głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fightingdreamer Ciekawe czy też myśli teraz o mnie... Wróżko dokąd zmierzasz? Czy słyszysz ten głos? Ochrypł on już od krzyku. Będzie trwał aż usłyszy go Twoje serce. Czy o czy

fightingdreamer

fightingdreamer.moblo.pl
Ciekawe czy też myśli teraz o mnie...
Ciekawe czy też myśli teraz o mnie... teksty

fightingdreamer dodano: 1 luty 2018

Ciekawe czy też myśli teraz o mnie...

 Wróżko  dokąd zmierzasz? Czy... teksty

fightingdreamer dodano: 1 luty 2018

"Wróżko, dokąd zmierzasz? Czy słyszysz ten głos? Ochrypł on już od krzyku. Będzie trwał, aż usłyszy go Twoje serce. Czy o czymś nie zapomniałaś? Kiedy Cię tu nie ma, aby mnie rozweselić. Nie mogę znaleźć tego, czego pragnę. Jakie to dziwne, Twój uśmiech sprawia, że staję się choć trochę silniejszy. Śmiejąc się zapomniałaś, że rzuciłaś na mnie zaklęcie. Zmieniłaś wszystko jednym uśmiechem, moja Wróżko. Kiedy dwoje ludzi się do siebie zbliży, ich czas zaczyna się pokrywać. Wróżko, dokąd zmierzasz? Śnieżna Wróżko, nie mów “żegnaj”!"

 Weźmy na barki brzemię... teksty

fightingdreamer dodano: 1 luty 2018

"Weźmy na barki brzemię przeszłości, które się nie zmniejszy, i nie poddawajmy się! Trzymam Twoją dłoń. Czy kiedyś to stracę? Chcę chronić Ciebie i ten znikający uśmiech. Nawet gdy wzywający mnie głos cichnie, nawet jeśli zagłuszy go wiatr i czas. Odnajdę cię!"

 Przyjdź do mnie kiedyś... teksty

fightingdreamer dodano: 31 stycznia 2018

"Przyjdź do mnie kiedyś, przyjdziesz? Otwierając drzwi udam zaskoczenie. Chociaż przecież czekam od tak dawna..."

 Jeżeli przeznaczenie jest kołem... teksty

fightingdreamer dodano: 31 stycznia 2018

"Jeżeli przeznaczenie jest kołem zębatym, to my jesteśmy piaskiem, sypiącym się między jego zęby. Nie możemy nic zrobić. Ja... pragnę jedynie siły. Jeżeli nie wystarczy wyciągnąć ręce, by z nim wygrać, to chcę miecz, który mógłbym w nie chwycić. Tak... siła sprzeciwiania się przeznaczeniu podobna jest... do miecza, opadającego, by zadać cios."

Ciekawe czy za mną tęskni... albo... teksty

fightingdreamer dodano: 31 stycznia 2018

Ciekawe czy za mną tęskni... albo już zapomniała o mnie i jak bardzo mnie nienawidzi...

... Kiedy będziesz patrzyła nocą w... teksty

fightingdreamer dodano: 30 stycznia 2018

..."Kiedy będziesz patrzyła nocą w niebo, będzie Ci się wydawało, że wszystkie gwiazdy śmieją się do Ciebie, ponieważ ja będę uśmiechał się na jednej z nich..."

Brakuję mi cierpliwości i chłodnej... teksty

fightingdreamer dodano: 30 stycznia 2018

Brakuję mi cierpliwości i chłodnej głowy gdy bardzo mi na kimś zależy... Efekt końcowy taki jak zawsze zostaję sam na sam z tym cwaniakiem w lustrze...

Ostrzegałem że jestem trudnym... teksty

fightingdreamer dodano: 30 stycznia 2018

Ostrzegałem że jestem trudnym przypadkiem. Usłyszałem że mogę nim być ważne że Twoim. Z perspektywy czasu jakoś tego nie widzę...

 Z ciemnego nieba spadają gwiazdy...... teksty

fightingdreamer dodano: 29 stycznia 2018

"Z ciemnego nieba spadają gwiazdy... Teraz patrzę w niebo zupełnie inaczej."

I czul  ze każda chwila z nią jest... teksty

fightingdreamer dodano: 29 stycznia 2018

I czul, ze każda chwila z nią jest jak z bajki, dlatego starał się wykorzystać każdą minutę a nawet sekundę spędzoną w jej towarzystwie. Patrząc na nią chciał zapamiętać najdrobniejsze szczegóły. Poczuć jej najmniejszy dotyk, złapać spojrzenie i uśmiech, który go tak bardzo cieszył, bo wiedział, ze może to nie trwać wiecznie, a magiczne pocałunki zapisywał wewnątrz siebie, by moc je odtworzyć i przypomnieć sobie o nich bo wtedy czuł się naprawdę szczęśliwy. Tak, były to dni, w których świeciło słońce nawet jak za oknem padał deszcz. A było tak, gdy czuł, że jest blisko i trzyma go za rękę... Choć jego marzenia mogą się nie spełnić by była blisko i trzymała za rękę... On nadal wierzy bo jest Walczącym Marzycielem.

Poprzednia 9 10 11 12
13
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV