głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fairy.tale Podobno potrafię kłamać jak nikt . To prawda . Nauczyłam się tego ukrywając uczucia do Ciebie . Nauczyłam się nie zdradzać jak bardzo mi na czymś zależy . I pew

fairy.tale

fairy.tale.moblo.pl
Podobno potrafię kłamać jak nikt . To prawda . Nauczyłam się tego ukrywając uczucia do Ciebie . Nauczyłam się nie zdradzać jak bardzo mi na czymś zależy .
Podobno potrafię kłamać jak nikt .... teksty

fairy.tale dodano: 3 stycznia 2011

Podobno potrafię kłamać jak nikt . To prawda . Nauczyłam się tego, ukrywając uczucia do Ciebie . Nauczyłam się nie zdradzać jak bardzo mi na czymś zależy .

I pewnego roku trzynastego miesiąca... teksty

fairy.tale dodano: 2 stycznia 2011

I pewnego roku,trzynastego miesiąca,32 dnia,o godzinie25:61 spotkam chłopaka mojego życia..

Jeśli gwiazdke z nieba chcesz dzwoń... teksty

fairy.tale dodano: 31 grudnia 2010

Jeśli gwiazdke z nieba chcesz dzwoń pod numer 666

Jeżeli uważacie  że pieniądze... teksty

fairy.tale dodano: 31 grudnia 2010

Jeżeli uważacie, że pieniądze szczęścia nie dają, to mi je oddajcie. — Jules Renard

 z uśmiechem wspominam chwile z nimi... teksty

fairy.tale dodano: 30 grudnia 2010

`z uśmiechem wspominam chwile z nimi , kocham ich nadal tak mocno jak wtedy.Praktycznie to oni nauczyli mnie żyć.Chociaż że teraz jak mijamy się na ulicy uśmiechamy sie tylko do siebie lub powiemy nic nieznaczące 'siema' taa ale kocham ich na zabój i nigdy to sie nie zmieni,chciałabym żeby tamte chwile wróciły żeby było tak pięknie jak wte wakacje z nimi, żeby każdy dzień spędzony był z nimi,żeby dalej byli moimi najlepszymi w świecie przyjaciółmi ,żeby tak jak w tedy bronili mnie i moją przyjaciółkę ..chciałabym odnowić naszą przyjazn mam nadzieję ,że kiedyś się to uda. `

Puste oczy jak u porcelanowej lalki . teksty

fairy.tale dodano: 30 grudnia 2010

Puste oczy jak u porcelanowej lalki .

Każdy wie że postawiłam wokół... teksty

fairy.tale dodano: 30 grudnia 2010

Każdy wie że postawiłam wokół siebie niewidzialny mur,którego nikt nie rozwali, nie przeskoczy, nie zrobi chociaż najmniejszej w nim dziurki. Oddaliłam się od innych. Od wszystkich, w zasadzie. A to.. przykre.

Jestem rozdarta między pamiętaniem... teksty

fairy.tale dodano: 30 grudnia 2010

Jestem rozdarta między pamiętaniem, a pozostawieniem tej części życia daleko za sobą.

Jestem inna  bo nie marzę o... teksty

fairy.tale dodano: 30 grudnia 2010

Jestem inna, bo nie marzę o romantycznych spacerach przy świetle księżyca, czy oglądaniu wspólnie wschodów słońca. Pragnę tylko wspólnych zakupów w sklepie, esemesów na dobranoc, zwyczajnej, treściwej rozmowy, czy przelotnych pocałunków w czoło na pożegnanie. Nie koniecznie muszą być długie i namiętne. Bo mi wystarczą małe gesty, by poczuć miłość. Bo czasami krótkie tęsknię, oznacza więcej niż tysiąc innych słów.

od dziś będę się zabawiać... teksty

fairy.tale dodano: 30 grudnia 2010

od dziś będę się zabawiać każdym napotkanym na mojej drodze mężczyzną.zero sentymentów, ckliwych wspomnień, zaangażowania czy uczuć. papieros w moje dłoni będzie stałym gościem, a kakao zamienię na czerwone wino.będę żyła chwilą bez myślenia o konsekwencjach. chcę żyć życiem, nie kimś

Ludzie myślą  że ćpam. Problem w... teksty

fairy.tale dodano: 30 grudnia 2010

Ludzie myślą, że ćpam. Problem w tym, ze cholernie się boję ćpania i dlatego jestem czysta. Ale fascynują mnie ćpuny, dziwki, wariaci i inni ułomni.Nie bez powodu. Być może ludzie mają rację, zachowuję się jak ćpun.Jestem nieobecna, nie mam planów tylko marzenia. Reaguję rozdrażnieniem na wszystko. Wszyscy mnie wkurwiają i czuję się jakbym miała 30 lat więcej niż mam. I też uciekam od rzeczywistości. Ale nie niszczę swojego ciała, przynajmniej tak mi się wydaje. Moim narkotykiem jest wyobraźnia i faceci. Wklejam siebie do filmów, książek i przekształcam rzeczywistość. Jestem 8 cudem świata, pięknością, mam głos anioła i zbawiam świat. Problem w tym, że tak bardzo przyzwyczaiłam się do życia w środku mojej głowy, ze nie mogę żyć w realnym świecie.(...)Może ćpanie byłoby jednak wyjściem?

 Jeśli twoja przeszłość Cię nie... teksty

fairy.tale dodano: 30 grudnia 2010

"Jeśli twoja przeszłość Cię nie zadowala, zapomnij teraz o niej. Wyobraź sobie nową historię swego życia i uwierz w nią..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV