głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Czasem cisza to na liście życzeń numer jeden u mnie i przyzwyczaj się że krzyczę już nie tylko gdy się wkurwię wybacz. Zabiorę Cię tam gdzie jak najdalej chciał

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Czasem cisza to na liście życzeń numer jeden u mnie i przyzwyczaj się że krzyczę już nie tylko gdy się wkurwię wybacz.
Czasem cisza to na liście życzeń... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Czasem cisza to na liście życzeń numer jeden u mnie i przyzwyczaj się, że krzyczę już nie tylko gdy się wkurwię, wybacz.

Zabiorę Cię tam  gdzie jak najdalej... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Zabiorę Cię tam, gdzie jak najdalej chciałbyś uciec stąd. Gdzie jak najprędzej mógłbyś zniknąć stąd. Tam, gdzie chciałbyś być na zawsze już. Zabiorę Cię tam... / Kasia Moś

Chciałabym móc przywracać życie... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Chciałabym móc przywracać życie tym, co zasługują na nie lub, tym którym serca bicie niesłusznie było zabrane już. Dać nieśmiertelność tym dobrym i sobie też, ale wiem, że to niemożliwe jest... I chciałabym móc chociaż przez dobę być kimś innym ot tak. I w obcym ciele sprawdzić jak wiele się różni ten świat. I czy mimo wszystkich granic płynie w nas ta sama ludzka krew. Ale wiem, że to niemożliwe jest...

Gdy widzieli życie  niech zobaczą... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Gdy widzieli życie, niech zobaczą śmierć, bo tego by chcieli i tego mi życzą. a Ty mi pomożesz, bo po to Cię mam i nie będą pierdolić, że to przez miłość. Bo tak to by było, gdy zginąłbym sam. I kiedy tak myślę, że zrobię to serio, bo czasem już nie mam ochoty by żyć. I z wyjątkiem tego, że to Ty jesteś ze mną, naprawdę nie mam już nic.

żadna kołdra nie da tyle ciepła... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

żadna kołdra nie da tyle ciepła, co druga osoba obok.

ile nieprzespanych nocy  żeby... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

ile nieprzespanych nocy, żeby stanąć w miejscu, w którym dzisiaj stoję. I popatrzeć w Twoje oczy, co zmęczone są jak moje tym szukaniem jakichkolwiek zalet pośród moich źrenic, bym gotowy był na zmiany, bo oboje jesteśmy spragnieni takich przeżyć, żeby razem się odbić od ziemi i dojść jeszcze dalej, wyżej niż nas ograniczył Zenit.

Nie pytaj lepiej mnie o szczerość... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Nie pytaj lepiej mnie o szczerość, to dramat , żeby powiedzieć Ci prawdę to i tak bym musiał skłamać... A każdy fałsz mnie oddala od miejsca, w którym moglibyśmy spotkać się już, choćby zaraz.

Wolność była  człowiek jej nie... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Wolność była, człowiek jej nie stworzył - tylko ograniczał. Czujesz ją, gdy mówisz coś nie do osoby, ale znicza. I jest tylko jeden mały problem - co by było gdyby znicz ten stał na Twoim własnym grobie?

tak już jest  wszyscy jesteśmy... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

tak już jest, wszyscy jesteśmy skurwielami, tych co są najbliżej, najbardziej się rani

Serce niczym klejnot  co szyję jej... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Serce niczym klejnot, co szyję jej zdobi, twarde niby diament, jak diament nieczułe, bardziej niźli obsydian ostre, kaleczące. / Andrzej Sapkowski

Łatwiej jest pierdolnąć drzwiami... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Łatwiej jest pierdolnąć drzwiami, niż próbować uratować związek między nami. Łatwiej rozpalić pożar i nawzajem się ranić, niż przebaczyć sobie wszystko, choćby w oczach ze łzami.

Każda zmiana zaczyna się od środka... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Każda zmiana zaczyna się od środka, każda zmiana zaczyna się od nas. Wszystko wraca, ale zmienia swój rozmiar, tak jak wylana łza, która zamieni się w wodospad.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV