głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fairy.tale Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.

fairy.tale

fairy.tale.moblo.pl
Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.
Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym... teksty

fairy.tale dodano: 5 października 2010

Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku.

'Składam ten świat po kawałku... teksty

fairy.tale dodano: 5 października 2010

'Składam ten świat po kawałku, ponieważ lustro, w którym się kiedyś odbijał, rozsypało się na drobny mak. Bo wystarczy, że zabraknie jednego kawałka puzzli, a obraz nigdy nie będzie kompletny. '

„Pamiętacie  kiedy byliście... teksty

fairy.tale dodano: 5 października 2010

„Pamiętacie, kiedy byliście małymi dziećmi i wierzyliście w bajki, marzyliście o tym, jakie będzie wasze życie? Biała sukienka, książę z bajki, który zaniesie was do zamku na wzgórzu. Leżeliście w nocy w łóżku, zamykaliście oczy i całkowicie, niezaprzeczalnie w to wierzyliście. Święty Mikołaj, Zębowa Wróżka, książę z bajki - byli na wyciągnięcie ręki…

Odkąd byliśmy małymi dziećmi... teksty

fairy.tale dodano: 5 października 2010

Odkąd byliśmy małymi dziećmi karmiono nas bajkami o walecznych rycerzach starających się o zachwyt w oczach swoich dam i złych smokach pragnących pochłonąć księżniczki. Jednak to były tylko bajki i usypialiśmy po nich spokojnie. Co byście powiedzieli gdybyście dowiedzieli się , że te opowiastki nie były fikcją? Sparaliżowałby was strach.

metoda 'ch j mnie to obchodzi'... teksty

fairy.tale dodano: 4 października 2010

metoda 'ch*j mnie to obchodzi' najlepszą by przetrwać na tym świecie.

Nie bede stal bezczynnie gdy zacznie... teksty

fairy.tale dodano: 4 października 2010

Nie bede stal bezczynnie gdy zacznie plonac swiat Miasta topia sie w dymie, wieje ognisty wiatr Zaciskam mocno piesci w zylach przyspiesza krew To jest poczatek konca nadciaga boski gniew !

 Wewnątrz każdego z nas są drzwi... teksty

fairy.tale dodano: 4 października 2010

"Wewnątrz każdego z nas są drzwi otwarte na cud..."

 Jedna z najokrutniejszych lekcji... teksty

fairy.tale dodano: 4 października 2010

"Jedna z najokrutniejszych lekcji życia (oraz śmierci): To, co się liczy dla nas, nie musi się liczyć dla innych, nawet jeżeli jesteśmy sobie bliscy. Inni niekoniecznie kochają to, co my, czy nienawidzą to, co my. Nasza prawda bywa dla nich kłamstwem."

 Żeby przetrwać  musisz nauczyć... teksty

fairy.tale dodano: 4 października 2010

"Żeby przetrwać, musisz nauczyć się żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać. Jeślibyś zapytał, po co, odrzekłabym, że nawet bez tych fundamentalnych wspaniałych rzeczy, bez tej gorejącej krwi w arteriach, zostaje w życiu, w jednym dniu, dostatecznie wiele, by uczynić je cennym, ważnym, pasjonującym. Jak mam bez Ciebie żyć? Umieszczam Cię w muzeum mego serca, które często zwiedzam, sycąc Tobą zmysły aż do bólu, zanim na noc zamkną podwoje.."-

”Czy nauczyć się umierać znaczy... teksty

fairy.tale dodano: 4 października 2010

”Czy nauczyć się umierać znaczy to samo co nauczyć się przestać żyć?”

“... żadna wielka miłość nie... teksty

fairy.tale dodano: 4 października 2010

“... żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza-wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...“

 Zapytałam dziecko niosące... teksty

fairy.tale dodano: 4 października 2010

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę: - Skąd pochodzi to światło? Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął. -Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. -Wtedy ja powiem ci skąd pochodzi"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV