głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Nie mam siły już ścierać się z wami mam nerwów strzępy jak stary pergamin stan obojętności : kochaj albo nienawidź nie mam zamiaru się zmieniać byś mógł mnie pr

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Nie mam siły już ścierać się z wami mam nerwów strzępy jak stary pergamin stan obojętności : kochaj albo nienawidź nie mam zamiaru się zmieniać byś mógł mnie przet
Nie mam siły już ścierać się z... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

Nie mam siły już ścierać się z wami, mam nerwów strzępy jak stary pergamin, stan obojętności : kochaj albo nienawidź - nie mam zamiaru się zmieniać byś mógł mnie przetrawić, jeśli wiem, że to nie kwestia moich błędów. Może nie my, ale czas nas bierze na serio i jeśli będę musiał to wszystko jebnąć to zrobię to, bo już mi wszystko jedno. Wchodzą zmiany, a nie było ich w planach, wszystko jakby po coś i na nic, gdy zawodzi wiara. Częściej bywam pijany i zmęczenie dopada, ale dość wyrywania dni jak kartek z kalendarza, patrzenia na innych znów nie patrząc na siebie. Nie jestem ślepy, by nie widzieć tego, co widzę pewien. Głuchy na ich puste słowa liczę tylko na to, że nie będę musiał ich już więcej słyszeć.

O szacunek nie mam zamiaru się nawet... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

O szacunek nie mam zamiaru się nawet trudzić. Żyję raza a to właśnie moje życie. Co do niego masz ? Jesteś ze mną albo nie, tyle..

szukam dialogu  słyszę frustrację... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

szukam dialogu, słyszę frustrację, koło zawodu okrąża nadziei stacje, ale nie mogę dać od siebie więcej, cokolwiek, bo rzucają mi pretensje ciągle. wyplułem połowę zdrowia i psychiki, "buja się jak ćpun, co odwiedza odwyki", od euforii po depresje - pięknie... i co? mam podziękować po tym ? nie, nie chce!!

Byle seks  byle gest rusza Cię. Rób... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

Byle seks, byle gest rusza Cię. Rób co chcesz, ale nie mów, że na ogół to szanujesz się. Z rana przywita złość, jak rana przebita w skroń. Przeczuwasz dramat, choć czekaj - nie czujesz nic, co? Jeszcze nic albo wszystko na raz, może tak się kumuluje. Znowu porwał Ci się film, pieprzyć to, dziś nie żałujesz. To błąd, bo wiesz, że masz skłonność funkcjonować w stanie, gdy inni tracą przytomność.

Nie chcę słyszeć  że kłamiesz... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

Nie chcę słyszeć, że kłamiesz znów , nie chcę widzieć , jak przekraczasz próg. Choćby cokolwiek nie działo się , nie chcę już tak żyć!

Długo wędrowałem  zanim doszedłem... teksty

czarna-mamba dodano: 14 maja 2014

Długo wędrowałem, zanim doszedłem do siebie. Tadeusz Różewicz

Z miłością jest jak z masłem. Od... teksty

czarna-mamba dodano: 14 maja 2014

Z miłością jest jak z masłem. Od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje je w świeżości. Marcel Achard

Utrata pamięci nie zawsze jest jak... teksty

czarna-mamba dodano: 14 maja 2014

Utrata pamięci nie zawsze jest jak kula u nogi; czasami - a może nawet całkiem często - jest deską ratunku. Stephen King

Gdyby istniało jedno podstawowe... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2014

Gdyby istniało jedno podstawowe prawo, odnoszące się do energii miłości, to brzmiałoby ono następująco: inni widzą i traktują cię dokładnie tak, jak widzisz i traktujesz siebie ty sam. Cherie Carter Scott

Myślisz  że mnie to boli  że mi... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Myślisz, że mnie to boli, że mi życie zatruwasz? Nic tym bardziej mylnego, bo ja z tego mam ubaw. Jestem ponad tym wszystkim i omijam Cię mendo. Już za życia udało mi się zostać legendą :)!

Znowu szum się podnosi  słyszę... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

Znowu szum się podnosi, słyszę setki oskarżeń, coraz bardziej to chore, powiedz co z Tobą człowiek. Czego jeszcze od Ciebie znów się o sobie dowiem?

nie jestem egoistą  nie wiem dokąd... teksty

czarna-mamba dodano: 28 kwietnia 2014

nie jestem egoistą, nie wiem dokąd wciąż biegnę, zasypiam o tym myśląc. wychowany nad Wisłą, dziękuję za to Bogu, jak i za to, że nie przekraczam niektórych progów. mam tych kilka nałogów, w sumie jak każdy grzeszę, pewne sprawy sumienia chowam głęboko w kieszeń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV