głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Nie wiem za dużo na temat algebry ale wiem że jeden plus jeden równa się dwa. A ja i Ty to wszystko co będziemy mieć gdy świat się skończy. Gdy jesteś sama zdan

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Nie wiem za dużo na temat algebry ale wiem że jeden plus jeden równa się dwa. A ja i Ty to wszystko co będziemy mieć gdy świat się skończy.
Nie wiem za dużo na temat algebry... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2014

Nie wiem za dużo na temat algebry, ale wiem, że jeden plus jeden równa się dwa. A ja i Ty, to wszystko, co będziemy mieć, gdy świat się skończy.

Gdy jesteś sama zdana na siebie i... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Gdy jesteś sama zdana na siebie i leżysz w swoim łóżku. Odbicie wpatruje się prosto w Ciebie, czy jesteś szczęśliwa ze sobą?

Nie mam lekarza  ani pigułki  która... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Nie mam lekarza, ani pigułki, która uwolniłaby od bólu. Ból jest wewnątrz Ciebie i nikt nie wyzwoli Cię z Twojego ciała. To jest dusza, która potrzebuje operacji. Moja dusza potrzebuje operacji. / Beyoncé

Siedzę sam  trzymam Twoje zdjęcie... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Siedzę sam, trzymam Twoje zdjęcie, rzygać się chce. Ból brzucha mam, rzygam, wyrzygałem Cię! Bardzo Cię kochałem, teraz szczerze nienawidzę, kiedyś byłaś ideałem, już nie wierzę, dalej idę! / Kaen

Jedno wiem  jedno wiem na pewno... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Jedno wiem, jedno wiem na pewno oddychamy szczęściem!

Nie martw się proszę  wszystko... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Nie martw się proszę, wszystko skończy się prędzej i mocniej. Odwaga zabija mnie, nic się nie stało. Przecież dobrze wiesz oddałem wszystko żeby wszystko mieć.

Zamknij na chwilę oczy  nie myśl o... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Zamknij na chwilę oczy, nie myśl o tym, czy boisz się czy nie, na chwilę zostawmy w tyle rozczarowań gniew. Dziś to, co mamy na pewno to siebie nic więcej, więc leć ze mną, niech chmury pędzą donikąd chociaż raz.

znów kolejny dzień  rano budzę... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

znów kolejny dzień, rano budzę się bez chęci, spoglądam za okno, szukam lepszych chwil w pamięci. ciężko je odnaleźć zwłaszcza, gdy większość jest złych. chciałbym nie pamiętać, móc zapomnieć, poprawić swój byt, osiągnąć szczęścia szczyt jednak to nie możliwe. priorytety dla mnie dziś są inne, trzeba zrobić coś żeby spędzić ten dzień lepiej to jak to załatwię możesz nazwać moim lekiem...

Rozlejmy trochę alkoholu i... teksty

czarna-mamba dodano: 26 maja 2014

Rozlejmy trochę alkoholu i powspominajmy, bo w trudnych sytuacjach zawsze mogłem polegać na mojej mamie i kiedy wydaje się, że jestem bez szans to zawsze powiesz coś, co mnie podniesie na duchu. Jak byłem chory, jako małe dziecko ie było granic w rzeczach, które byłaś gotowa dla mnie zrobić, żeby tylko mnie pocieszyć. I wszystkie moje wspomnienia z dzieciństwa są pełne słodkich rzeczy, które dla mnie zrobiłaś. Mimo tego, że zachowywałem się jak wariat muszę podziękować Bogu, że dzięki Tobie jestem na tym świecie i żadne słowa nie oddadzą tego, co czuję. Nigdy nie miałaś przede mną tajemnic i byłaś prawdziwa, doceniam to jak mnie wychowałaś i że dawałaś mi tyle dodatkowej miłości.

Jakakolwiek by Ona była  w... teksty

czarna-mamba dodano: 26 maja 2014

Jakakolwiek by Ona była, w jakiekolwiek szaty by Ją ubrano, to jest zawsze Matka. / Stefan Wyszyński

Zostaw mnie to jest moje getto... teksty

czarna-mamba dodano: 25 maja 2014

Zostaw mnie to jest moje getto, zostaw mnie nie wiesz o mnie nic, zostaw mnie stoję pewnie i ledwo, daj mi niebo bądź zapal mi znicz. Jak wahadło między na pewno,a nie wiem, jestem pewny siebie, nie ufam sobie lepiej jest, sam jeden na scenie święty graal. Sam jeden w życiu, bo czy ufać mogę Wam?! System 0:1, jestem najlepszy i zerem, nie chce dłoni na ramieniu, chce za sobą pokolenie.

Życie to 5 minut możesz zrobić... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

Życie to 5 minut,możesz zrobić wieczność z nich, w sekundach tysiące przygód, po kilku wiem to dziś,

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV