głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fairy.tale pamiętam jak w przedszkolu jedyną oznaką uczucia było chwycenie się za ręce. kiedy w podstawówce zabranie piórnika oznaczało podryw. w gimnazjum 'miłość' wygląd

fairy.tale

fairy.tale.moblo.pl
pamiętam jak w przedszkolu jedyną oznaką uczucia było chwycenie się za ręce. kiedy w podstawówce zabranie piórnika oznaczało podryw. w gimnazjum 'miłość' wygląda
pamiętam jak w przedszkolu jedyną... teksty

fairy.tale dodano: 26 listopada 2010

pamiętam jak w przedszkolu jedyną oznaką uczucia, było chwycenie się za ręce. kiedy w podstawówce, zabranie piórnika oznaczało podryw. w gimnazjum 'miłość' wygląda inaczej. tutaj nie chwytają się jedynie za ręce, a zabranie piórnika jest niczym w porównaniu do tego co dzieje się w szkolnych kabinach na długich przerwach. kiedyś uczucie, było tak niewinne. dzisiaj kipiące brudem.

wieczorami staję na tarasie w za... teksty

fairy.tale dodano: 26 listopada 2010

wieczorami staję na tarasie w za dużym swetrze i niesfornie upiętym koku.trzymając w ręku gorący kubek zielonej herbaty podsumowuję miniony dzień. przestałam analizować każde z przykrości jakie mi sprawiono.zaprzestałam szacować każdy z momentów, kiedy miałam ochotę wybuchnąć płaczem. rozmyślam o każdym z tych pięknych momentów. o każdej z chwil,kiedy na moich ustach pojawiał się uśmiech, a miałam ochotę krzyczeć z euforii. właśnie to jest recepta na szczęście. moja osobista, ale niezawodna.

ważne jest  aby pozwolić pewnym... teksty

fairy.tale dodano: 26 listopada 2010

ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść, uwolnić się od nich, odciąć, zamknąć cykl. nie z powodu dumy, słabości, czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w twoim życiu. zamknij drzwi, zmień płytę, posprzątaj dom, strzepnij kurz. przestań być tym, kim nie jesteś. bądź tym, kim jesteś. musisz zrozumieć, że to nie jest gra znaczonymi kartami. raz wygrywamy, raz przegrywamy. nie oczekuj, że inni ci coś zwrócą, docenią twój wysiłek, odkryją twój geniusz, odwzajemnią twoją miłość.

Zbyt dużo chorych pytań  za mało... teksty

fairy.tale dodano: 26 listopada 2010

Zbyt dużo chorych pytań, za mało racjonalnych rozwiązań i odpowiedzi.

ktoś  kto dla byle przygody rujnuję... teksty

fairy.tale dodano: 26 listopada 2010

ktoś, kto dla byle przygody rujnuję miłość zachowuję się jak człowiek, który upuścił z mostu portfel z całym swoim zapasem pieniędzy po to, żeby podnieść dziesięć groszy.

Muszę się pogodzić z tym  że... teksty

fairy.tale dodano: 26 listopada 2010

Muszę się pogodzić z tym, że kiedyś znikniesz.To nie kwestia wyjazdu.Ja wiem, że powiesz mi w końcu 'To koniec , zniknij z mojego życia.'Chociaż teraz mówisz 'tylko Ty , prosze nie zostaw mnie,na zawsze razem...'Wiem i pogodziłam się z tym, że o stek nieświadomych kłamstw.Jednak codziennie gdy Cię widzę staram się o tym nie myśleć.Zapominam o tym.Wtulam się w Ciebie i znowu każdy atom mojego ciała jest wypełniony Tobą, Słucham mojej ulubionej melodii jaką jest bicie Twojego serca.W nocy nie mogę pogodzić się z tym ,że to 'zawsze' skończy się .

Anioły istnieją... Choć często... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

Anioły istnieją... Choć często nie mają skrzydeł. Nazywamy ich swoimi przyjaciółmi.

Stanąć na dachu  wywalić język i... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

Stanąć na dachu, wywalić język i środkowym palcem pozdrawiać świat, nucąc "Mam wyjebane" pod nosem, śmiać się w mordę czarnym kotom plując na wszystkich na dole. Zadzwonić do Niego i wyznać miłość, wyryć jego inicjały na tym cholernym dachu , i na koniec przed skokiem w dół ,życzyć szczęścia wszystkim bliskim i wstrzymać oddech, by ostatni raz otworzyć powieki i kurde ostatni raz zasnąć.

Ona cały czas wierzyła. A podobno... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

Ona cały czas wierzyła. A podobno wiara umie góry przenosić. Ale ona nie chciała przenosić szczytów, chciała tylko żeby ją przytulił, szeptał czułe słówka do ucha, myślał o niej nieustannie. By kochał.

Przysięgam  że już teraz... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

Przysięgam, że już teraz skoczyłabym z tego cholernego dziesiątego piętra. skoczyłabym, gdyby tylko ktoś mi obiecał, że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal, kiedy dowiesz się o mojej śmierci.

i nagle stawała się tragiczną... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

i nagle stawała się tragiczną postacią, która rozpaczliwie potrzebowała odrobiny czułości, albo przynajmniej mocnego drinka.

Z rozmazanym tuszem  czerwonymi... teksty

fairy.tale dodano: 24 listopada 2010

Z rozmazanym tuszem, czerwonymi oczami, drżącymi wargami wykrzyknęła że życie jest piękne...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV