głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gdy jest bardzo smutno kocha się... teksty

czarnaa22 dodano: 15 października 2015

gdy jest bardzo smutno kocha się zachody słońca.

To rzeczy  które kochamy najbardziej... teksty

czarnaa22 dodano: 15 października 2015

To rzeczy, które kochamy najbardziej nas niszczą.

Nie spodziewałam się  że spacer z... teksty

czarnaa22 dodano: 14 października 2015

Nie spodziewałam się, że spacer z Tobą przemieni się w podróż życia.

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam... teksty

czarnaa22 dodano: 14 października 2015

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona, wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy, kiedy wieczorami płaczę. Jestem nawet wtedy, gdy nie mam ochoty z nikim gadać, bo mam wszystko i wszystkich dość. Dla Ciebie jestem zawsze.

Żebyś robił mi herbatę bez cukru... teksty

czarnaa22 dodano: 14 października 2015

Żebyś robił mi herbatę bez cukru jak mi zimno i kawę na śniadanie i całował we włosy po przebudzeniu i na dobranoc i pisał głupie wiadomości z dalekich podróży i zabierał na spacer w sobotnie popołudnie i czytał książki koło mnie przed snem i mówił że boli że nie wiesz że przemija i że nie umiesz i całował w kinie i uczył jak się zmienia pas w popołudniowych korkach i leżał ze mną na słońcu nad wodą i mnie dotykał i podziwiał nową sukienkę i mówił że beze mnie to bez sensu i głaskał po policzku i robił mi zdjęcia i oglądał ze mną ulubione filmy po raz piętnasty śmiał się ze mną i przytulał kiedy płaczę bo ja ciągle płaczę więc przytulaj mnie ciągle i zabierał na koncerty i leżał ze mną na ławce w parku i przynosił mi kwiaty i nie pozwalał rozpadać się na kawałki izabrał mnie nad morze i tańczył ze mną i żebyś za mną tęsknił kiedy mnie obok nie ma i żebyś już wiedział żebyś był pewny żebyś potrafił... kochać."

Dziękuję za każdy uśmiech... teksty

czarnaa22 dodano: 14 października 2015

Dziękuję za każdy uśmiech, przytulenie i pocałunek. Za każde miłe słowo i gest. Za każdy miesiąc, tydzień, dzień, godzinę, chwilę spędzoną ze mną. Za każde kocham Cię, nie wiem, nie umiem, przepraszam. Za każde jesteś piękna, jesteś wspaniała, jesteś wyjątkowa. Za wesołe oczy, czułe ramiona i delikatne dłonie. Za każde dobranoc i każde dzień dobry. Za każde będzie dobrze, razem, uśmiechnij się.

Chcę żebyś znosił moje humory.... teksty

czarnaa22 dodano: 14 października 2015

Chcę żebyś znosił moje humory. Głaskał mnie po brzuchu gdy przeżywam ciężki okres. Rozumiał, że mimo iż nie powinnam jeść czekolady, czasem po prostu muszę pochłonąć całą tabliczkę. Chcę żebyś wiedział, że podoba mi się gdy zaznaczasz palcami linię moich ust zaraz przed pocałowaniem mnie. Gdy delikatnie przejeżdżasz ustami po mojej szyi aż do ucha. Chcę żebyś nadal przytulał mnie jakbym była czymś najcenniejszym. Byś uśmiechał się jak najczęściej, byś był szczęśliwy i robił to co lubisz. Byś bez pytania mnie, wpadał do mnie co rusz, nawet jeśli miałbyś spędzić ze mną tylko sekundkę. Bo ja tak naprawdę jestem uzależniona od ciebie już od dawna, tylko nie wiem jeszcze jak ci to powiedzieć.

Kochać to znaczy bezinteresownie... teksty

czarnaa22 dodano: 14 października 2015

Kochać to znaczy bezinteresownie pomagać drugiej osobie. Być zawsze obok niej, bo to miłośc sprawia, że człowiek chce żyć - nie ma nic piękniejszego. Miłość uskrzydla i nadaje barw, ale wymaga też poświęceń. Nieraz trzeba z czegoś zrezygnować, żeby ta druga osoba była szczęśliwa. Przyjaźń, wierność, zaufanie, uczciwość i jeszcze wiele innych równie ważnych spraw potrzeba do tworzenia udanego związku. Gdy wszystko się wali i nie chce się już, to włąśnie ta druga, najbliższa osoba wyciąga do Ciebie rękę, bez najmniejszego zastanowienia, a później Ty robisz to samo. Próbujesz tej drugiej osobie pomóc, odbić się od dna. Moim zdaniem ten, kto kocha szczerze i jest kochany, jest najszcześliwszy.

Wystarczy mi jedynie obecność  te... teksty

czarnaa22 dodano: 14 października 2015

Wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne. Świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie, i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnień, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej.

Miłość nie polega na tym  aby... teksty

czarnaa22 dodano: 14 października 2015

Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV