głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Wracam do domu sama nie umiem sobie pomóc żaden z dni nie hamuje mi spadków nastroju. I nie byle komu obiecałam tylko sobie PRZETRWAĆ OSTATNI RAZ CHOĆBY TYLKO J

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Wracam do domu sama nie umiem sobie pomóc żaden z dni nie hamuje mi spadków nastroju. I nie byle komu obiecałam tylko sobie PRZETRWAĆ OSTATNI RAZ CHOĆBY TYLKO
Wracam do domu  sama nie umiem sobie... teksty

czarna-mamba dodano: 17 października 2014

Wracam do domu, sama nie umiem sobie pomóc, żaden z dni nie hamuje mi spadków nastroju. I nie byle komu obiecałam, tylko sobie - PRZETRWAĆ OSTATNI RAZ, CHOĆBY TYLKO JEDNĄ DOBĘ!!

Powiedz mi gdzie jesteś  a tam... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Powiedz mi gdzie jesteś, a tam przyjdę i zabiorę Cię na zawsze już, na zawszę już. Nie wypuszczę mego piórka ulotnego jak kurz. Powiedz mi gdzie jesteś, a rzucę tym wszystkim w kąt. Tak na zawsze już, na zawsze już tylko Ty i ja na wieki wokół nas czysty lusz...

Noce polarne  czekam na Ciebie lata... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Noce polarne, czekam na Ciebie lata świetlne, bagaż mi ciąży, ale jak coś mam się świetnie. Pczy mam mętne jak Sahara wyschły wieki temu, skrapla się wiara, jak trucizna sercowego drenu. Brak mi tlenu, męczy bezdech, kraina bez wiatru, równia terenu wieczny bezkres nasionami kwiatów. Nie czuję smaku, nie słyszę śpiewu ptaków, może już umarłem, lamentuję z zaświatów? Ma niespokojna dusza ciągle szuka swej bratniej energii, bez Ciebie życie jest marną syntezą bieli i czerni... Niczym pułapka więzi nasze ciała gdzieś daleko, nie wiem jak wyglądasz, ale wiem żeś nieskalane piękno. Tyś moją mekką, moją muzą, boską ręką, każda sekunda zmienia się w godzinę, a ta w wieczność, gdy nie ma Cię, nie ma nic tam na szczycie... Pokoloruj ten szczyt zwanym życiem tylko, proszę Cię.

Czasem mam ochotę jak najdalej uciec... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Czasem mam ochotę jak najdalej uciec stąd , bo przerasta mnie to wszystko wielu czeka na mój błąd, a kto sieje trąd nie zna mnie, ani narracji. Znajdę wyjście z każdej sytuacji stylowo jak James Bond. Poznaj moją historię, nim znieważysz moją ksywę, co ci tego nie zapomnę, zemsta ma grubą kursywę. Do przodu idę, nie zerkam za plecy, tak po latach zrozumiałem znaczenie słowa "koledzy".

nie czuję zmęczenia  ból mnie... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

nie czuję zmęczenia, ból mnie napędza, już dawno się z nim zaprzyjaźniłam... jeden z niewielu kumpli, który będzie ze mną, aż do grobu, to znak, że żyję i jeszcze czuję, choć nie leci ze mną przy moim boku.

Znowu siedzę sama i walczę ze sobą... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Znowu siedzę sama i walczę ze sobą, by nie wypić choć kropli, pokonać ten stan i poczuć na trzeźwo, ile w sobie mam mocy. Ja wiem, że to znasz i tak jak mnie dopada Cię w samotności, myśli ranią jak pocisk, znikają zalety, zostały słabości........

Nie ma co ukrywać  że czasem... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Nie ma co ukrywać, że czasem ucieczka to jedyna sensowna broń. Proszę Ciebie leć ze mną, proszę Ciebie odrzuć złość, toniemy w morzu emocji, choć od zawsze tam szaleje, stop. Chcę dać Ci spokój, Ty daj mi spokój lub dajmy sobie spokój, niech przejdzie niepokój w syfu natłoku, zostanie miłość i pokój. Życie pode mną wciąż, lecę wyżej tu nie ma obłoków, problemy gdzieś z boku, ja podążam pewnie drogą bez żadnego odwrotu. Tutaj nie ma wrogów to czyste zaufanie, zagłodzoną duszę karmię, moje serce teraz żywy kamień, czuję każde jego uderzenie bardziej.

Choćbym skamieniał i zamilknął na... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Choćbym skamieniał i zamilknął na wieki to nigdy nie zapomnę, co ujrzałem spod powieki. Ty Ty jesteś wielki, bo dałeś mi drugą szansę, nigdy tego nie zapomnę, słuchaczu, siostro, bracie.

Miliony prób  miliony szans  by... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Miliony prób, miliony szans, by żyć normalnie, bo Ty jesteś jak iskra, a ja środki łatwopalne zniszczenie finalne, zburzyliśmy wszystkie mosty, skoro sobie szczęścia nie damy odfruń lekko jak motyl. Nigdy nie myślałem, że bez Ciebie dam radę, ale na szczęście mam ją, po dziś dzień..

Sto powodów do odejścia  czas... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Sto powodów do odejścia, czas wszystko wypalił, sto dziur w okolicach serca, już ich nie pozapychamy...

Na nic nie liczę... byle w Twych... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Na nic nie liczę... byle w Twych ramionach szukać szczęścia.

Nie kończące się rozmowy  usypiam... teksty

czarna-mamba dodano: 13 października 2014

Nie kończące się rozmowy, usypiam przy jej piersiach, wchłonęły mnie te oczy niczym piwna galaktyka. (...) Dostałem bzika i poczułem co to szczęście, lecz ulica nauczyła mnie, by zatapiać swe kły w mięsie. Głodny myślę o grubym kęsie, nie wiem mała, czy jutro splotą mnie Twe ramiona, czy kajdany w kryminałach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV