głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Oddałabym wspomnienia najlepsze dni życia za to żebyś mógł ze mną wiecznie oddychać. I to bezwarunkowe jest niepowtarzalne jedyne czego pragnę... Uwiję z nici n

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Oddałabym wspomnienia najlepsze dni życia za to żebyś mógł ze mną wiecznie oddychać. I to bezwarunkowe jest niepowtarzalne jedyne czego pragnę...
Oddałabym wspomnienia  najlepsze dni... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Oddałabym wspomnienia, najlepsze dni życia, za to żebyś mógł ze mną wiecznie oddychać. I to bezwarunkowe jest, niepowtarzalne, jedyne czego pragnę...

Uwiję z nici naszych snów... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Uwiję z nici naszych snów bezpieczne gniazdo, magiczne miejsce tam, gdzie inni nie zajrzą. Już nas będę bronić i nie polegnę w walce, mam tylko jedną pasję. Nie mogę Ci obiecać, że nas świat nie zaskoczy, ale mogę Ci obiecać, że zrobię co w mojej mocy. Będę trzymać Cię za rękę, aż życie we mnie zgaśnie, mam tylko jedną pasję. Ugaszę każdy pożar i wzniecę każdy ogień, zrobię co tylko mogę, by zawsze być przy Tobie. Gdy inni Cię okłamią, ja powiem Ci prawdę, mam tylko jedną pasję.

Nigdy nie sądziłam  że dotknę tej... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Nigdy nie sądziłam, że dotknę tej granicy, że dzisiaj mogę kochać,a jutro nienawidzić. Pojutrze nie tęsknić, za tydzień się wyprzeć, Wymazać z pamięci, że to po prostu zniknie! Ot tak, jakby nigdy nic nie znaczyło. Wczoraj dałabym się zabić za tą miłość... Dziś mogłabym Cię zabić, ale komu to potrzebne? Nie mam w sobie nic,nic,nic - nic kompletnie. Mijamy się codziennie jak zwykła para obcych, nieznajomi, których łączy tyle historii. Wzrok masz chłodny, a ja blade policzki i nic nie zmieni w moim życiu to, że mi się przyśnisz. Nic nie zmieni, to że się znów odezwiesz, nie ma we mnie nic,nic,nic - nic kompletnie. Jedyne, co mnie dziwi,to że nie mam już tych potrzeb i nie wiem czy to było tak trudne czy tak proste.

Tym razem nie zniszczę tego na czym... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Tym razem nie zniszczę tego na czym mi zależy

Ludzie  problemy  ich chwała i maski... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Ludzie, problemy, ich chwała i maski - wszyscy są brudni, niczego nie warci. W sercu wiatr, a z ust płynie słodycz, wszystkim zazdroszczę ślepoty.

Mam kilka niezałatwionych spraw i... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Mam kilka niezałatwionych spraw i rozmyślam... może to miłość, może to strach gardło ściska.

Cokolwiek o mnie myślisz  nie wiele... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Cokolwiek o mnie myślisz, nie wiele ma wspólnego z prawdą. Co mi daje skrzydła, co mi nie daje zasnąć. Jaka bywam, kiedy gasną światła reflektorów? Jaka będę, kiedy przyjdziesz z wyciągniętą dłonią? Co noszę w sercu, spływa spod rzęs. To nie łzy, bo za dużo w życiu wycierałam łez.

Dziś powiem moim wrogom w jakim... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Dziś powiem moim wrogom w jakim tkwią błędzie, nie wiedzą skąd jestem i ile za mną cierpień. Nie wiedzą, co siedzi we mnie, słyszą na opak. Zobacz ból w moich oczach, a w sercu listopad. Nie musisz mnie kochać, też miewam antypatię.

Zazdrość to cień miłości. Im... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Zazdrość to cień miłości. Im większa miłość, tym dłuższy cień.

Z Tobą źle  bez Ciebie gorzej  jaki... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Z Tobą źle, bez Ciebie gorzej, jaki sens w tym tkwi?! Nie wiem, tylu ludzi wokół nas tak bardzo kochamy, a my? Straciliśmy szacunek do nas samych. Rany? One się już nie zagoją, pokazałaś mi granicę między miłością a paranoją. Stoją żołnierze na baczność u mych wewnętrznych bram - "Nikogo nie wpuszczać, to rozkaz, pan chce być sam!" Kiedyś tak dużo siły wkładaliśmy w przytulanie, po latach ta siła poszła na wspólne szarpanie, kochanie! Nie tędy droga upadłem sztywny jak kłoda, szkoda... Pamiętam nasz pierwszy spacer po niebie; bo tak cudownie,a teraz niszczymy to w gniewie. To moje pożegnanie czas na spanie, dbaj o siebie!

Nienawidzę Ciebie tak mocno  tak... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Nienawidzę Ciebie tak mocno, tak mocno jak Cię kocham. Nienawidzę siebie, choć na szczęście ulgi nie widzę w prochach.

Nie udowadniaj nic nikomu  nieważne... teksty

czarna-mamba dodano: 5 września 2014

Nie udowadniaj nic nikomu, nieważne co myśli reszta.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV