głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Powinnam spaść na takie dno by docenić każdy swój uśmiech. Chciałeś żebym się wreszcie ogarnęła. Chciałeś żebym wreszcie zrozumiała że nas nie ma. Chciałeś żeby

estate

estate.moblo.pl
Powinnam spaść na takie dno by docenić każdy swój uśmiech.
Powinnam spaść na takie dno  by... teksty

estate dodano: 2 stycznia 2012

Powinnam spaść na takie dno, by docenić każdy swój uśmiech.

Chciałeś  żebym się wreszcie... teksty

estate dodano: 2 stycznia 2012

Chciałeś, żebym się wreszcie ogarnęła. Chciałeś, żebym wreszcie zrozumiała, że nas nie ma. Chciałeś, żebym przestała Cię kochać. To chociaż przestań przeszkadzać mi być chwilowo szczęśliwą.

Za rozpad naszego związku winiłam... teksty

estate dodano: 29 grudnia 2011

Za rozpad naszego związku winiłam tylko siebie. Przez cały czas gdybałam i liczyłam swoje błędy. Gdy ochłonęłam i zaczęłam racjonalnie myśleć, doszłam do wniosku, że nic wielkiego nie zrobiłam. Obrażanie się o głupoty, zazdrość przecież były na porządku dziennym. Mi nie zależało na dobrych ocenach. Nie obchodziła mnie opinia innych na nasz temat. Nie kłamałam nigdy, gdy mówiłam o swoich uczuciach do Ciebie. Nie udawałam, że jest dobrze. Nie potrafiłam mieć wyjebane na Twoją osobę. I to nie ja nie potrafiłam tego wszystkiego powiedzieć prosto w oczy.

Najbardziej kochałam Cię za to  że... teksty

estate dodano: 29 grudnia 2011

Najbardziej kochałam Cię za to, że potrafiłeś w ciągu pięciu sekund naprawić największy błąd. Jednak nie wiedziałam, że potrafisz również wszystko rozjebać w tak krótkim czasie.

Wiesz jak fajnie obejrzeć stare... teksty

estate dodano: 29 grudnia 2011

Wiesz jak fajnie obejrzeć stare zdjęcia z przedszkola i podstawówki? Wiesz jak fajnie powspominać starych kumpli? Wiesz jak fajnie przypomnieć sobie wszystkie przypały za dzieciaka? Wiesz jak fajnie, gdy nie jesteś chwilowo najważniejszy w mojej głowie? Nawet nie masz pojęcia.

  Wiesz  co jest najgorsze w tym... teksty

estate dodano: 26 grudnia 2011

- Wiesz, co jest najgorsze w tym wszystkim? - Nie? - Że jeśli wkładasz w coś serce to potem jesteś dla innych tylko kurwą, co chce więcej. / Beds.

Może nie wchodzi się do tej samej... teksty

estate dodano: 23 grudnia 2011

Może nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy, ale przecież w miłości góry, rzeki, doliny nie mają znaczenia.

Po Tobie zostały mi gigabajty bzdur... teksty

estate dodano: 21 grudnia 2011

Po Tobie zostały mi gigabajty bzdur, wiele nieprzespanych nocy i fontanny łez.

Po raz pierwszy od jakis trzech lat... teksty

estate dodano: 16 grudnia 2011

Po raz pierwszy od jakis trzech lat, przeszłam obok Ciebie obojętnie. Żadnego patrzenia się w oczy, żadnego odwracania się w tył, żadnego wymuszonego "cześć", żadnych refleksji "co by było, gdyby.." jak to było zawsze po naszych przypadkowych spotkaniach. Tak definitywnie, mam wyjebane w Twoją jakże skromną osóbkę, kochany.

Wiesz  dlaczego lubię jesień?... teksty

estate dodano: 2 października 2011

Wiesz, dlaczego lubię jesień? Lubię wskoczyć w swoje ulubione różowe dresiaczki, nie przejmując się tym jak wyglądam. Lubię usiąść na parapet i oglądać zza okna żegnające mnie słońce. Lubię wypić porzeczkową herbatkę, która rozgrzeje mnie do takiego stopnia, że mam ochotę na długi spacer. Lubię te kolorowe liście, które ratują moją dupę przed większymi siniakami, gdy się o coś potknę. Lubię przyglądać się wszystkim łączącym się w pary ludziom, którzy są cholernie szczęśliwi. Lubię wspominać czasy, kiedy miałam kogoś bliskiego obok. I lubię tak po prostu zjebać sobie humor tym, że nikogo normalnego już nie spotkam.

Na początku brakuje w chuj  wydaje... teksty

estate dodano: 30 września 2011

Na początku brakuje w chuj, wydaje Ci się, że tylko tego potrzebujesz. Przychodzi taki moment, w którym czas ratuje wszystkie rzeczy związane z Tobą i tak po prostu mija. / Jacenty.

To jest na takiej zasadzie. Jestem... teksty

estate dodano: 17 września 2011

To jest na takiej zasadzie. Jestem Twoją "malutką" siostrą. Wkurwiam Cię, robię Ci wstyd, marudzę całymi dniami, dzwonię po Twoich kolegach, śmieję sie z Ciebie i to Ty znasz mnie jak nikt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV