głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Człowiek nie docenia tego co ma i pragnie coraz więcej. Dopiero gdy straci to co miał zaczyna żałować że tego nie potrafił docenić. Zapłacę każdą cenę mam tylko

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Człowiek nie docenia tego co ma i pragnie coraz więcej. Dopiero gdy straci to co miał zaczyna żałować że tego nie potrafił docenić.
Człowiek nie docenia tego  co ma i... teksty

czarna-mamba dodano: 11 września 2014

Człowiek nie docenia tego, co ma i pragnie coraz więcej. Dopiero gdy straci to, co miał zaczyna żałować, że tego nie potrafił docenić.

Zapłacę każdą cenę  mam tylko... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Zapłacę każdą cenę, mam tylko jedną pasję, jedyne czego pragnę, być z Tobą na zawsze. Jedyne po co żyję, jedyne za czym tęsknię, jedyne o czym myślę, jedyne moje szczęście!! / Wdowa - Szczęście

Będę Cię uzupełniać  i wspierać... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Będę Cię uzupełniać i wspierać, nieważne, w sukcesie czy porażce, jedyne czego pragnę. Będę w Ciebie wierzyć, choćby inni zwątpili, i będę stać za Tobą choćbyś tracił sam siły, i ufam bezgranicznie, że nie poddasz się dla mnie, jedyne czego pragnę; Twojej pięknej duszy i Twoich dłoni ciepłych, Twojego umysłu i dwóch niebieskich oczu, tak szlachetnych,które patrzą na mnie, jedyne czego pragnę.

Oddałabym wspomnienia  najlepsze dni... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Oddałabym wspomnienia, najlepsze dni życia, za to żebyś mógł ze mną wiecznie oddychać. I to bezwarunkowe jest, niepowtarzalne, jedyne czego pragnę...

Uwiję z nici naszych snów... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Uwiję z nici naszych snów bezpieczne gniazdo, magiczne miejsce tam, gdzie inni nie zajrzą. Już nas będę bronić i nie polegnę w walce, mam tylko jedną pasję. Nie mogę Ci obiecać, że nas świat nie zaskoczy, ale mogę Ci obiecać, że zrobię co w mojej mocy. Będę trzymać Cię za rękę, aż życie we mnie zgaśnie, mam tylko jedną pasję. Ugaszę każdy pożar i wzniecę każdy ogień, zrobię co tylko mogę, by zawsze być przy Tobie. Gdy inni Cię okłamią, ja powiem Ci prawdę, mam tylko jedną pasję.

Nigdy nie sądziłam  że dotknę tej... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Nigdy nie sądziłam, że dotknę tej granicy, że dzisiaj mogę kochać,a jutro nienawidzić. Pojutrze nie tęsknić, za tydzień się wyprzeć, Wymazać z pamięci, że to po prostu zniknie! Ot tak, jakby nigdy nic nie znaczyło. Wczoraj dałabym się zabić za tą miłość... Dziś mogłabym Cię zabić, ale komu to potrzebne? Nie mam w sobie nic,nic,nic - nic kompletnie. Mijamy się codziennie jak zwykła para obcych, nieznajomi, których łączy tyle historii. Wzrok masz chłodny, a ja blade policzki i nic nie zmieni w moim życiu to, że mi się przyśnisz. Nic nie zmieni, to że się znów odezwiesz, nie ma we mnie nic,nic,nic - nic kompletnie. Jedyne, co mnie dziwi,to że nie mam już tych potrzeb i nie wiem czy to było tak trudne czy tak proste.

Tym razem nie zniszczę tego na czym... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Tym razem nie zniszczę tego na czym mi zależy

Ludzie  problemy  ich chwała i maski... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Ludzie, problemy, ich chwała i maski - wszyscy są brudni, niczego nie warci. W sercu wiatr, a z ust płynie słodycz, wszystkim zazdroszczę ślepoty.

Mam kilka niezałatwionych spraw i... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Mam kilka niezałatwionych spraw i rozmyślam... może to miłość, może to strach gardło ściska.

Cokolwiek o mnie myślisz  nie wiele... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Cokolwiek o mnie myślisz, nie wiele ma wspólnego z prawdą. Co mi daje skrzydła, co mi nie daje zasnąć. Jaka bywam, kiedy gasną światła reflektorów? Jaka będę, kiedy przyjdziesz z wyciągniętą dłonią? Co noszę w sercu, spływa spod rzęs. To nie łzy, bo za dużo w życiu wycierałam łez.

Dziś powiem moim wrogom w jakim... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Dziś powiem moim wrogom w jakim tkwią błędzie, nie wiedzą skąd jestem i ile za mną cierpień. Nie wiedzą, co siedzi we mnie, słyszą na opak. Zobacz ból w moich oczach, a w sercu listopad. Nie musisz mnie kochać, też miewam antypatię.

Zazdrość to cień miłości. Im... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Zazdrość to cień miłości. Im większa miłość, tym dłuższy cień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV