głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu
dzekson Potrzebuję silnych ramion i ciepła. Mocnego przygarnięcia do boku i delikatnego splotu palców. Nocnych rozmów o wszystkim i o niczym. Ciszy lub nieustającej law

dzekson

dzekson.moblo.pl
Potrzebuję silnych ramion i ciepła. Mocnego przygarnięcia do boku i delikatnego splotu palców. Nocnych rozmów o wszystkim i o niczym. Ciszy lub nieustającej lawiny słów.
Potrzebuję silnych ramion i ciepła.... teksty

dzekson dodano: 21 października 2012

Potrzebuję silnych ramion i ciepła. Mocnego przygarnięcia do boku i delikatnego splotu palców. Nocnych rozmów o wszystkim i o niczym. Ciszy, lub nieustającej lawiny słów. Szeptu o tym co ważne i prozaiczne. Spoglądania rankiem w oczy i poczucia, że jest przy mnie ta właściwa osoba, której nie powinnam pozwolić odejść, która nawet o tym nie pomyśli, a jeśli nawet, to po chwili zrozumie, że nie powinna, że musi zostać, każdego wieczoru wracać właśnie do mnie. Dotyku tych dłoni, które będą dawały ukojenie. Przywiązania, które zbuduje potężną więź potrzeby bycia obok siebie i tęsknoty, która będzie zanikać w chwili, gdy dwa serca ponownie się spotkają. Zasypiać na czyjejś klatce piersiowej, by spokojna zasnąć o to, że gdy rano się ocknę, ten jeden, będzie obok, nie zniknie, nagle, bez słów, przed siebie pobiegnie gdzieś, a delikatnie będzie oddychał trzymając mnie przy swoich żebrach.Potrzebuję bycia Twoją.Uczucia z głębi serca,ze środka. Potrzebuję szczęścia. Patrz, tutaj chodzi o Ciebie.

Popatrz w moje oczy i powiedz co... teksty

dzekson dodano: 21 października 2012

Popatrz w moje oczy i powiedz co widzisz. Przepraszam, nigdy w nie nie spoglądałeś, więc nic nie zauważysz. Przyłóż głowę do mojej klatki piersiowej i posłuchaj, jak bije moje serce. Słyszysz, jak zmienił się rytm wybijanej przez nie melodii? Przepraszam, nigdy go nie słuchałeś. Ale usłyszałbyś, że bije strasznie wolno, jakby niesłyszalnie. Przejedź opuszkiem palca po moich dłoniach. Dostrzegasz różnicę? Przepraszam, nigdy ich nie dotykałeś. Otul mnie swoimi ramionami, jest inaczej? Przepraszam, nigdy nie otulałeś mnie całym sobą. Ale, zauważyłbyś, że mniej mnie. Pomyśl o mnie, czujesz to? Przepraszam, nigdy o mnie nie myślałeś. A, dziś, może poczułbyś, że znikomie brak Ci mnie. Zatęsknij za mną, potrafisz? Przepraszam, nigdy nie tęskniłeś za tym, bym była blisko. Zabierz moje łzy, a oddaj swój uśmiech, daj mi szczęście. Daj mi siebie. Zawsze byłeś zbyt daleko, nigdy blisko mnie, mojego serca. Przyjdź i nadrób wszystko, właśnie teraz, gdy nastaje ten najwłaściwszy czas, czas powrotów.

Tak wiele chciałabym Ci dziś... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

Tak wiele chciałabym Ci dziś opowiedzieć. Tak niewiele chciałbyś usłyszeć.

A kiedy wrócę zanim poczujesz ulgę... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

A kiedy wrócę zanim poczujesz ulgę wielką, najpierw rzucisz we mnie wszystkim co będzie pod ręką, i krzycząc na mnie spojrzysz mi w źrenice i zobaczysz w nich szanse na lepsze życie. Nie zapewne ci spokoju, nie zapewnię rutyny, częściej wahania nastroju, krzyki, i dziwne kminy. Pieprzyć poczucie winy, żyje się tylko raz więc, żyję jak outsider dopóki mam na to czas. Weź nie pytaj czemu się nie chcę zmienić, bo chyba mam na głowie ważniejsze problemy. Spokojny sen tego chce - daj mi to. Ja wiem, ze było źle, więc czemu unosisz głos, ale skończmy to włączmy coś, jakiś film, i oboje zaśniemy nie zainteresowani nim. I choć wiem, że to ze mną tylko czasem jest fajnie. Jeśli mnie znów nie będzie rano, zaczekaj na mnie./ piekielny.

Nie chcę taka być  wiesz?Bez wyrazu... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

Nie chcę taka być, wiesz?Bez wyrazu, a mieć zarumienione policzki i promienny uśmiech. Aby zielone tęczówki ponownie były tak cholernie intensywne i by ktoś wpatrywał się w nie cały dniami.By mój głos znów był radosny, a słowa były wymawiane w sposób grzeczny i przyjemny,a nie krzykiem i oschłością. Chcę zasypiać na czyjejś klatce piersiowej i każdego ranka budzić się przy czyimś boku. Chcę czasami usłyszeć kilka miłych słów, a nie setki pretensji. Brakuje mi czułych słów i troski, która mimowolnie kazała uważać na siebie. Brak mi poczucia bycia czyjąś, jego. Marzę o tym, by samotne wieczorne spacery ze słuchawkami w uszach zastąpiły wyjścia we dwoję, chociaż raz na jakiś czas. Aby moje dłonie nie były schowane w kieszeni, ale by ktoś trzymał jedną z nich. Nie chcę być dłużej sama, wiesz? Chcę mieć to poczucie, że gdzieś jest ktoś, kto kocha mnie, tęskni i chce mnie obok. Chcę być po prostu potrzebna. Być czyimś, niezaprzeczalnym, największym szczęściem. Chcę być szczęśliwa, rozumiesz?

CHCIAŁAM WAM PODZIĘKOWAĆ ZA TE... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

CHCIAŁAM WAM PODZIĘKOWAĆ ZA TE ŻYCZENIA, I CIEPŁE SŁOWA. NIE WIERZĘ, BY MOJE MARZENIA ZACZĘŁY SIĘ SPEŁNIAĆ, ALE SPRÓBUJĘ ZASIAĆ W SOBIE TROCHĘ OPTYMIZMU. TRZYMAJCIE KCIUKI, BY NA BUZI CZĘŚCIEJ POJAWIAŁ SIĘ UŚMIECH, NIŻ GRYMAS I GOSZCZĄCE W OCZACH ŁZY. MAM NADZIEJĘ, ŻE TE WPISY, NIE BĘDĄ TYMI OSTATNIMI. ŻEBY TO SZCZĘŚCIE, KTÓREGO ŻYCZYŁO MI TYLE OSÓB, ZNALAZŁO W KOŃCU DROGĘ DO MNIE I SPOTKAŁO MNIE JAK NAJSZYBCIEJ, ŻE STREŚCI SIĘ W KIMŚ, KTO BĘDZIE NAJWAŻNIEJSZY. RAZ JESZCZE, DZIĘKUJĘ, MORDKI. ♥

Bez Ciebie  nie ma mojego uśmiechu.... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

Bez Ciebie, nie ma mojego uśmiechu. Bez Ciebie, nie wiem czym są pozytywne uczucia. Bez ciebie, nie wiem czym jest sen. Bez Ciebie, nie wiem jak to jest być szczęśliwym. Bez Ciebie, nie potrafię się skupić. Bez Ciebie, nie potrafię uważać na siebie. Bez Ciebie, nie ma dnia, w którym bym nie płakała, tak naprawdę wyła z bólu. Bez Ciebie, nie wiem jak to jest nie tęsknić za kimś. Bez Ciebie, nie wiem jak to jest rozmawiać o uczuciach. Bez Ciebie nie wiem, jak to jest mieć kogoś, kto daje szczęście. Bez Ciebie, nie potrafię przestać pić i palić. Bez Ciebie, nie wiem jak przestać umierać każdego dnia, wieczoru i walczyć z samą sobą każdego ranka. Bez Ciebie, nie widzę sensu w sobie. Bez Ciebie, wszystko straciło barwę, nawet jesień, którą kocham. Bez Ciebie, moje oczy stały się szare i pełne łez. Bez Ciebie, moje dłonie są pełne pęknięć od ciśnięcia nimi w ścianę, by zastąpić wewnętrzny ból tym zewnętrznym, widocznym. Bez Ciebie, nie potrafię w pełni być sobą. Bez Ciebie, nie ma mnie.

A gdy zapytał za co Go kochałam... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

A gdy zapytał za co Go kochałam,momentalnie zamarłam.Próbowałam zebrać myśli,przekalkulować wszystko tak dokładnie.Kochałam Cię za Twoje serce,które mi podarowałeś razem ze swoją obecnością.Kochałam za Twoje silne ramiona,które były dla mnie schronieniem przed zimnem i dawały poczucie bezpieczeństwa gdy się bałam i kiedy zasypiałam obok Ciebie w jednym łóżku. Za to ciepło, które mi dawałeś, gdy się za cienko ubrałam.Kochałam Cię za Twoje oczy,które były jednocześnie tak piękne i tajemnicze. Ale nauczyłam się z nich czytać, wyczytywać Twoje uczucia i myśli. Za Twoje usta, które tak delikatnie i namiętnie całowały. Kochałam za Twój uśmiech, który był nieprawdopodobnie pogodny. Za to, że byłeś dla mnie, cały mój, że to Tobie mogłam oddać swoje serce, swoje uczucia, że byłeś, gdy najbardziej tego potrzebowałam. Ale spoglądając mu w oczy odpowiedziałam, że się cholernie do Niego przywiązałam i był moją pokrewną duszą. A On? Zapytał,czy nadal jest ważny i brak Go mi, by mógł wrócić dziś.

Czy jeśli spojrzę kiedyś w Twoje... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

Czy jeśli spojrzę kiedyś w Twoje oczy, momentalnie po moich policzkach popłyną łzy? Czy wspomnienia o tamtym czasie będą zbyt przykre, ale jednocześnie piękne? Czy chcąc powiedzieć Ci o wszystkim co mnie boli, powiem tylko, że brakowało mi Ciebie i, że kocham? Czy wtedy odwrócisz się i zwyczajnie odejdziesz, ponownie depcząc moje uczucie butem o bruk? Czy wtedy, ponownie pęknie mi serce, które dziś, nadal jest podzielone na setki elementów, tak nierównych? Czy jeśli w moich oczach staną łzy, moje nogi się ugną, odwrócisz się i przybiegniesz? Czy kiedyś zrozumiesz, że jesteś niemożliwie ważny dla mnie, jak nigdy nikt? Czy wtedy połączysz Nasze serca w jedno i zaopiekujesz się nim, by nikt go nie rozdzielił, nigdy? Czy może nie chcesz znać mnie? Czy jeśli moje serce przestanie bić, tak będzie lepiej? Czy jeśli dzisiaj umrę, to odnajdę spokój? Czy wszystkie wylane łzy, odwrócą się w uśmiech?Czy moje pęknięte serce złoży się w całość? Czy jeśli naprawdę mnie nie będzie, odczujesz ulgę?

Idąc spokojna miastem  zwyczajnie o... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

Idąc spokojna miastem, zwyczajnie o Nim myślałam. O tym,gdzie jest,co robi, jak się czuje, co u Niego, jakie ma plany, czego brak mu, za czym naprawdę tęskni, czy kiedyś pomyślał o mnie, jak o kimś potrzebnym, czy chciał mnie, a może chciałby mieć mnie znów tylko dla siebie, ale mieć tak naprawdę. Czy kiedyś zastanowił się jak sobie radzę w życiu, czy jestem akurat teraz, w tej minucie i tym miejscu, którym się znajduję, po prostu szczęśliwa. Czy pijąc kawę i siedząc w ciszy czuł w sercu pustkę, którą miałyby zapełnić moje słowa pełne otuchy i zapewniające o moich uczuciach, skierowanych do Jego serca i myśli. Czy chciałby spojrzeć w moje oczy i spróbować wyczytać z nich wszystko, lub czy by stanął przede mną i poczuł, że szukał mnie całe swoje życie? Że przez cały ten czas, to ja byłam brakującym elementem Jego szczęścia?Przeprosiłby i powiedział, że kocha? Czy gdybym okazała się kobietą Jego życia,byłby w stanie poświęcić dla mnie wszystko by być przy mnie najbliżej jak tylko się da?

Rok temu? Pamiętam dokładnie jak to... teksty

dzekson dodano: 19 października 2012

Rok temu? Pamiętam dokładnie jak to wszystko wyglądało. Kto był, kto zniknął, za kim tęskniłam, ale jednocześnie chciałam, by nigdy nie wrócił, kogo pragnęłam, kto stał się ważny, kto być powinien. Pamiętam obietnice, wszystkie słowa, Teraz myśli są podobne. Znów kogoś nie ma, kto był, miał być, ale odszedł, ktoś kto choć być powinien, nie zjawił się tak blisko, ktoś odszedł, ale może kiedyś wróci. Znów jestem nikim, znów jestem sama, znów mam łzy w oczach, znów sobie nie radzę, znów nie jest dobrze, znów jestem bezsilna, znów chcę gdzieś iść, znów nie wiem kim być, znów nie jest tak, jak być powinno. Moich marzeń nie ma, bo wiem, ze i tak ich nie spełnię. Życzenia się nie spełniają, te moje. Ludzie przychodzą, zostawiają wspomnienia, nadzieje, niespełnione obietnice, plus w pakiecie łzy i skurwiałe rozczarowanie. A dziś siedzę tu, spijam browar i świętuję swoje kurwa, urodziny z Bonsonem w tle i resztką sił próbuję powstrzymać cisnące się do powiek łzy, tak wiesz, destrukcyjnie.

Po prostu powiedz prosto w oczy  że... teksty

dzekson dodano: 19 października 2012

Po prostu powiedz prosto w oczy, że kochasz - nic więcej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV
Webpozycja.pl