głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Ludzie listy piszą Bogu z piekła nigdy ze szczęścia Boże to do Ciebie jest ten list pisząc go wciąż myślę czy widzisz mój strach? Ojcze po policzku leci łza gor

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Ludzie listy piszą Bogu z piekła nigdy ze szczęścia
Ludzie listy piszą Bogu z piekła... teksty

czarna-mamba dodano: 17 stycznia 2017

Ludzie listy piszą Bogu z piekła, nigdy ze szczęścia

Boże  to do Ciebie jest ten list... teksty

czarna-mamba dodano: 17 stycznia 2017

Boże, to do Ciebie jest ten list pisząc go wciąż myślę, czy widzisz mój strach? Ojcze, po policzku leci łza, gorzko-słony to smak, daj siłę mi…

„ jedyne co nigdy nie kłamie to... teksty

czarna-mamba dodano: 17 stycznia 2017

„ jedyne co nigdy nie kłamie to twoje oczy”

Mój wyuczony zawód?   brać ludzi i... teksty

czarna-mamba dodano: 17 stycznia 2017

Mój wyuczony zawód? - brać ludzi i zawodzić. Kurwa mać tylu ludzi już nie stanie na mej drodze. Ręka na ramieniu, chcę Cię zepchnąć w dół czy to propsy? Kogo kochasz mocno, jutro może być już obcy.

Czasem jestem tak wysoko  że nie... teksty

czarna-mamba dodano: 17 stycznia 2017

Czasem jestem tak wysoko, że nie widzę Twych problemów i się szlajam gdzieś tam nocą tylko nikt nie wie dlaczego. Czasem byłam tak głęboko, że nie miałam priorytetów, każdy w kółko mówił spoko, a ja nie miałam celu. Kroki nie sprawiały przyjemności, uśmiech był tak szorstki, jedyne co zbierałam to jebane kłopoty…

Gdybyś kiedyś miała w planach... teksty

czarna-mamba dodano: 17 stycznia 2017

Gdybyś kiedyś miała w planach odejść sama i nie myśleć o mnie znów, będę szedł wciąż po Twoich śladach, by przynieść ogień, gdy dopadnie Ciebie chłód.

Zacznę od Ciebie  bo z nikim w... teksty

czarna-mamba dodano: 21 listopada 2016

Zacznę od Ciebie, bo z nikim w życiu nie znam się dłużej (…) a zbyt rzadko o tym mówię. Dziś jestem dojrzała i nadal to cholernie trudne, łatwiej otwieram się przed obcym tłumem ludzi, w klubie. Może to głupie, wiem, że kochasz mnie, na pewno, przy Tobie nigdy nie poznałam czym jest obojętność. Zbyt wiele prób, w życiu nie było lekko, dziś wierzę bardziej niż Ty, że jeszcze będzie czas odetchnąć. Własny dom to sen, który wracał każdej nocy, w depresji dawał siłę, żeby ze sobą nie skończyć. Wszystko się ułoży, tylko przestań żyć przeszłością, chyba nie ma innej drogi, by zacząć żyć na nowo. Wychowały mnie Twe słowa, dziś to ja chcę być podporą, uczucia to nie towar, pod bąbelkową folią. Kiedyś tylko Twoja postać wnosiła w życie kolor, Mamo, kocham Cię, dzięki za życie, to wielka hojność!

Czasami mam wrażenie ze rozumiem... teksty

czarna-mamba dodano: 21 listopada 2016

Czasami mam wrażenie ze rozumiem Ciebie bez słów, wieczorami, miedzy nami tylko głośnia kłótnia gestów. Ta cisza zabija, proszę odezwij się do mnie, bo chcę Cię mieć na co dzień, a nie budować ze wspomnień. Może znasz mnie za dobrze, chociaż szczerze w to wątpię, nadal umiem Cię zaskoczyć, daję tlen, płonie płomień…

Zmiana adresu nie uwolni mych fobii. teksty

czarna-mamba dodano: 21 listopada 2016

Zmiana adresu nie uwolni mych fobii.

Pierdolisz mi coś o wspólnym... teksty

czarna-mamba dodano: 21 listopada 2016

Pierdolisz mi coś o wspólnym melanżu, z tego co słyszę, to już robisz balet. Super, że dzwonisz z okazji urodzin, żeby się ze mną pogodzić, ale... nie ma mnie dla Ciebie, jebać przeznaczenie. Wszystko się zmienia, dla Ciebie nie mam już miejsca. Nie mam go, nie mam go, nie mam. Siemanko, siemanko i siema!

Wpatrzona bezgranicznie w żywą... teksty

czarna-mamba dodano: 22 października 2016

Wpatrzona bezgranicznie w żywą zieleń Twoich oczu, bez Ciebie nie mogłam istnieć, jakby dwoił się niepokój. Serce miało spłonąć żywcem, zamieniając myśli w popiół, jakbyś odcięła mi wyjście z piekła płonącego bloku. Nie chcę słuchać Twych obietnic, czas na spokój. Miałaś zbawić mnie nie zabić, zamieniony w szafran krokus. Ślepa miłość jasnych odczuć wiedz, że jestem gotów, więc uciekam, nie chcę słyszeć więcej rytmu Twoich kroków.

Odebrałaś mi umysł  upozorowana... teksty

czarna-mamba dodano: 22 października 2016

Odebrałaś mi umysł, upozorowana prawda… Z Tobą odwiedzałem chmury, myśląc o podroży w gwiazdach. Czując zapach Twojej skóry, przesiąknęłaś mnie jak magia. Nie mogłem od Ciebie wrócić, w głowie chroniczna abazja. Zabrałaś mi wszystko, prawie wszystko. Wmawiając, że świat bez Ciebie pewnie byłby daltonistą. Nie połączyły nas słowa, przypadkowa okoliczność, trzymając Ciebie w ramionach biegłem w obcą rzeczywistość………….

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV