głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba „Znalazłem kobietę silniejszą niż ktokolwiek kogo znam. Ona dzieli ze mną marzenia mam nadzieję że pewnego dnia będę z nią dzielił dom. Znalazłem miłość która u

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
„Znalazłem kobietę silniejszą niż ktokolwiek kogo znam. Ona dzieli ze mną marzenia mam nadzieję że pewnego dnia będę z nią dzielił dom. Znalazłem miłość która udź
„Znalazłem kobietę   silniejszą... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

„Znalazłem kobietę, silniejszą niż ktokolwiek kogo znam. Ona dzieli ze mną marzenia, mam nadzieję, że pewnego dnia będę z nią dzielił dom. Znalazłem miłość, która udźwignie więcej, niż tylko moje sekrety, która udźwignie miłość, która udźwignie nasze własne dzieci. Nadal jesteśmy dziećmi, ale jesteśmy tak bardzo zakochani, walczymy na przekór wszystkiemu . Ja wiem, że damy radę tym razem Kochanie, tylko trzymaj moją dłoń, bądź moją dziewczyną, ja będę Twoim mężczyzną. Widzę moją przyszłość w Twoich oczach.”

„Nie pytałam jak  kto pyta wciąż... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

„Nie pytałam jak, kto pyta wciąż nie wiele wie. Ufałam tak, już teraz wiem, nie znałam Cię. Jak wolny ptak, na cztery strony świata leć. Nie pierwszy raz, nie jestem wszystkim czego chcesz. Nie podniosę głosu, nie zobaczysz łez, kiedy do mnie przez pomyłkę szepniesz imię jej. Dam Ci dobrą radę, zdrady ukryć chcesz, najpierw lepiej kłamać naucz się.”

Czasami chciałabym tu się odciąć... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

Czasami chciałabym tu się odciąć od tego na moment, wyłączyć telefon, niedostępny abonent, wyjechać nad morze.

co mam powiedzieć  że jest dobrze?... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

co mam powiedzieć, że jest dobrze? chciałabym serio, ale to kłóci się z tym, co się dzieje wewnątrz. patrzę za siebie i mnie złość wtedy zżera, bo za tamte wspomnienia nieraz dostałam po plecach, a głupią naiwność mam od dziecka nieprzerwanie i to ta cecha sprawia, że bywa fatalnie. brakuje manier mi nie byłam idealna nigdy, raniłam innych tak, jak inni mnie ranili, wiem.

A mimo mych wad i mimo mych kłamstw... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

A mimo mych wad i mimo mych kłamstw, proszę, uwierz we mnie. Gdy wszystko jest złe, wszystko na nie, błagam kochaj mnie…

Opowiem Ci o mnie więcej  niż bym... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

Opowiem Ci o mnie więcej, niż bym chciał. Najbardziej się boję nie wierzyć. Opowiem Ci o mnie więcej, niż wiem sam. Najbardziej się boję nie zmienić.

o czym ja gadam  w sumie siedzę w... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

o czym ja gadam, w sumie siedzę w nocy z fajką, a każda nocka ostatnio miesza marzenia z rozpaczą i jeśli dalej uważasz, że marzę o wyświetleniach, to wypierdalaj stąd teraz, bo chyba w ogóle nie znasz mnie. no powiedz, wiesz o mnie tyle, co wiedzą plotki? za plecami cisną szmaty, a nikt nie powie mi w oczy nic i w sumie wstyd mi czasem, za to kim jestem, bo za każdym razem wrzeszczę, bo ile wytrzymać jeszcze można ze sobą samym, każdy sam ze sobą walczy, a to jak coś odbieramy, zależy od naszych granic.

jeśli nie wierzysz wcale w siebie... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

jeśli nie wierzysz wcale w siebie, jesteś najdalej od drogi.

„Bez niej żyć się nie da wiesz?... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

„Bez niej żyć się nie da wiesz? Gdy zobaczy coś na niebie, gdy uchylam nieba jej, Ty już ściągasz ją na ziemię. Ona nie wie, że ja stale z tym walczę, poruszam niebo i ziemię, Ty niezwłocznie odpalasz stabilizację. Powód do awantur jest błahy nieraz, a pamiętam te czasy, kiedy z równowagi potrafiła wyprowadzić ją jedynie karuzela.”

„Wiem  że tak bardzo chcesz... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

„Wiem, że tak bardzo chcesz powiedzieć, że nie kochałaś, lecz nienawiść do miłości wcale nie uczy Cię kłamać i rozstanie nie pozwala Ci zapomnieć o wspomnieniach. miejsca mienią Ci się w oczach, a słowa w postaci echa gdzieś wiją się obok Ciebie i chcą byś częściej czuła, kurwa jeszcze mocniej, jak rozpierdolił Ci serce. czujesz jak wnętrze wypełnia Ci nienawiść i za nic nie chcesz nic więcej, niż poczucia satysfakcji. współczucie trawi tą siłę chcesz wszystko przeżyć, by potem z podwójną siłą spokojnie się na nim zemścić.”

Pokochałem jej obecność. Od... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2017

Pokochałem jej obecność. Od początku stała się częścią mojego wymarzonego świata, w którym chcę żyć...

też mam ciarki gdy pomyślę o tym... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2017

też mam ciarki gdy pomyślę o tym, że tworzymy jedność przez sekund ułamki

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV