głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadu
dzekson Postanowiłam zostawić coś po sobie po ponad rocznej nieobecności . Czuwałam od czasu do czasu. Ale chyba już tutaj nikogo nie ma. Chyba nikt na mnie nie czekał.

dzekson

dzekson.moblo.pl
Postanowiłam zostawić coś po sobie po ponad rocznej nieobecności . Czuwałam od czasu do czasu. Ale chyba już tutaj nikogo nie ma. Chyba nikt na mnie nie czekał..:
Postanowiłam zostawić coś po sobie... teksty

dzekson dodano: 23 września 2014

Postanowiłam zostawić coś po sobie, po ponad rocznej "nieobecności". Czuwałam od czasu do czasu. Ale chyba już tutaj nikogo nie ma. Chyba nikt na mnie nie czekał..:)

Wpatruję się w te drzwi  modlę... teksty

dzekson dodano: 23 września 2014

Wpatruję się w te drzwi, modlę byś za sekundę pociągnął za klamkę i przekroczył próg, wszedł do środka i wniósł swoją radość, rozbudził mnie swoim śmiechem i otulił troską biorąc w ramiona. Chłodna podłoga, na stole zapalona świeczka, aby zaczerwienionych od łez oczu nie raziło zbyt intensywne światło żarówki. Cisza, porażająca cisza, która wyostrza wszystkie zmysły. Oddech, bicie serca, a nawet pulsująca krew - słyszę to. Przyjdź, chodź już, czekam tu. Nie każ na siebie tyle czekać, jestem tu. Patrz, mam w dłoniach swoje serce. Dlaczego mi je wtedy oddałeś? Dałam Ci je na zawsze, łączyło się z Twoim. Cisza zabija, przerwij ją swoim cichym 'kochanie, jestem'. Powiedz coś, choćby to, że tęskniłeś. Podnieś mnie. Słyszę kroki na klatce, dźwięk przekręcanego klucza. Szybciej, wejdź już i spójrz na mnie. Zobacz wstałam, by Cię przywitać. Dlaczego jeszcze nie wszedłeś? Biegnę uchylić drzwi, o nie ma Cię tu. Kolejny raz słyszałam nadchodzącego Ciebie w wyobraźni, kiedy naprawdę przyjdziesz?

Rozgrzane czoło opieram o zimną... teksty

dzekson dodano: 22 września 2014

Rozgrzane czoło opieram o zimną szybę,oddech odbijam od jej ścianki i patrzę w niebo. Tutaj,zaraz na prawo jest to srebrne światełko,które wtedy wybrałeś.Pamiętasz tą noc?Kiedy po Twoim powrocie nie potrafiłam zasnąć,bo nie chciałam ani na chwilę stracić Ciebie z oczu?Zostawiłeś mnie na chwilę samą w pokoju,a wracając zobaczyłeś siedzącą na parapecie,tak jak teraz.Lekko szeptałeś, że powinniśmy mieć własną gwiazdę.Patrząc Ci w oczy mówiłam,że dopóki ta gwiazda będzie świecić,będziemy nadal trwać,kochać się z tą siłą jak teraz,intensywnie.Wskazałeś gwiazdę, której nie otaczały żadne inne.Zapytałam dlaczego ta,pamiętasz co odpowiedziałeś?"Bo jest najdalej od wszystkich,co czyni ją wyjątkową.Świeci najjaśniej,bo jest najmocniejsza.A Ciebie będę kochać nawet,gdy jej światło zgaśnie.Moja miłość do Ciebie nigdy nie umrze,choćby miał przestać świecić Księżyc.Bo Twój uśmiech nie równa się z żadnym z tych blasków,daje światełko każdej nocy,a ja wiem,że moje miejsce jest przy Tobie."Ja pamiętam.

Przepraszam  że dzisiaj nie ma mnie... teksty

dzekson dodano: 23 luty 2013

Przepraszam, że dzisiaj nie ma mnie obok Ciebie, bo jestem na drugim końcu świata i odliczam dni, kiedy Twoja klatka piersiowa ziści się z moim żebrami. Jestem tutaj z konieczności i oboje pamiętamy wieczór, kiedy siedząc na tarasie wpatrzeni w gwiazdy szeptałeś, że sobie poradzimy ze wszystkim, bo najważniejsze jest to, że mamy siebie.Jeszcze moment,dłuższa chwila i znów wejdę do domu w środku nocy,by zrobić Ci jak największą niespodziankę,byś nie potrafił odróżnić czy mój obraz przed Twoimi oczami jest rzeczywisty czy zwykłym snem,który zniknie wraz z chwilą gdy otworzysz oczy. To będę ja,cała tak prawdziwa abyś mógł mnie utulić i czuć moje ciepło,a nie kartką papieru w portfelu, na której widnieje mój wizerunek.Pamiętaj,że jedyne co Nas dzieli to czas,aby Nasze serca odnalazły swój spokojny rytm i zniwelowały tęsknotę.Znów zasnę na Twoim ramieniu i utulę Cię do snu jak każdej nocy,a gdy zamkniesz oczy delikatnie ucałuję Cię w nosek,byś nieświadomie napiął swoje usta tworząc uśmiech.

Idąc z Tobą tak mocno ściskam... teksty

dzekson dodano: 21 luty 2013

Idąc z Tobą tak mocno ściskam Twoją dłoń, bo boję się, że któreś z Nas upadnie i rozłączy splot Naszych palców wyrzucając z siebie serce pełne uczuć, które rozbijając się o płytki chodnika zabije Naszą miłość. Przykładając głowę do Twojego ramienia opieram ją szalenie delikatnie, by móc wyczuć każde uniesienie się Twojej klatki piersiowej, kiedy to serce znów zwalnia swój bieg, bo ukojenie Jego tęsknoty właśnie swoim ciepłem wniosło potężną ilość ciepła. Patrząc w Twoje oczy wiem, że nawet gdybym straciła wzrok, będziesz moim oknem na świat i zaprowadzisz mnie wszędzie tam, gdzie chcemy dotrzeć wspólnie. Odcisk Twoich ust na moich wargach pozostawia lekko ogrzewający płomyk, który uspokaja moje drżące zęby od niesamowicie silnego zimna. I kocham Cię tak, że każdy wdech powietrza bez Ciebie obok sprawia ból. Łatwiej mi się oddycha czując, że dzielimy się tym samym tlenem opierając swoje żebra o Nasze serce, którego większą część nosisz Ty,bo jest ciężkie od mieszczących się w nim uczuć.

Trzymając Jego dłoń mam... teksty

dzekson dodano: 19 luty 2013

Trzymając Jego dłoń mam świadomość, że wszystko co jest w tym momencie dla mnie najcenniejsze, właśnie trzymam blisko czując, jak co kilka sekund Jego palce mocniej zaciskają moje. Kiedy wpatruje się w moje oczy momentalnie na Jego twarzy pojawia się idealnie piękny uśmiech, poprzedzony kapryśną miną, abym napięła swoje policzki i uniosła kąciki ust w górę, by znów mógł ujrzeć uśmiech dedykowany Jego źrenicom. Opiera moją głowę o swoją klatkę piersiową zaraz przy sercu, bym mogła dokładnie słyszeć jak powolutku bije, gdy jestem obok Niego.Nic nie mogę porównać z chwilą, gdy przykładając swoje usta do mojego czoła oddaje delikatny pocałunek,aby chwilę później szepnął, że nie ma nic idealniejszego niż moja obecność.Ani na moment nie potrafi puścić mojej ręki, sekundę. Bo nawet we własnym łóżku nie czuję się tak bezpieczna,jak w chwili,gdy trzyma mnie swoich ramionach. Możesz zabronić wyjść mi z domu,zakazać wieczornych powrotów samotnie,ale nigdy nie możesz zabronić mi miłości do siebie.

Spoglądam w Twoje oczy w których... teksty

dzekson dodano: 17 luty 2013

Spoglądam w Twoje oczy,w których widzę głębię.Piękno Twoich źrenic jest czymś nieziemskim przy wszystkich siedmiu cudach świata.Nie ma nic idealniejszego od Ciebie,od osoby,w której duszy streszcza się cały mój wszechświat.Dotyk Twoich rąk otulających moje biodra podczas snu sprawia, że ujęta splotem pięciu palców wbitych w moją skórę czuję się bezpieczną we śnie.Twój oddech odbity o powierzchnię mojego karku zatrzymuje na kilka chwil bicie mojego serca,by poczuć kilkusekundowy paraliż mojego ciała.Muśnięcie Twoich warg jest cenniejsze od każdej spadającej gwiazdy na niebie, przecież każda jest zamknięta w Twoich oczach,które widzę każdego ranka wpatrzone w moje źrenice. Twój uśmiech,jest naprawdę piękny.Widząc go, nie potrafię przestać składać warg w tak perfekcyjną linię z kącikami ust uniesionymi ku górze.Gładząc Twoje żebra tuż przed snem czuję spokój wypełniający mnie całą,gdy ze świadomością posiadania przy swoim boku człowieka znaczącego więcej niż wszystko,zasypiam obok Ciebie.

Szukam w szafie sukienki przecież... teksty

dzekson dodano: 16 luty 2013

Szukam w szafie sukienki,przecież gdzieś musi być,może w tym pudle na dnie szafy.Ostatni raz miałam ją na sobie w ten marcowy dzień,kiedy powiedziałeś,bym zakładała ją w każdy pierwszy dzień wiosny.Znalazłam Twoje rzeczy,już dawno powinnam się ich pozbyć.Nie mogę,nie da się ot tak wyrzucić wspomnień do kosza,wymazać uczuć i usunąć kawałka swojego życia w jednej chwili. Ponownie uśmiecham się do wspomnień i wyrywając wzrok z próżni odczuwam łzę,skapuje w dół, pozostawiając plamę na kartce,rozmazując literkę w Twoim liście,w którym pisałeś najszczersze słowa. Znów automatycznie wracam do tamtych chwil,któryś raz z rzędu poczułam ten strach,że Cię stracę.To już nieistotne.Straciłam Ciebie wtedy,w ten mroźny wieczór gdy patrząc w moje zapłakane oczy i widząc niepewny wzrok wyszeptałeś 'muszę odejść',a ja,stojąc sama na parkowej alejce czułam,jak z każdym krokiem moje serce staję się coraz bardziej puste,a obraz rozmazuje się przez spływające po twarzy łzy,znikasz,a ja stoję w miejscu tu.

Drżącym opuszkiem kciuka błądzę... teksty

dzekson dodano: 13 luty 2013

Drżącym opuszkiem kciuka błądzę po Jego klatce piersiowej,delikatnie muskam każde żebro sunąc palcem ukośną linią do mostka.Zahaczam paznokciem o oszałamiająco gładką skórę między jednym a drugim rzędem kości, nie pozostawiając śladu ich otarcia.Całą dłoń kładę mu na ramieniu,aby móc jeszcze bardziej przylegać swoim ciałem do Jego prawego boku.Opieram głowę nieco powyżej serca, by umiejscowić ją wygodnie na Jego wystającym obojczyku, który podtrzymuje mnie aż do momentu, gdy ze ściany pokoju zacznie znikać blask księżyca, a zawita szarość bijąca od porannej mgły i opadłego śniegu. Zbudza mnie chłód otulający moje gołe ramię, a unosząc wzrok całkowicie wybudza mnie Jego uśmiech i cichuteńki szept, gdy z ust wyrywa mu się, że czuł każdy ruch moich palców podczas snu i odcisk Jego ust na moim czole poprzedzony bezdźwięcznym kocham, przypieczętowane mocniejszym ściskiem ramion. Idealna pobudka, przy idealnym Nim. Nikt nie uśmiecha się cudowniej we śnie, niż On wbijając palce w moje biodro.

Pytasz mnie o szczęście? Ma ono... teksty

dzekson dodano: 6 luty 2013

Pytasz mnie o szczęście? Ma ono wielkie serce, bo moje i Jego stało się jednością. Nikt nie jest bardziej zazdrosny od Niego, bo gdy własny przyjaciel chce się ze mną przywitać, miażdży go wzrokiem i mocniej ściska moją dłoń kierując w jego stronę złośliwy uśmiech.Uwielbiam Go doprowadzać do śmiechu choćby jednym słowem, by usłyszeć, że śmieje się jak Kacperek, a łapiąc mnie w biodrach oboje lądujemy na podłodze i nie potrafi oderwać się od moich ust. Idąc ze mną musi trzymać moją rękę, a co kilka chwil zatrzymywać Nas tylko po to, by móc mnie przytulić do Jego klatki piersiowej, bo tak strasznie to uwielbia. Nie mogę się oddalić na dalej niż dwa metry, bo wtedy za bardzo tęskni i musi podbiec, by jak to mówi, Jego skarb był przy Nim. Leżąc w łóżku musi trzymać moją dłoń, bo inaczej nie zaśnie. Ale jeszcze lepiej byłoby, gdybym spała na Nim, wtedy słuchając bicia Jego serca w towarzystwie pocałunków automatycznie zasypiam z uśmiechem na ustach, bo rano On będzie, cały mój, tak idealny.

Uwielbiam takie wieczory  gdy ja... teksty

dzekson dodano: 5 luty 2013

Uwielbiam takie wieczory, gdy ja siedząc w Jego koszulce na łóżku za Nim mam nos w książkach z angielskiego i próbuję zapoznać się z notatkami, by uzupełnić zaległości,a On przy biurku gra w swoją ulubioną strzelankę i wyzywa na chłopaków z serwera,robiąc przy tym słodki grymas i powstrzymuje się od cięższych przekleństw. W końcu kończąc rundę przychodzi obok mnie i odrywa ołówek od kartki, bym po raz kolejny się zirytowała i mógł mnie załagodzić buziakiem w czoło. Przed snem znów narzeka, że mu zimno, bo ja zamiast leżeć przy Jego boku nakładam masę kremu na twarz i każę mu czekać na to, gdy znów będzie mógł ucałować mój policzek. Opieram głowę o Jego ramię i słyszę spokojny oddech, kładąc ją nieco niżej dostrzegam bicie serca, bijącego tylko dla mnie. Mówię do Niego półszeptem, gdy po chwili On zasypia z uśmiechem. A o 6:30 znów się pożegnamy, bo czas by wyszedł do pracy i kazał tęsknić za sobą przez dziewięć godzin do momentu, gdy stanie w drzwiach i krzyknie 'kochanie, już jestem.'

 Chcę tylko zamknąć oczy i... teksty

dzekson dodano: 4 luty 2013

"Chcę tylko zamknąć oczy i obudzić się tam, gdzie lekki wieje wiatr.." https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pdYAkW4SyjI#!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV