głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Wezmę to zmienię wymienię na lepsze nie chcę już patrzeć jak wszystko tu pieprzę. Wezmę na lepsze wymienię sam siebie i tego akurat możesz być pewien. Bo za każ

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Wezmę to zmienię wymienię na lepsze nie chcę już patrzeć jak wszystko tu pieprzę. Wezmę na lepsze wymienię sam siebie i tego akurat możesz być pewien.
Wezmę to zmienię  wymienię na... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

Wezmę to zmienię, wymienię na lepsze, nie chcę już patrzeć jak wszystko tu pieprzę. Wezmę na lepsze wymienię sam siebie i tego akurat możesz być pewien.

Bo za każdym razem  kiedy wszystko... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

Bo za każdym razem, kiedy wszystko szło źle, byłem jedynym, którego chcieli za to winić.

gwiazdy spadają szybciej  niż te z... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

gwiazdy spadają szybciej, niż te z tabloidów, życzeń nie myślę, za dużo nie spełniło się w życiu z nich, zdmuchnij świeczkę znowu jest stop, pomyśl życzenie, na spełnienie go masz rok, mam zbyt wielkie marzenia? czy rok jest za krótki? czy powinienem się w ogóle nigdy nie obudzić?

Dorosłość łapie mnie za pysk i... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

Dorosłość łapie mnie za pysk i mocno trzyma i dopiero chyba wtedy puści, gdy wypuszczę z domu swego dorosłego syna, a zmarszczki na twarzy będą głębsze, niż sny.

czas wiele zweryfikował  fałszywi... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

czas wiele zweryfikował, fałszywi przyjaciele - skurwiele, do góry głowa

Przeżywałem bunt  byłem wkurwiony... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

Przeżywałem bunt, byłem wkurwiony, chciałem tylko chlać w każdy dzień. Bliskim robiłem krzywdę, później czułem się jak śmieć. Nie jestem zły, miałem w sobie tylko złe pierwiastki. Puszczałem lejce kontroli, wiało jak halny.

Nie potrafię często przebić się... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

Nie potrafię często przebić się przez lęk i sama niszczę wszystko, by nie stracić kiedy pięknie jest. Świat się nie zatrzyma, kiedy kilka pęknie serc... Goję rany, w miarę spoko, oby i u Ciebie też. Mam, co mi dałeś, ale muszę dalej lecieć, cześć.

Posłuchaj przyjacielu  to nie cel... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

Posłuchaj przyjacielu, to nie cel jest ważny w życiu tylko droga do celu

...zrobię wszystko co mogę byś... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

...zrobię wszystko co mogę byś nigdy nie chciała odejść, tak dorasta tu człowiek, w głowie wszystko układa, nigdy więcej nie dowiesz się jak smakuje ta zdrada, przecież każdy upada, robi błędy w amoku, ale to Ciebie tu kocham i czuję, że jestem gotów, teraz dotrzymuj mi kroku, chodźmy razem przez życie...

Ty zawsze przytulona do mnie jak... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

Ty zawsze przytulona do mnie jak wiatr. Czułem się zezłomowany i niestety nie miałem odwagi zobaczyć tych kilku rzeczy. Gdziekolwiek jesteś wiem, że czujesz tak jak ja. Beznadziejne problemy oplatają nasz mały świat. Ostatni raz stałem tam, patrzyłem w okno, znany mi pejzaż - widok na samotność. O sensie życia monolog jak palec sam, próbujesz łapać krew uciekającą z ran. Jej rozmazany tusz do rzęs, oczy pełne łez, później twarzą w twarz, na zgodę seks... Gdzieś głęboko we mnie ciężka choroba, zabijałem szczęście by je reanimować. Oczyścić ciało z toksyn dzisiaj muszę to latami pożerało moją duszę!

Ciemna strona wyłączona  bez złych... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

Ciemna strona wyłączona, bez złych emocji, negatywu, żołądka żółci. Leczę się, wychodzę z nałogu destrukcji. Ta cała nienawiść naszą miłość karmi. Wpędzałem się w choroby na własne życzenie, mam dla kogo, wierzę że to zmienię. We dwoje w jedynym możliwym dla nas kierunku, mimo wszystkich moich słabych punktów. Wiem, co ludzkie, wiem co boskie, porzuciłem tamto życie bezpowrotnie. Bez ciężaru awantur, alarmów niefartu, nadstawiania karku, lecących odłamków sanktuarium... / PiH - Sanktuarium

JESTEŚ GŁOSEM w ciemności... teksty

czarna-mamba dodano: 14 listopada 2014

JESTEŚ GŁOSEM w ciemności, ŚWIATŁEM w tunelu i DROGOWSKAZEM życia z Tobą łatwiej do celu iść, i chociaż do końca nie nadaję się na męża, JESTEŚ TĄ JEDYNĄ, której dałem się okiełznać, z Tobą razem drogą marzeń iść i zwyciężać, spełniać wszystkie nasze plany dziś Ci przysięgam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV