głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba …Kochanie już nie chcę zbędnych kłótni bo to częściej dusi. mętlik duszy bo czasami nie wiem co przeżyć chcesz a co przeżyć musisz. co nas różni a co nas łączy?

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
…Kochanie już nie chcę zbędnych kłótni bo to częściej dusi. mętlik duszy bo czasami nie wiem co przeżyć chcesz a co przeżyć musisz. co nas różni a co nas łączy? d
…Kochanie już nie chcę zbędnych... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2016

…Kochanie już nie chcę zbędnych kłótni, bo to częściej dusi. mętlik duszy, bo czasami nie wiem co przeżyć chcesz, a co przeżyć musisz. co nas różni, a co nas łączy? dalej razem tak nierozłączni. mimo naszych wad dalej jesteśmy odporni na siebie i innych, na wszystko to, co próbuje niszczyć nas oboje, nasze nastroje. już wolę być inny, ale nie znać ciszy i głupie odzywki nie chcę ich! przecież znamy siebie, wiem kogo chcę kochać i dalej trzymać za rękę…

ostatnie z moich marzeń to żeby... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2016

ostatnie z moich marzeń to żeby móc mieć przy sobie takich ludzi, którzy w ogień za mną pójdą, kiedy zwątpię. nie będą zapominać w moment jaką znali mnie, nawet jak oczy i serce całkiem pokryje cień. nawet jak życie i miejsce będę nazywała snem, oni zostaną, by choć próbować zawrócić ster.

“Tajemnica polega na tym  by czuć... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2016

“Tajemnica polega na tym, by czuć, że jest się komuś potrzebnym. Wtedy człowiek, choćby nie wiem co, zawsze znajdzie siły, żeby sobie poradzić ze wszystkim. Najgorzej, kiedy ktoś się budzi rano i nikogo nie obchodzi, że się obudził. To jest prawdziwe nieszczęście, nie choroby, brak pieniędzy, czy inne sprawy, których ludzie tak się boją.”

“Chcę mieć z Tobą romans. Pod... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2016

“Chcę mieć z Tobą romans. Pod jednym warunkiem: na całe życie.”

“Nie pozwalaj  by ludzie traktowali... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2016

“Nie pozwalaj, by ludzie traktowali Cię jak papierosa. Sięgają po Ciebie, kiedy im się nudzi i nadeptują na Ciebie, kiedy skończą. Bądź jak narkotyki, pozwól im umrzeć dla Ciebie.”

Gdy leżymy obok siebie  przyciągamy... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2016

Gdy leżymy obok siebie, przyciągamy się jak magnes, tak miękko w naszym niebie, niczego więcej nie pragnę. Chcę zestarzeć się przy Tobie, kochać każdą Twoją zmarszczkę, spocząć w tym samym grobie - nierozłączni już na zawsze. Chcę być z Tobą, przy Tobie czuję, że coś znaczę, uczę się kochać siebie, już się więcej nie zatracę. Odsunęłam całe zło, inaczej na świat patrzę, mam na sumieniu grzechy, pewnych sobie nie wybaczę (…)

Nigdy nie sądziłam  że istnieje... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2016

Nigdy nie sądziłam, że istnieje szczęście tak naprawdę. Dziś mam je przy sobie, chcę zatrzymać je na zawsze!

Nie pytaj co by było  gdyby... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2016

Nie pytaj co by było, gdyby zabrakło mi siły.

Ta monotonia już tak trwa  kolejny... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2016

Ta monotonia już tak trwa, kolejny wieczór. Pusty pokój, w czterech ścianach sama jestem. Nie powiedziałam, że ten stan daje mi spokój. Czwarta poru roku, druga ja, niech nie zostanie tak.

Chowam za wami ten przekrwiony wzrok.... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2016

Chowam za wami ten przekrwiony wzrok. Chowam za wami zmęczone źrenice. Chociaż się nie wyspałem dobrze z rok. To jest moje wyśnione życie.

„Chowam za wami ten przeklęty... teksty

czarna-mamba dodano: 3 czerwca 2016

„Chowam za wami ten przeklęty strach. Chowam za wami zwykły żal po stracie, współczucie, poczucie, że żaden z was nigdy mnie nie zobaczy, kiedy płaczę. Chowam za wami udawany blask.”

staraj się nie czuć   nie... teksty

czarna-mamba dodano: 12 maja 2016

staraj się nie czuć , nie przyzwyczajaj się, nie mów że kochasz to zawsze kończy się źle... / Ania Dąbrowska - Staraj się nie czuć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV