głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Ta mała dziewczyna mająca zaledwie sto pięćdziesiąt centymetrów wzrostu dwanaście lat na koncie optymistycznie patrząca na świat niewidząca żadnych wad której n

estate

estate.moblo.pl
Ta mała dziewczyna mająca zaledwie sto pięćdziesiąt centymetrów wzrostu dwanaście lat na koncie optymistycznie patrząca na świat niewidząca żadnych wad której najwię
Ta mała dziewczyna  mająca zaledwie... teksty

estate dodano: 3 lipca 2011

Ta mała dziewczyna, mająca zaledwie sto pięćdziesiąt centymetrów wzrostu, dwanaście lat na koncie, optymistycznie patrząca na świat, niewidząca żadnych wad, której największym problemem są ,,dziuńki ze wsi'' to właśnie ona mi uświadomiła jak dobrze być jeszcze dzieckiem i nie warto śpieszyć się do dorosłego życia. Jeszcze czeka nas tyle poważnych decyzji do podjęcia, miłosnych rozczarowań. Mam wrażenie, że przez gimnazjum zmarnowałam tyle czasu o myśleniu o idiotach, gdzie powinnam całymi dniami latać po mieście. Żałuję cholernie, ale dziękuję jej, że teraz mnie uświadomiła, gdy mam jeszcze rok na to wszystko.

Oglądając w tym folderze zdjęcia... teksty

estate dodano: 18 czerwca 2011

Oglądając w tym folderze zdjęcia, ta czerwona bluza, która z daleka rzuca mi się w oczy sprawia, że wspomnienia związane z Tobą i nią są na wyciągnięciu ręki.

Myślałaś  że dodając zdjęcia do... teksty

estate dodano: 18 czerwca 2011

Myślałaś, że dodając zdjęcia do swojego albumu ,,tamte czasy'' to wszystko wybaczę i zapomnę jak zakończyła się nasza przyjaźń? Wybrałaś tą najlepszą, a ja teraz zamierzam być Twoim wspomnieniem, w tym głupim folderze.

Zaczynając od krótkich spacerków... teksty

estate dodano: 4 czerwca 2011

Zaczynając od krótkich spacerków po mieście, kończąc na trzygodzinnej, szczerej rozmowie na schodach. Pomiędzy trzeba jeszcze wcisnąć niemiłą rozmowę, wjebanie się do byłego na fejsa i użalanie się nad sobą. Dziękuję, ale miało być kurwa lepiej, nie gorzej.

Nie mam pojęcia jak to robisz. Gdy... teksty

estate dodano: 2 czerwca 2011

Nie mam pojęcia jak to robisz. Gdy się wkurwię na Ciebie do takiego stopnia, że mam ochotę rozpierdolić wszystko to Ty oczywiście wszystko naprawisz w pół minuty, zmieniając na temat, który doprowadza mnie do ataku śmiechu, zapominając o sytuacji wcześniej.

O kurde. Wspominałaś swoim nowym... teksty

estate dodano: 16 stycznia 2011

O kurde. Wspominałaś swoim nowym kumpelkom, że pisałaś ze mną i że się przyjaźniłyśmy całą podstawówkę? A wspominałaś im też, że wszystko co Ci mówiłam na temat Twojego przyjaciela, którego tak kochałam, że mu wszystko wysyłałaś? Wspominałaś też, że to wszystko było dla zabawy? Wspominałaś, że byłaś w nim zakochana i nawet mi tego nie powiedziałaś? To szkoda, bo to też chciałyby usłyszeć.

Nie boję się o Ciebie  że nie dasz... teksty

estate dodano: 25 grudnia 2010

Nie boję się o Ciebie, że nie dasz sobie rady. Boję się o siebie, o swój stan psychiczny, bo już tak wymiękam.

Pamiętasz nasze lody z czekoladą... teksty

estate dodano: 3 grudnia 2010

Pamiętasz nasze lody z czekoladą, na które namawialeś mnie z godzinę? Pamiętasz naszą ławkę na moim osiedlu? Pamiętasz opinie naszych znajomych, że jesteśmy jak stare, dobre małżeństwo? Pamiętasz jak rzuciłam Ci kąpielówki na drzewo i śmiałam się jak idiotka? Pamiętasz nasze spacery? Czy Ty w ogóle jeszcze coś pamiętasz?! Ja pamiętam jeszcze, że rozkochałeś mnie w sobie, zostawiłeś i udawałeś, że nigdy nic takiego nie było!

Poprzednia 85 86 87 88
89
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV