głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Może nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy ale przecież w miłości góry rzeki doliny nie mają znaczenia. Po Tobie zostały mi gigabajty bzdur wiele nieprzes

estate

estate.moblo.pl
Może nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy ale przecież w miłości góry rzeki doliny nie mają znaczenia.
Może nie wchodzi się do tej samej... teksty

estate dodano: 23 grudnia 2011

Może nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy, ale przecież w miłości góry, rzeki, doliny nie mają znaczenia.

Po Tobie zostały mi gigabajty bzdur... teksty

estate dodano: 21 grudnia 2011

Po Tobie zostały mi gigabajty bzdur, wiele nieprzespanych nocy i fontanny łez.

Po raz pierwszy od jakis trzech lat... teksty

estate dodano: 16 grudnia 2011

Po raz pierwszy od jakis trzech lat, przeszłam obok Ciebie obojętnie. Żadnego patrzenia się w oczy, żadnego odwracania się w tył, żadnego wymuszonego "cześć", żadnych refleksji "co by było, gdyby.." jak to było zawsze po naszych przypadkowych spotkaniach. Tak definitywnie, mam wyjebane w Twoją jakże skromną osóbkę, kochany.

Wiesz  dlaczego lubię jesień?... teksty

estate dodano: 2 października 2011

Wiesz, dlaczego lubię jesień? Lubię wskoczyć w swoje ulubione różowe dresiaczki, nie przejmując się tym jak wyglądam. Lubię usiąść na parapet i oglądać zza okna żegnające mnie słońce. Lubię wypić porzeczkową herbatkę, która rozgrzeje mnie do takiego stopnia, że mam ochotę na długi spacer. Lubię te kolorowe liście, które ratują moją dupę przed większymi siniakami, gdy się o coś potknę. Lubię przyglądać się wszystkim łączącym się w pary ludziom, którzy są cholernie szczęśliwi. Lubię wspominać czasy, kiedy miałam kogoś bliskiego obok. I lubię tak po prostu zjebać sobie humor tym, że nikogo normalnego już nie spotkam.

Na początku brakuje w chuj  wydaje... teksty

estate dodano: 30 września 2011

Na początku brakuje w chuj, wydaje Ci się, że tylko tego potrzebujesz. Przychodzi taki moment, w którym czas ratuje wszystkie rzeczy związane z Tobą i tak po prostu mija. / Jacenty.

To jest na takiej zasadzie. Jestem... teksty

estate dodano: 17 września 2011

To jest na takiej zasadzie. Jestem Twoją "malutką" siostrą. Wkurwiam Cię, robię Ci wstyd, marudzę całymi dniami, dzwonię po Twoich kolegach, śmieję sie z Ciebie i to Ty znasz mnie jak nikt.

2. Możliwe  że lody z czekoladą... teksty

estate dodano: 11 września 2011

2. Możliwe, że lody z czekoladą nie smakują tak samo jak kiedyś, a siedzenie na murku z kimś innym nie jest tak wspaniałe jak z Tobą, ale nie żaluję niczego z tamtych wakacji. Są najmilej wspominane, pomijając pare niemiłych incydentów. Nie mam już żalu, że nie utrzymujemy kontaku, tak miało być. Mieliśmy się rozdzielić i zacząć wszystko od nowa, bez siebie. Po prostu, nie miałeś być najważniejszym człowiekiem. Żaluję tylko tego, że dopiero teraz zrozumiałam, dlaczego to tak się skończyło.

1. Pamiętasz jak siedzieliśmy na... teksty

estate dodano: 11 września 2011

1. Pamiętasz jak siedzieliśmy na tym murku razem? Pamiętasz jak rzucaliśmy się zielonymi igiełkami z drzewa? Pamiętasz jak wyganialiśmy wszystkie dzieciaki, żebyśmy mogli spokojnie rozmawiać? Pamiętasz jak broniliśmy siebie na wzajem, gdy nasi znajomi krytykowali nasze zachowanie? Pamiętasz jak namawiałeś mnie na nasze lody z czekoladą? Pamiętasz jak nasi znajomi określili nas mianem "stare, dobre małżeństwo"? Pamiętasz jak rzuciłam Twoje kąpiełówki na drzewo, klapki za mur, śmiejąc się na cały głos, a Ty zamiast złościć się na mnie, zacząłeś mnie gonić po całym osiedlu? Pamiętasz jak z zimna okrywaliśmy się Twoim ręcznikiem? Pamiętasz jak rozmawialiśmy codziennie do 3 nad ranem na gadu? Pamiętasz jak budziłeś mnie smsem o treści "dziewczyno Skalpelka, śpisz?"? Za wiele tego było. Teraz nie sprawia bólu, żadne z tych wspomnień i przede wszystkim opowieści o Twojej osobie już nie są tematem TABU.

Na początku przeglądałam jego... teksty

estate dodano: 27 sierpnia 2011

Na początku przeglądałam jego zdjęcia na facebook'u, obserwowałam go nad jeziorem, oglądałam się za każdym granatowym skuterem, marzyłam o wspólnych chwilach razem. Żyłam tymi marzeniami dobre parę tygodni. Na sam koniec zawsze wracałam do rzeczywistości. Wiedziałam, że jest ktoś inny, kogo on ceni najabardziej na świecie i żadna piętnastoletnia małolata nie rozpierdoli tego. Tak kończyła się nasza kosmiczna miłość.

Budząc się  chciałabym przeczytać... teksty

estate dodano: 18 lipca 2011

Budząc się, chciałabym przeczytać głupiego smsa o treści ,,szybka pobudka, już 12''. Jechać z Tobą na długą przejażdżkę rowerem, następnie pojeździć rolkami po całym mieście. Po południu usiąść się na leżaku i opierdalać się do samego wieczora. Nocne rozmowy na gadu i smsy. Tak mógłby wyglądać każdy dzień. Czy to naprawdę tak wiele?

Ta mała dziewczyna  mająca zaledwie... teksty

estate dodano: 3 lipca 2011

Ta mała dziewczyna, mająca zaledwie sto pięćdziesiąt centymetrów wzrostu, dwanaście lat na koncie, optymistycznie patrząca na świat, niewidząca żadnych wad, której największym problemem są ,,dziuńki ze wsi'' to właśnie ona mi uświadomiła jak dobrze być jeszcze dzieckiem i nie warto śpieszyć się do dorosłego życia. Jeszcze czeka nas tyle poważnych decyzji do podjęcia, miłosnych rozczarowań. Mam wrażenie, że przez gimnazjum zmarnowałam tyle czasu o myśleniu o idiotach, gdzie powinnam całymi dniami latać po mieście. Żałuję cholernie, ale dziękuję jej, że teraz mnie uświadomiła, gdy mam jeszcze rok na to wszystko.

Oglądając w tym folderze zdjęcia... teksty

estate dodano: 18 czerwca 2011

Oglądając w tym folderze zdjęcia, ta czerwona bluza, która z daleka rzuca mi się w oczy sprawia, że wspomnienia związane z Tobą i nią są na wyciągnięciu ręki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV