głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Podejdź chcę zatopić się w Tobie jak kamień w wodę i nie ważne co będzie potem nie pytaj mnie co w mojej głowie sama się boję co się stanie gdy Cię dotknę zamkn

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Podejdź chcę zatopić się w Tobie jak kamień w wodę i nie ważne co będzie potem nie pytaj mnie co w mojej głowie sama się boję co się stanie gdy Cię dotknę zamk
Podejdź chcę zatopić się w Tobie... teksty

czarna-mamba dodano: 21 listopada 2014

Podejdź, chcę zatopić się w Tobie jak kamień w wodę i nie ważne, co będzie potem, nie pytaj mnie co w mojej głowie- sama się boję, co się stanie, gdy Cię dotknę, zamknę w dłoniach płomień, kiedy rozbłyśnie pełnią kolorów, powstanie drugie słońce. wolniej, chcę dokładnie przeżyć każdy moment, nie na czas jesteś tu ze mną, nie na punkty głaszcze włosy Twoje, celebrować chcę wszystkie chwile tak, jakbym łączyła się z Bogiem, pocałunkiem każdym jednym zastępuje moją spowiedź.

Zła suka tylko tak Cię nazwę. teksty

czarna-mamba dodano: 21 listopada 2014

Zła suka, tylko tak Cię nazwę.

spójrz w moje oczy a będziesz... teksty

czarna-mamba dodano: 21 listopada 2014

spójrz w moje oczy, a będziesz mógł zobaczyć ból

Byłem czarną owcą w rodzinie... teksty

czarna-mamba dodano: 21 listopada 2014

Byłem czarną owcą w rodzinie, dużo piłem, dziś się zbieram Pozdrawia największy pojeb w rodzinie! Dzwoniła z płaczem, mówiła że wolę żyć z kacem, że leję na pracę, a mojej spuchniętej mordy od picia i bicia się nie zabije altacet.

Kiedy masz wiele jest każdy kiedy... teksty

czarna-mamba dodano: 21 listopada 2014

Kiedy masz wiele jest każdy, kiedy nie masz nic zostajesz zwykle sam. Bagaż doświadczeń i kilka wpierdoli to jedyny plecak jaki mam.

Lubię jak na mnie patrzysz i... teksty

czarna-mamba dodano: 19 listopada 2014

Lubię, jak na mnie patrzysz i mruczysz, jak za mną widzisz tylko biały sufit. Lubię brać Twoją twarz w swoje dłonie i całować Cię przez włosy z natury szatynowe. Ty, nie potrzeba mi więcej, choć zabrzmi to banalnie, to wciąż za Tobą tęsknię... I nie zabiegam o szczęście, choć brzmi to górnolotnie, dam świat za Twoją rękę. Dwie planety po różnych stronach ziemi mają dwa obce języki, lecz tak bardzo siebie pragną. Czasem jedno drugie chciałoby zastrzelić, chociaż nasze ciała rozmawiają w esperanto...

Znam ten pieprzony problem  nie... teksty

czarna-mamba dodano: 19 listopada 2014

Znam ten pieprzony problem - nie umiem odmawiać picia. Często wybieram z życia same najgorsze aspekty, jakbym miał w chuju to życie, albo się wciągnął do sekty. Widok pędzącej Corvetty, spadam z nią ze skarpy na dół, w rękach zaciskam różaniec, może odejdę od razu. Nagle się budzę na kacu, wiem, że to tylko koszmar...

Poznałem życie na haju jak raju... teksty

czarna-mamba dodano: 19 listopada 2014

Poznałem życie na haju, jak raju, życie beztroskie, dziś małolat w to życie psychicznie wprowadza postęp. (...) niech się spali to wszystko, nie chcę śpiewać refrenów, że znów mi w życiu nie wyszło.

jestem z lekka zepsuta oddam się do... teksty

czarna-mamba dodano: 19 listopada 2014

jestem z lekka zepsuta, oddam się do przeglądu. mówią, że mam bałagan, gdzieś posiałam rozsądek, ale oni są w błędzie, to mój własny porządek.

Nikt kto kocha nie może być... teksty

czarna-mamba dodano: 16 listopada 2014

Nikt, kto kocha, nie może być nazwany nieszczęśliwym. Nawet nieszczęśliwa miłość ma swoją tęczę.

Wiem jedno że wysokie loty i... teksty

czarna-mamba dodano: 16 listopada 2014

Wiem jedno, że wysokie loty i związki wykręcają Cię jak mefedron. Nieraz w klubach, gdy leje się wóda masz czas, by zapomnieć o każdym problemie i zostawić w lukach swojego umysłu choć jedno wspólne spojrzenie.

Mówią że na problemy możesz być... teksty

czarna-mamba dodano: 16 listopada 2014

Mówią, że na problemy możesz być dla mnie najlepszym lekiem. Zabiorę Ciebie, porobiło się, nie potrafię leczyć siebie!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV