

fuckk.love

fuckk.love.moblo.pl
Najgorsze jest to uczucie mieć kogoś kto jest dla Ciebie tak dobry i tak bardzo Cię kocha widzi w tobie ideał stara się jak można a ty sztucznie się cieszysz i w nocy w
Najgorsze jest to uczucie mieć... teksty

fuckk.love dodano: 25 października 2011

Najgorsze jest to uczucie mieć kogoś kto jest dla Ciebie tak dobry i tak bardzo Cię kocha , widzi w tobie ideał stara się jak można a ty sztucznie się cieszysz i w nocy wychodzi z Ciebie wszytko znika ta radość i zapominasz o nim . Powraca on ten nieidealny , chamski , zadumany w sobie skurwiel który zabrał całą twoja miłość i serce ze sobą . Każdego dnia oglądasz jego zdjęcia chodź wiesz , że nie powinnaś . Wyjmujesz jego koszulkę którą u Ciebie zostawił i wtulasz się w nią . Czytasz stare archiwum i płaczesz płaczesz a nie możesz . I jeszcze te wspólne piosenki i zdjęcia dołują do końca . Bolesne jest również to , że następnego dnia musisz wstać uśmiechnąć się i udawać , że jesteś mega szczęśliwa bo masz jego nieudanie dobrą wersje skurwiela zwanego również twoją miłością

Inny  nie zawsze znaczy lepszy   ale... teksty

fuckk.love dodano: 25 października 2011

Inny nie zawsze znaczy lepszy , ale sprawia , że zapominasz o przeszłości . Gorzej jest z tymi gestami , pocałunkami i całą tą resztą . Masz przed oczami kogoś innego a twoje serce wciąż chce tamtego starego chłopaka którego miałaś w sercu tak długo i mimo wszystko masz nadal . Dziwne jak osoba która Cię tak mocno raniła , upokarzała i nie dawała szans na bycie razem staje się twoim tlenem . Tym pierdolonym ideałem którego nikt nie zastąpi .

Twój kolega bardzo o mnie dba  nie... teksty

fuckk.love dodano: 25 października 2011

Twój kolega bardzo o mnie dba nie martw się skarbie . Ty zajmij się swoim cukiereczkiem . Szczęścia czy coś w tym stylu .

powoli zaczęliśmy układać sobie... teksty

fuckk.love dodano: 25 października 2011

powoli zaczęliśmy układać sobie życie oddzielnie . Ty byłeś z nią , ja kręciłam się z różnymi typami . I wtedy poznałam jego . Przystojnego , śmiesznego dziwnie przypominającego mi Ciebie chłopaka . Spotykaliśmy się śmieliśmy , ale nic nie zastępowało mi Ciebie , Znaliście się , doskonale o tym wiedziałam . Któregoś dnia byliśmy ze sobą a ty zadzwoniłeś do niego czy nie podwiezie Ci szlugów , a że był ze mną nie chciał mnie zostawić i pojechałam z nim . Twój wzrok był tak banalny i prosty . Szczeniacko zazdrosny , zdenerwowany . Nie zdążyłam wejść do domu miałam już smsa od Ciebie " ile to już trwa ? " i tak przychodziły następne , aż mój upragniony " to ja powinienem stać obok Ciebie nie on " .

Sny są dla mnie ukojeniem  są... teksty

fuckk.love dodano: 25 października 2011

Sny są dla mnie ukojeniem, są niesamowite i emocjonujące. Kontaktujemy i widzimy się, uwielbiam to uczucie... mogę cię dotknąć, porozmawiać i przytulić, sny te są bardzo rzeczywiste podczas nich mam wrażenie, że ten sen to moje życie, tracę w nich poczucie czasu i taki sen wydaje mi się wiecznością, rozpływam się w nich i spada mi ten ciężar z serca, ale kiedy się budzę to wszystko wraca i przygnębia mnie ten fakt, że żyje w tym świecie w którym Ciebie już nie ma.

jesteśmy tylko sumą oddechów . teksty

fuckk.love dodano: 25 października 2011

jesteśmy tylko sumą oddechów .

Zatrzymać czas który chce nam... teksty

fuckk.love dodano: 25 października 2011

Zatrzymać czas który chce nam chwilę kraść .

To wszystko wciąż czeka na Ciebie... teksty

fuckk.love dodano: 25 października 2011

To wszystko wciąż czeka na Ciebie, nie zapominaj, że wciąż jest dla ciebie miejsce.

Wspominając ten ostatni wspólnie... teksty

fuckk.love dodano: 25 października 2011

Wspominając ten ostatni wspólnie spędzony dzień uświadamiam sobie, że spędziliśmy go razem lecz nie tak jak oboje chcielibyśmy.

. Prawda jest taka  że czas... teksty

fuckk.love dodano: 25 października 2011

. Prawda jest taka, że czas pogłębia te rany i nieustannie oddala nas od siebie fizycznie.

prawdziwe . teksty fuckk.love dodał komentarz: prawdziwe . do wpisu 25 października 2011
znowu ktoś zniknął z mojej... teksty

fuckk.love dodano: 24 października 2011

znowu ktoś zniknął z mojej teraźniejszości .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV