głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba co mam powiedzieć że jest dobrze? chciałabym serio ale to kłóci się z tym co się dzieje wewnątrz. patrzę za siebie i mnie złość wtedy zżera bo za tamte wspomnie

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
co mam powiedzieć że jest dobrze? chciałabym serio ale to kłóci się z tym co się dzieje wewnątrz. patrzę za siebie i mnie złość wtedy zżera bo za tamte wspomnienia
co mam powiedzieć  że jest dobrze?... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

co mam powiedzieć, że jest dobrze? chciałabym serio, ale to kłóci się z tym, co się dzieje wewnątrz. patrzę za siebie i mnie złość wtedy zżera, bo za tamte wspomnienia nieraz dostałam po plecach, a głupią naiwność mam od dziecka nieprzerwanie i to ta cecha sprawia, że bywa fatalnie. brakuje manier mi nie byłam idealna nigdy, raniłam innych tak, jak inni mnie ranili, wiem.

A mimo mych wad i mimo mych kłamstw... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

A mimo mych wad i mimo mych kłamstw, proszę, uwierz we mnie. Gdy wszystko jest złe, wszystko na nie, błagam kochaj mnie…

Opowiem Ci o mnie więcej  niż bym... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

Opowiem Ci o mnie więcej, niż bym chciał. Najbardziej się boję nie wierzyć. Opowiem Ci o mnie więcej, niż wiem sam. Najbardziej się boję nie zmienić.

o czym ja gadam  w sumie siedzę w... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

o czym ja gadam, w sumie siedzę w nocy z fajką, a każda nocka ostatnio miesza marzenia z rozpaczą i jeśli dalej uważasz, że marzę o wyświetleniach, to wypierdalaj stąd teraz, bo chyba w ogóle nie znasz mnie. no powiedz, wiesz o mnie tyle, co wiedzą plotki? za plecami cisną szmaty, a nikt nie powie mi w oczy nic i w sumie wstyd mi czasem, za to kim jestem, bo za każdym razem wrzeszczę, bo ile wytrzymać jeszcze można ze sobą samym, każdy sam ze sobą walczy, a to jak coś odbieramy, zależy od naszych granic.

jeśli nie wierzysz wcale w siebie... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

jeśli nie wierzysz wcale w siebie, jesteś najdalej od drogi.

„Bez niej żyć się nie da wiesz?... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

„Bez niej żyć się nie da wiesz? Gdy zobaczy coś na niebie, gdy uchylam nieba jej, Ty już ściągasz ją na ziemię. Ona nie wie, że ja stale z tym walczę, poruszam niebo i ziemię, Ty niezwłocznie odpalasz stabilizację. Powód do awantur jest błahy nieraz, a pamiętam te czasy, kiedy z równowagi potrafiła wyprowadzić ją jedynie karuzela.”

„Wiem  że tak bardzo chcesz... teksty

czarna-mamba dodano: 14 marca 2017

„Wiem, że tak bardzo chcesz powiedzieć, że nie kochałaś, lecz nienawiść do miłości wcale nie uczy Cię kłamać i rozstanie nie pozwala Ci zapomnieć o wspomnieniach. miejsca mienią Ci się w oczach, a słowa w postaci echa gdzieś wiją się obok Ciebie i chcą byś częściej czuła, kurwa jeszcze mocniej, jak rozpierdolił Ci serce. czujesz jak wnętrze wypełnia Ci nienawiść i za nic nie chcesz nic więcej, niż poczucia satysfakcji. współczucie trawi tą siłę chcesz wszystko przeżyć, by potem z podwójną siłą spokojnie się na nim zemścić.”

Pokochałem jej obecność. Od... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2017

Pokochałem jej obecność. Od początku stała się częścią mojego wymarzonego świata, w którym chcę żyć...

też mam ciarki gdy pomyślę o tym... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2017

też mam ciarki gdy pomyślę o tym, że tworzymy jedność przez sekund ułamki

„I chyba mogłem czytać w twoich... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2017

„I chyba mogłem czytać w twoich myślach, i chyba jedna rozumiałaś magię, każdy szczegół, który był jak modlitwa. Podeszłaś mówiąc „namaluj jeden dla mnie”, a ja niestety musiałem Ci wyznać, że jeśli miałbym namalować Ci obraz, to nie licz na piękne pejzaże i suknie. Mam tylko czerwień wyrwaną ze środka i jej odcieni, co krzepną na płótnie. I jeśli miałbym namalować Ci świat taki, jak głos mych wizji w mych oczach… To odwrócisz wzrok a ja zostanę sam, patrząc na dzieła, których nienawidzę kochać…”

Proszę przyjdź tu i powiedz  że w... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2017

Proszę przyjdź tu i powiedz, że w końcu będzie normalnie. A głos, który wciąż słyszę w mej głowie, to Twój głos, który mówi - znajdź mnie! I zanim wszystko upadnie, a ja zgubię tu sens i oszaleję. To przyjdź i zapytaj mnie czego pragnę, jeśli naprawdę istniejesz….

Proszę wlej we mnie spokój od... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2017

Proszę wlej we mnie spokój od środka, bo chyba widzę już krawędź. A wszystko co miałam osiągać co dnia to złudna iluzja i niemy świat. Ciągłe przechadzki po spalonych mostach, plując życiem, które straciło smak. I chyba z daleka słyszę Twój głos tam, jeśli tam jesteś to przyjdź na czas. A gdy w oddali zobaczę Twą postać, Przysięgam, że rzucę to wszystko od tak.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV