głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu
dzekson Bez Ciebie nie ma mojego uśmiechu. Bez Ciebie nie wiem czym są pozytywne uczucia. Bez ciebie nie wiem czym jest sen. Bez Ciebie nie wiem jak to jest być szczęśl

dzekson

dzekson.moblo.pl
Bez Ciebie nie ma mojego uśmiechu. Bez Ciebie nie wiem czym są pozytywne uczucia. Bez ciebie nie wiem czym jest sen. Bez Ciebie nie wiem jak to jest być szczęśliwy
Bez Ciebie  nie ma mojego uśmiechu.... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

Bez Ciebie, nie ma mojego uśmiechu. Bez Ciebie, nie wiem czym są pozytywne uczucia. Bez ciebie, nie wiem czym jest sen. Bez Ciebie, nie wiem jak to jest być szczęśliwym. Bez Ciebie, nie potrafię się skupić. Bez Ciebie, nie potrafię uważać na siebie. Bez Ciebie, nie ma dnia, w którym bym nie płakała, tak naprawdę wyła z bólu. Bez Ciebie, nie wiem jak to jest nie tęsknić za kimś. Bez Ciebie, nie wiem jak to jest rozmawiać o uczuciach. Bez Ciebie nie wiem, jak to jest mieć kogoś, kto daje szczęście. Bez Ciebie, nie potrafię przestać pić i palić. Bez Ciebie, nie wiem jak przestać umierać każdego dnia, wieczoru i walczyć z samą sobą każdego ranka. Bez Ciebie, nie widzę sensu w sobie. Bez Ciebie, wszystko straciło barwę, nawet jesień, którą kocham. Bez Ciebie, moje oczy stały się szare i pełne łez. Bez Ciebie, moje dłonie są pełne pęknięć od ciśnięcia nimi w ścianę, by zastąpić wewnętrzny ból tym zewnętrznym, widocznym. Bez Ciebie, nie potrafię w pełni być sobą. Bez Ciebie, nie ma mnie.

A gdy zapytał za co Go kochałam... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

A gdy zapytał za co Go kochałam,momentalnie zamarłam.Próbowałam zebrać myśli,przekalkulować wszystko tak dokładnie.Kochałam Cię za Twoje serce,które mi podarowałeś razem ze swoją obecnością.Kochałam za Twoje silne ramiona,które były dla mnie schronieniem przed zimnem i dawały poczucie bezpieczeństwa gdy się bałam i kiedy zasypiałam obok Ciebie w jednym łóżku. Za to ciepło, które mi dawałeś, gdy się za cienko ubrałam.Kochałam Cię za Twoje oczy,które były jednocześnie tak piękne i tajemnicze. Ale nauczyłam się z nich czytać, wyczytywać Twoje uczucia i myśli. Za Twoje usta, które tak delikatnie i namiętnie całowały. Kochałam za Twój uśmiech, który był nieprawdopodobnie pogodny. Za to, że byłeś dla mnie, cały mój, że to Tobie mogłam oddać swoje serce, swoje uczucia, że byłeś, gdy najbardziej tego potrzebowałam. Ale spoglądając mu w oczy odpowiedziałam, że się cholernie do Niego przywiązałam i był moją pokrewną duszą. A On? Zapytał,czy nadal jest ważny i brak Go mi, by mógł wrócić dziś.

Czy jeśli spojrzę kiedyś w Twoje... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

Czy jeśli spojrzę kiedyś w Twoje oczy, momentalnie po moich policzkach popłyną łzy? Czy wspomnienia o tamtym czasie będą zbyt przykre, ale jednocześnie piękne? Czy chcąc powiedzieć Ci o wszystkim co mnie boli, powiem tylko, że brakowało mi Ciebie i, że kocham? Czy wtedy odwrócisz się i zwyczajnie odejdziesz, ponownie depcząc moje uczucie butem o bruk? Czy wtedy, ponownie pęknie mi serce, które dziś, nadal jest podzielone na setki elementów, tak nierównych? Czy jeśli w moich oczach staną łzy, moje nogi się ugną, odwrócisz się i przybiegniesz? Czy kiedyś zrozumiesz, że jesteś niemożliwie ważny dla mnie, jak nigdy nikt? Czy wtedy połączysz Nasze serca w jedno i zaopiekujesz się nim, by nikt go nie rozdzielił, nigdy? Czy może nie chcesz znać mnie? Czy jeśli moje serce przestanie bić, tak będzie lepiej? Czy jeśli dzisiaj umrę, to odnajdę spokój? Czy wszystkie wylane łzy, odwrócą się w uśmiech?Czy moje pęknięte serce złoży się w całość? Czy jeśli naprawdę mnie nie będzie, odczujesz ulgę?

Idąc spokojna miastem  zwyczajnie o... teksty

dzekson dodano: 20 października 2012

Idąc spokojna miastem, zwyczajnie o Nim myślałam. O tym,gdzie jest,co robi, jak się czuje, co u Niego, jakie ma plany, czego brak mu, za czym naprawdę tęskni, czy kiedyś pomyślał o mnie, jak o kimś potrzebnym, czy chciał mnie, a może chciałby mieć mnie znów tylko dla siebie, ale mieć tak naprawdę. Czy kiedyś zastanowił się jak sobie radzę w życiu, czy jestem akurat teraz, w tej minucie i tym miejscu, którym się znajduję, po prostu szczęśliwa. Czy pijąc kawę i siedząc w ciszy czuł w sercu pustkę, którą miałyby zapełnić moje słowa pełne otuchy i zapewniające o moich uczuciach, skierowanych do Jego serca i myśli. Czy chciałby spojrzeć w moje oczy i spróbować wyczytać z nich wszystko, lub czy by stanął przede mną i poczuł, że szukał mnie całe swoje życie? Że przez cały ten czas, to ja byłam brakującym elementem Jego szczęścia?Przeprosiłby i powiedział, że kocha? Czy gdybym okazała się kobietą Jego życia,byłby w stanie poświęcić dla mnie wszystko by być przy mnie najbliżej jak tylko się da?

Rok temu? Pamiętam dokładnie jak to... teksty

dzekson dodano: 19 października 2012

Rok temu? Pamiętam dokładnie jak to wszystko wyglądało. Kto był, kto zniknął, za kim tęskniłam, ale jednocześnie chciałam, by nigdy nie wrócił, kogo pragnęłam, kto stał się ważny, kto być powinien. Pamiętam obietnice, wszystkie słowa, Teraz myśli są podobne. Znów kogoś nie ma, kto był, miał być, ale odszedł, ktoś kto choć być powinien, nie zjawił się tak blisko, ktoś odszedł, ale może kiedyś wróci. Znów jestem nikim, znów jestem sama, znów mam łzy w oczach, znów sobie nie radzę, znów nie jest dobrze, znów jestem bezsilna, znów chcę gdzieś iść, znów nie wiem kim być, znów nie jest tak, jak być powinno. Moich marzeń nie ma, bo wiem, ze i tak ich nie spełnię. Życzenia się nie spełniają, te moje. Ludzie przychodzą, zostawiają wspomnienia, nadzieje, niespełnione obietnice, plus w pakiecie łzy i skurwiałe rozczarowanie. A dziś siedzę tu, spijam browar i świętuję swoje kurwa, urodziny z Bonsonem w tle i resztką sił próbuję powstrzymać cisnące się do powiek łzy, tak wiesz, destrukcyjnie.

Po prostu powiedz prosto w oczy  że... teksty

dzekson dodano: 19 października 2012

Po prostu powiedz prosto w oczy, że kochasz - nic więcej.

Położyła spać się  gdy łza... teksty

dzekson dodano: 19 października 2012

Położyła spać się, gdy łza obmyła twarz jej. Kolejny raz zwątpiła w nas i w cały świat i w prawdę. Gdy cały świat im kradł marzenia, świat zabił uczucia. On już nie był tym kim wcześniej - usłyszał, zamilkł, usiadł. Zranić musiał jakoś, prawdy szuka światło. Zanim miasto poszło spać, on płacił łzami na głos. Zamiast snu miał drżenie rąk, wrażenie upadł we mgle. Ich setki słów na wietrze, ich gesty, ból to piękne, bunt przeciwko światu i całej reszcie. Wziął klucz, trzasnął drzwiami, wyszedł zabić swój krzyk, zabić ból, wstyd. A ty śpij, odpocznij.[..] I pierdolił ból, który jednak szczęście tłumił non stop. Zobaczył,że dla niego świat ten nie ma granic,ale ona nie da rady wciąż tak walczyć z wiatrakami. I coś pękło między nami,coś jak mięśni zanik. Nie pozwala dojść do siebie, kwiaty zeschły. A my - wśród łez sami. Stał na moście myślał ''czas pierdolić wszystko jak leci''.Zrozumiał musi wrócić,walczyć teraz o nią.Obiecał, że nie będzie łez już nigdy, szczęście wróci znów im. /Bonson.

TAK JAKBY 18 PAŹDZIERNIK  TAK JAKBY... teksty

dzekson dodano: 18 października 2012

TAK JAKBY 18 PAŹDZIERNIK, TAK JAKBY URODZINOWO. ♥

I czasami po prostu myślę  że to... teksty

dzekson dodano: 17 października 2012

I czasami po prostu myślę, że to właśnie ten czas, ten najwłaściwszy. Że mimo wszelkich starań, nie osiągnę nic. Straciłam już wszystko, co miałam. Nie zyskałam nic, naprawdę nic. Powiedziałabym, że świat jest piękny, ale takiego po prostu jeszcze nie poznałam, od tej strony, pozytywnej. Zagubiłam się tu. Czym jest uśmiech? Już zapomniałam, nie wiem jak on wygląda, jak złożyć usta, by wyszedł. Tak dawno się nie uśmiechałam. Częściej w moich oczach zauważysz łzy, nie ujrzysz blasku zielonych tęczówek, z powodu szczęścia, a zamroczenie, z powodu bezsilności. Nie wiem co wypadałoby powiedzieć, jakich słów użyć, ale nie wypada też milczeć. Cała Ja, nie liczyłam się dla nikogo, nigdy, więc mam nadzieję, że zrozumiesz. Myślę, że życzenia się nie spełniają, a marzenia są cholernym złudzeniem. I wiesz, czasami myślę, by tak zrobić, niedługo. Że to właśnie dziś powinnam pożegnać się, odejść. Przepraszam, wybaczysz mi?Wybaczysz mi jeśli zrobię to, czego najbardziej się bałeś? Powiedz, wybaczysz?

I dziś budzę każdego dnia inną... teksty

dzekson dodano: 15 października 2012

I dziś budzę każdego dnia inną porą, a za oknem coraz zimniej. Przecieram oczy, myślę o Tobie, próbuję wyjść z łóżka i robię wszystko, by wyjść. Wychodzę z domu, wita mnie nieprzyjemne uderzenia zimna, myślę o Tobie. Pocieram dłoń o dłoń, myślę o Tobie, czekam na chwilę, gdy ponownie znajdę się w ciepłym pomieszczeniu, myślę o Tobie, idę przed siebie. Dzień mija, myślę o Tobie, wracam do domu, myślę o Tobie. Kładę się na kanapie, myślę o Tobie, jem kolację, znów w myślach Ty. Wstajesz szybciej, idziesz do pracy, myślisz o mnie. Robisz swoje i myślisz o mnie. Bo te myśli, to przypomnienie. Przypomnienie o obietnicy, o której nigdy nie powiedzieliśmy sobie wprost, a ukryliśmy ją między słowami, ukryliśmy, by przetrwała, aby nie zabił jej czas, a każdego dnia mówił o niej. Przecież obiecałam, że będę czekać, a Ty obiecałeś, że wrócisz. Czekajmy na siebie. Może kiedyś Nasze spojrzenia się spotkają, dłonie splotą, a serca zaczną bić jednym rytmem, łącząc dwie oddzielne dusze w jedną całość.

Brak mi Twoich słów.Całych zdań... teksty

dzekson dodano: 15 października 2012

Brak mi Twoich słów.Całych zdań, jak i pojedynczych fraz. Brak mi Twojego uśmiechu, który poprawiał najgorszy nastrój na ten poprawny.Brak mi Twojego nucenia ulubionych nawijek Brak mi Twojej ciszy, którą wieczorem zamieniałeś na rozmowę.Mówiłeś o wszystkim i o niczym. O rzeczach wielkich i małych. O priorytetach i banałach. Uczuciach i emocjach. Pragnieniach i marzeniach. Sobie i o mnie. Mówiłeś o wspólnej przyszłości, którą zabiła Nam ówczesna rzeczywistość. Odchodząc, nie powiedziałeś nic. Pamiętasz, jak miałam Ci coś obiecać, a odmówiłam, nie będąc pewną? Po prostu wiedziałam, że mimo starań, każdego dnia będę robić to, czego się bałeś. Mogłabym wymieniać za czym tęsknię, czego chcę, czego jest najmniej, czego potrzebuję, co muszę mieć, by być szczęśliwą. Chyba brak mi tamtego czasu, tego lepszego od dziś. Nie. Źle. Wróć. Brak mi Ciebie, o, właśnie tak. Widzisz to, wiesz o tym, więc dlaczego nic z tym nie zrobisz, pozwalając mi na łzy? Skoro jeszcze jestem i walczę, mimo wszystko?

Co miał w sobie? Właśnie sama... teksty

dzekson dodano: 14 października 2012

Co miał w sobie? Właśnie sama próbuję sobie odpowiedzieć na to pytanie, i wiesz, nie potrafię wybrać tej najwłaściwszej odpowiedzi. A może, może ta pewność siebie wypisana w Jego oczach? Arogancja, która broniła Go przed słabością, bólem, tym wszystkim? A może to ciepło, które ukryte było głęboko pod skórą i mógł go doznać tylko ktoś naprawdę ważny, bliski sercu? Być może ta troska, która naprawdę była szczera i chęć ukrycia swojej bezsilności niemożnością zrobienia czegokolwiek, bym obojętnie gdzie szła, czuła się bezpiecznie? Za ramiona i ten silny uścisk? Wpatruję się w gwiazdy i naprawdę nie wiem co miał w sobie, czego nie mogę znaleźć w nikim innym. W oczach, uśmiechu, zwykłych słowach i gestach, nie potrafię doszukać się cząstki Jego. Nie jestem pewna siebie, chyba gdzieś się zatraciłam. A tak, zabrałeś ze sobą cząstkę mnie, moje serce. Wiem wszystko, i nic. Jedyne co, czego jestem pewna, to tylko czasem jest mi przykro, tylko czasem codziennie, że dziś, znów nie mam Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV
Webpozycja.pl