głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Dziś moje serce to poduszka na szpilki wbijasz i wbijasz i wbijasz te krzywdy. Odpychasz to co daję najlepsze radość jak piach rozmywa się na wietrze. Pokłócim

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Dziś moje serce to poduszka na szpilki wbijasz i wbijasz i wbijasz te krzywdy. Odpychasz to co daję najlepsze radość jak piach rozmywa się na wietrze. Pokłócimy s
  Dziś moje serce to poduszka na... teksty

czarna-mamba dodano: 21 czerwca 2014

,,Dziś moje serce to poduszka na szpilki; wbijasz, i wbijasz, i wbijasz te krzywdy. Odpychasz to, co daję najlepsze, radość jak piach rozmywa się na wietrze. Pokłócimy się, pogodzimy się, po godzinie śmiech, po następnej kłótnia ohydna. Nie widzimy się, prowadzimy źle, znowu nie śpię - cierpię, ktoś podciął skrzydła. Hah, nasza dziwna miłość, ilu ją skreśliło? Nieważne to, bo każdy błąd wymażemy stąd, bo marzymy najpiękniej! Nasza trudna miłość, ilu ją skreśliło? Czyste tło, zbędne zło, chodź ze mną. Chodź, weź mnie pod rękę."

Pozdrawiam Przyjaciół  co idą ze... teksty

czarna-mamba dodano: 21 czerwca 2014

Pozdrawiam Przyjaciół, co idą ze mną w parze, co mnie szacunkiem darzą i których tym samym darzę. Nie tych, co się cieszą jak poniosę porażkę, tylko tych, co za mój sukces z uśmiechem postawią flaszkę!

Daj rękę kochana ja Cię... teksty

czarna-mamba dodano: 21 czerwca 2014

Daj rękę kochana ja Cię zaprowadzę na szczyt góry świata, by szczęśliwie żyć razem.

W dzień chciałem byś umarła  w... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

W dzień chciałem byś umarła, w nocy bałem się, że umrzesz. pierdolone życie, nienawidzę Cię!

Naprawdę nie wiem jak to jest... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Naprawdę nie wiem jak to jest zaznać szczęścia, bo nie dał mi go rap, nie dała miłość ani kasa. W takich czasach, gdy otacza nas pomalowany sześcian z etykietą miejsca, gdzie kurwa nie chcesz wracać.

Zabierz mi wszystko co mam.  Zabierz... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Zabierz mi wszystko co mam. Zabierz mi UŚMIECH, gdy sie cieszę. Zabierz mi DROGI, choć nie sądzę żebyś którąś przeszedł. Zabierz mi CELE, choć nie sądzę żebyś do nich doszedł. Proszę zabierz mi PIENIĄDZE, zabierz te jebane grosze.(...) Zabierz jak pierdolone zwierze, wiem, wiem że wszystko mi zabierzesz.

I zabierz mi DOM  żebym nie miał... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

I zabierz mi DOM, żebym nie miał nigdy dokąd wrócić. Zabierz ZNAJOMYCH, spoko, spoko przecież i tak nienawidzę ludzi! Weź MOMENTY z mego życia, które chciałeś przeżyć. Weź moje PROBLEMY, by sie z nimi zmierzyć. Zabierz mi RĘCE, choć nie z tych co czynią dobro . i nie jestem pewna czy ją mam, lecz jeśli tak to zabierz WOLNOŚĆ. Zabierz NAŁOGI i PRZYZWYCZAJENIA. Zabierz ODBICIE LUSTRZANE i OBSZAR CIENIA. Zabierz mój GŁOS, zabierz mój ODDECH. Zabierz SŁUCH, bym kurwa nie usłyszała nigdy już, że będzie dobrze, że będzie dobrze! Reszte rzeczy pewnie weźmiesz instynktownie, zabierzesz wszystko to prawda. Znam ludzką zawiść, wiem, wiem że jesteś w stanie kurwa mi to zabrać!

I przeraża mnie to wszystko  każdy... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

I przeraża mnie to wszystko, każdy krok budzi chandrę, a najcięższe co noszę, to ten wzrok ludzi na mnie.

Gdy nie wierzysz w siebie  to też... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Gdy nie wierzysz w siebie, to też jesteś nikim dla wszystkich.

Chciałabym kiedyś się obudzić bez... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Chciałabym kiedyś się obudzić bez problemów i bez zmartwień, i bez lęków i upajać móc się tlenu każdym haustem. Nie mów mi już, co mam robić, jak mam żyć, bo to nie ważne dziś. Sumienie jest jak psy, póki nie skrzywdzisz to nie zacznie gryźć.

Czasem cisza to na liście życzeń... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Czasem cisza to na liście życzeń numer jeden u mnie i przyzwyczaj się, że krzyczę już nie tylko gdy się wkurwię, wybacz.

Zabiorę Cię tam  gdzie jak najdalej... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Zabiorę Cię tam, gdzie jak najdalej chciałbyś uciec stąd. Gdzie jak najprędzej mógłbyś zniknąć stąd. Tam, gdzie chciałbyś być na zawsze już. Zabiorę Cię tam... / Kasia Moś

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV