głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fairy.tale I właśnie wtedy kiedy zaczeło Jej zależeć On powiedział 'Do widzenia' I strzeż mnie Boże żebym nie złamała piątego przykazania dekalogu 'nie zabijaj' jak zobacz

fairy.tale

fairy.tale.moblo.pl
I właśnie wtedy kiedy zaczeło Jej zależeć On powiedział 'Do widzenia'
I właśnie wtedy  kiedy zaczeło Jej... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

I właśnie wtedy, kiedy zaczeło Jej zależeć On powiedział 'Do widzenia'

I strzeż mnie Boże  żebym nie... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

I strzeż mnie Boże, żebym nie złamała piątego przykazania dekalogu 'nie zabijaj' jak zobaczę tą szmatę na oczy.

'bawisz się uczuciami jak dziecko... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

'bawisz się uczuciami jak dziecko klockami. budujesz i rozwalasz!' po prostu weź swoje zabawki i idź dołącz do dzieci w piaskownicy, tylko uważaj...bo jeszcze się od nich nauczysz co to 'lojalność'

Zawsze trzeba wiedzieć  kiedy... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami.

Możesz mieć wszystko. Urodę... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

Możesz mieć wszystko. Urodę, świetną pracę, wspaniałą rodzinę, wille z basenem, wakacje na Hawajach, stały karnet do solarium, ale i tak będziesz nieszczęśliwy. Czemu? Bo w Twoim idealnie poukładanym świecie zabraknie tych, którzy są Ci najbardziej potrzebni a których z własnej winy mieć nie będziesz - przyjaciół.

Wiesz kim jest przyjaciel? Przyjaciel... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

Wiesz kim jest przyjaciel? Przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić o trzeciej nad ranem i wykurwiać na cały świat, a on chociaż jest kurewsko śpiący wysłucha Cię i powie, żebyś nie przejmował się tym chujowym światem, odłoży słuchawkę a za 10 minut stanie w Twoich drzwiach i zapyta: "to komu idziemy wpierdolić"?

A wiesz  że nawet nieszczęśliwe... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

A wiesz, że nawet nieszczęśliwe zakochanie coś daje ? -Tak. Płacz po nocach, ból oczu od uciekania spojrzeniem, obietnice, że"następnego dnia będzie lepiej", choć z góry wiadomo, że nie będzie.

Był powodem  że co rano wstawałam... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

Był powodem, że co rano wstawałam z uśmiechem na twarzy, bez względu na to jaka była pogoda. To na jego widok, moje serce rozsadzało mi klatkę, aw brzuchu czułam tuptające bizonki. To on, najpiękniej na świecie mówił, jak bardzo boi się miłości. To właśnie, on był głównym bohaterem moich snów, kreatorem uśmiechu. Był całym, moim szczęściem. Wszystkim,tym co miałam. Pisząc, to z pewnej perspektywy czasowej,ze łzami w oczach, dochodzę do wniosku, że jest mi żal, to wszystko pisać, w czasie przeszłym, a nie teraźniejszym.

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

Dziwnie tak kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadna wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie.dziwnie. Bezpiecznie. Pusto. Nie jestem jednak pewna czy to poczucie bezpieczeństwa mi się podoba.

Pięcioletni chłopiec zapytał... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

Pięcioletni chłopiec zapytał swojego przyjaciela czym jest przyjaźń? On odpowiedział: Przyjaźń jest wtedy, gdy codziennie kradniesz czekoladki z mojej torby, jednak wciąż trzymam je w tym samym miejscu.

 Uwielbiam gonić Cię wzrokiem... teksty

fairy.tale dodano: 23 listopada 2010

`Uwielbiam gonić Cię wzrokiem, ukradkiem spoglądać co robisz i szybko zmieniać kierunek patrzenia, byś przypadkiem tego nie zobaczył.

tęsknię za Tobą tak jakbyś był mój teksty

fairy.tale dodano: 23 listopada 2010

tęsknię za Tobą tak jakbyś był mój

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV