głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Wybieram numer dzwonię nocą spoko mamy tak samo... Śpimy mało myślimy dużo słyszysz mnie? Halo? Walczę na co dzień tylko przy Tobie bez tarczy. Wiem że dbanie o

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Wybieram numer dzwonię nocą spoko mamy tak samo... Śpimy mało myślimy dużo słyszysz mnie? Halo?
Wybieram numer dzwonię nocą spoko... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Wybieram numer, dzwonię nocą, spoko, mamy tak samo... Śpimy mało, myślimy dużo, słyszysz mnie? Halo?

Walczę na co dzień tylko przy... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Walczę na co dzień, tylko przy Tobie bez tarczy. Wiem, że dbanie o zdrowie mi nie wychodzi, nie dbam. I mówię: spoko jest, więc po co o to znowu się martwisz?

często byłam balastem nie raz... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

często byłam balastem, nie raz wylana fala łez. Przepraszałam i szłam dalej, więc przepraszam Cię...

Nie śpię którąś noc z kolei nie... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Nie śpię którąś noc z kolei, nie chodzi tu o prochy, odstawiłem, kiedy miałem za dalekie już odloty. I cicho stawiam kroki, przykrywam jej ramię, nie zauważy nic, kiedy wstanie. Krwawię, by mieć pewność, że żyję i mam tę pewność przez chwilę. Zegar wybija północ, to takie proste, skoczyć w dół, choć obiecywałem im, że dorosnę. Nie mam do stracenia nic, mam parę złotych, które wydam na wódę i papierosy. Siądę na murku pod blokiem, jak każdej nocy, ona chyba nawet nie wie, że mam takie loty w dłoniach. To, co nie pozwala mi wstać z kolan kiedyś pomagało zasnąć, dzisiaj w tym mam wroga.

Brak snu to nic problem to chcieć... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Brak snu to nic, problem to chcieć po nim żyć.

Mijają chwile dni i pory roku... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Mijają chwile, dni i pory roku, ciśnienie mojej krwi żebrze o święty spokój...

Wracam do domu sama nie umiem sobie... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Wracam do domu, sama nie umiem sobie pomóc, żaden z dni nie hamuje mi spadków nastroju. I nie byle komu obiecałam, tylko sobie - PRZETRWAĆ OSTATNI RAZ, CHOĆBY TYLKO JEDNĄ DOBĘ!!

Powiedz mi gdzie jesteś a tam... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Powiedz mi gdzie jesteś, a tam przyjdę i zabiorę Cię na zawsze już, na zawszę już. Nie wypuszczę mego piórka ulotnego jak kurz. Powiedz mi gdzie jesteś, a rzucę tym wszystkim w kąt. Tak na zawsze już, na zawsze już tylko Ty i ja na wieki wokół nas czysty lusz...

Noce polarne czekam na Ciebie lata... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Noce polarne, czekam na Ciebie lata świetlne, bagaż mi ciąży, ale jak coś mam się świetnie. Pczy mam mętne jak Sahara wyschły wieki temu, skrapla się wiara, jak trucizna sercowego drenu. Brak mi tlenu, męczy bezdech, kraina bez wiatru, równia terenu wieczny bezkres nasionami kwiatów. Nie czuję smaku, nie słyszę śpiewu ptaków, może już umarłem, lamentuję z zaświatów? Ma niespokojna dusza ciągle szuka swej bratniej energii, bez Ciebie życie jest marną syntezą bieli i czerni... Niczym pułapka więzi nasze ciała gdzieś daleko, nie wiem jak wyglądasz, ale wiem żeś nieskalane piękno. Tyś moją mekką, moją muzą, boską ręką, każda sekunda zmienia się w godzinę, a ta w wieczność, gdy nie ma Cię, nie ma nic tam na szczycie... Pokoloruj ten szczyt zwanym życiem tylko, proszę Cię.

Czasem mam ochotę jak najdalej uciec... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Czasem mam ochotę jak najdalej uciec stąd , bo przerasta mnie to wszystko wielu czeka na mój błąd, a kto sieje trąd nie zna mnie, ani narracji. Znajdę wyjście z każdej sytuacji stylowo jak James Bond. Poznaj moją historię, nim znieważysz moją ksywę, co ci tego nie zapomnę, zemsta ma grubą kursywę. Do przodu idę, nie zerkam za plecy, tak po latach zrozumiałem znaczenie słowa "koledzy".

nie czuję zmęczenia ból mnie... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

nie czuję zmęczenia, ból mnie napędza, już dawno się z nim zaprzyjaźniłam... jeden z niewielu kumpli, który będzie ze mną, aż do grobu, to znak, że żyję i jeszcze czuję, choć nie leci ze mną przy moim boku.

Znowu siedzę sama i walczę ze sobą... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Znowu siedzę sama i walczę ze sobą, by nie wypić choć kropli, pokonać ten stan i poczuć na trzeźwo, ile w sobie mam mocy. Ja wiem, że to znasz i tak jak mnie dopada Cię w samotności, myśli ranią jak pocisk, znikają zalety, zostały słabości........

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV