głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Piękne sukienki damskie... teksty

elvirkus dodano: 1 lipca 2016

Piękne sukienki damskie ; > Klikamy. Start w niedzielę https://www.facebook.com/Elva-Fashion-236258526761328/?notif_t=page_fan¬if_id=1467317780290801

Nie ważne ile dni ma Twoje życie... teksty

elvirkus dodano: 8 czerwca 2014

Nie ważne ile dni ma Twoje życie , ważne ile życia jest w Twoich dniach.

Prawdziwa miłość jest wtedy  kiedy... teksty

elvirkus dodano: 8 czerwca 2014

Prawdziwa miłość jest wtedy, kiedy mimo rozstania i upływu czasu, nigdy nie zapomniałeś o drugiej osobie. Kiedy po długiej przerwie waszej znajomości wznawiacie kontakt i dociera do Ciebie, że byłeś głupcem pozwalając jej odejść, bo tylko przy niej czułeś, że masz wszystko.

Pokaż mi drogę  którą mam iść... teksty

elvirkus dodano: 8 czerwca 2014

Pokaż mi drogę, którą mam iść, ulżyj mi w cierpieniu, spraw bym mogła normalnie żyć. Wczoraj byłam z Tobą, cały dzień byłam dla Ciebie, widzisz ? Tak bardzo Cie kocham.

Moja pierwsza miłość była... teksty

elvirkus dodano: 1 czerwca 2014

Moja pierwsza miłość była wszystkim.Taka , o której nie zapomnisz. Nie próbujesz. Nie chcesz. Miłość tak duża, silna, że nigdy nie umiera, nie zanika, nie traci swojej energii. Taka, o którą walczysz.

Widzę go codziennie. Dlaczego mi na... teksty

elvirkus dodano: 29 maja 2014

Widzę go codziennie. Dlaczego mi na to pozwalasz ? Dlaczego pozwalasz mi go nadal kochać ? Zrób coś. Straciłam go i straciłam Ciebie. Gdzie byłeś ponad rok temu ? Dlaczego nie zareagowałeś ? Teraz już za późno , piętno zostanie.

I znów to samo  dzień taki sam jak... teksty

elvirkus dodano: 28 maja 2014

I znów to samo, dzień taki sam jak poprzedni , nic się nie zmieniło, wręcz dochodzą nowe sytuacje , które coraz bardziej świadczą o tym , że mnie zostawiłeś. Nie ma Cie, po prostu Cie nie ma.

Znów wołam do Ciebie  kolejny raz... teksty

elvirkus dodano: 27 maja 2014

Znów wołam do Ciebie, kolejny raz proszę Cię o litość , spraw żebym potrafiła żyć , cholera znów udajesz , że mnie nie słyszysz ! Pewnie ratujesz tych co mają Cię gdzieś i nigdy nawet z Tobą nie rozmawiali , a ja ? A ja mogę cierpieć tak ? Czego chcesz mnie nauczyć ? Przecież robisz to od 4 lat , dlaczego taki jesteś ? Co takiego zrobiłam ? Gdzie jesteś.. Boże..

Mam dość  dlaczego Ty mnie... teksty

elvirkus dodano: 26 maja 2014

Mam dość, dlaczego Ty mnie opuszczasz , dopomóż mi , nie rób mi tego , nie niszcz mnie, za co ? Proszę.. Nie ! Słyszysz krzyczę do Ciebie , wołam Cie z całych sił ukrytych w moim serduszku, gdzie jesteś ? Bądź tu przy mnie, dlaczego mi to robisz ? Dobrze wiesz czego potrzebuje , przecież zawsze jestem przy Tobie , nie niszcz mnie , proszę, Widzisz moje łzy, codziennie widzisz jak płaczę, ja już nie potrafię się trzymać , to nie to , jak długo można , to już rok, tak aż rok, a ja nadal muszę tego doświadczać , gdzie jesteś , Boże..

Boże  spraw abym była szczęsliwa... teksty

elvirkus dodano: 25 maja 2014

Boże, spraw abym była szczęsliwa, abym potrafiła go nie kochać lub abym znów mogła sprawić , że podniesie się z dna, no przecież Ty możesz wszystko , prosze , pomóż , wiem nie jestem idealna, kłócę się sprawiam ból, ale dlaczego on taki jest , dlaczego wpakował sie w to przed czym go ostrzegałam, Boże, spraw abym mogła wyciągnąć go pod niebo, aby kochał tak jak wcześniej, abym była dla niego wszystkim, niszczy mnie to, rozwala na kawałki moje serce, Boże , przecież dobrze wiesz co czuje. Pomóż, Boże, gdzie jesteś ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV