głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
deliberacja mam wrażenie że ilekroć mówię coś złego o Tobie ogarnia mnie chęć natychmiastowego wyliczenia jednym tchem wszystkich Twoich zalet jak gdyby w zastępstwie odpuk

deliberacja

deliberacja.moblo.pl
mam wrażenie że ilekroć mówię coś złego o Tobie ogarnia mnie chęć natychmiastowego wyliczenia jednym tchem wszystkich Twoich zalet jak gdyby w zastępstwie odpukiwan
mam wrażenie  że ilekroć mówię... teksty

deliberacja dodano: 6 września 2014

mam wrażenie, że ilekroć mówię coś złego o Tobie, ogarnia mnie chęć natychmiastowego wyliczenia jednym tchem wszystkich Twoich zalet, jak gdyby w zastępstwie odpukiwania w niemalowane drewno. bo problem polega na tym, że wcale nie jesteś taki zły, co samo w sobie stanowi problem. pewnie byłoby mi łatwiej, gdybym potrafiła cię nienawidzić, bo te rzadkie okazje, gdy okazujesz mi swoją miłość, znacznie utrudniają mówienie o chwilach, kiedy tej miłości nie czuję.

czy kiedykolwiek kochałaś kogoś  a... teksty

deliberacja dodano: 6 września 2014

czy kiedykolwiek kochałaś kogoś, a potem... coś się dzieje... i zastanawiasz się, czy naprawdę znałaś tego kogoś?

Nie za wszystko da się przeprosić... teksty

deliberacja dodano: 3 września 2014

Nie za wszystko da się przeprosić, ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa.

Unikaj ludzi  którzy Cię nie... teksty

deliberacja dodano: 1 września 2014

Unikaj ludzi, którzy Cię nie szanują. Zrób to z szacunku do samego siebie. Nie ma powodu podlizywać się komuś, kto uważa cię za gówno.

jestem zakłamaną suką. nigdy nie... teksty

deliberacja dodano: 1 września 2014

jestem zakłamaną suką. nigdy nie bywam sobą. tak naprawdę jestem nikim. jeśli człowiek zachowuje się jak kameleon przez całe życie, w końcu nic, co go dotyczy, nie jest już prawdziwe. jestem tym, kim muszę być w danej chwili, by lecieć poniżej zasięgu radarów, żeby mnie nie zestrzelili. jedyne prawdziwe zdanie na mój temat, które zaczyna się od "jestem", to: jestem zakłamaną suką.

skoro nic nie czujesz to czemu tak... teksty

deliberacja dodano: 1 września 2014

skoro nic nie czujesz to czemu tak patrzysz?

nienawidzę tych ludzi za to  że nie... teksty

deliberacja dodano: 31 sierpnia 2014

nienawidzę tych ludzi za to, że nie doświadczyli takich cierpień i za to, że potrafią się cieszyć życiem. a siebie nienawidzę właśnie za takie myśli.

Ludzie są tacy zaskoczeni  kiedy... teksty

deliberacja dodano: 31 sierpnia 2014

Ludzie są tacy zaskoczeni, kiedy nagle zaczynasz postępować tak, jak oni z tobą.

odpychasz ludzi  bo nawet nie... teksty

deliberacja dodano: 28 sierpnia 2014

odpychasz ludzi, bo nawet nie próbujesz ich zrozumieć.

Czy kiedykolwiek siedziałeś z... teksty

deliberacja dodano: 25 sierpnia 2014

Czy kiedykolwiek siedziałeś z przyjaciółmi i po prostu wiedziałeś, no kurwa czułeś to, że nie zrobi to większej różnicy, jeśli będziesz tam lub nie?

I w pewnym momencie pada kilka... teksty

deliberacja dodano: 23 sierpnia 2014

I w pewnym momencie pada kilka niepotrzebnych słów. Nie wiesz co powiedzieć, nagle nie masz dokąd iść, nie wiesz nawet co pomyśleć. Znajome, prawda?

Oni pływają latarniami po niebie.... teksty

deliberacja dodano: 22 sierpnia 2014

Oni pływają latarniami po niebie. Dasz wiare? Japońskie latarnie są symbolem uwalniania przeszłości. Cóż, zaskakująca wiadomość - nie jesteśmy japończykami. Wiesz kim oni są? Dziećmi. Lubiącymi światło świec, które sprawiają, że wszystko jest okej. Lub nawet tymi modlącymi się. To się nie kończy... głupie, nienormalne, denerwujące małe dzieci. Wiem, co chcesz powiedzieć - "to sprawia, że czują się lepiej". Na jak długo? Minutę? Dzień? Co to za różnica? To przecież koniec. Kiedy kogoś stracisz, każda świeca, każda modlitwa nie może naprawić faktu, że jedyną rzeczą, którą masz jest dziura w twoim życiu. A ktoś, na kim ci zależało jest skałą, z urodzinowym dopiskiem na niej "jestem pewien, że jest gorzej".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV