głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Nic od ciebie nie chcę nie nastawiam się na nic. Nie dobrego mnie nie spotka bo się kurwa nie spotkamy. Nic od ciebie nie chce twoje dłonie są jak sople. I choc

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Nic od ciebie nie chcę nie nastawiam się na nic. Nie dobrego mnie nie spotka bo się kurwa nie spotkamy. Nic od ciebie nie chce twoje dłonie są jak sople. I choc
Nic od ciebie nie chcę  nie... teksty

czarna-mamba dodano: 7 grudnia 2014

Nic od ciebie nie chcę, nie nastawiam się na nic. Nie dobrego mnie nie spotka, bo się kurwa nie spotkamy. Nic od ciebie nie chce, twoje dłonie są jak sople. I chociaż wiem o tym dobrze to i tak ich znowu dotknę! Ani słowa, bo rani twoja mowa jak szkło. Ani słowa, reanimować serc nie warto. Zbędne słowa wypowiedzieliśmy już dawno, a to co warto było powiedzieć nigdy z naszych nie padło.

Jednak można żyć bez powietrza... teksty

czarna-mamba dodano: 7 grudnia 2014

Jednak można żyć bez powietrza dzisiaj już to wiem

Miłość nas zaboli. Co po niej... teksty

czarna-mamba dodano: 7 grudnia 2014

Miłość nas zaboli. Co po niej teraz mam? Połamana pięść na ścianach i jestem sama. Pusty pokój, gorycz, ból, rozczarowanie. Za wszystkie moje krzywdy proszę wybacz kochanie. Vice versa wiesz, nie łatwo to skreślać, ale przestań zabijamy się i to ta kwestia. Może kochamy to, nie możemy przestać, toksyczny świat, bieguny ktoś przestawił, wiesz jak. To magnez obrócony, dostępu zmienione kody i dożylnie wpuszczamy sobie to jak narkotyk. Zabijamy to, co było najcenniejsze, może zostawmy w spokoju, wspomnienia będą piękniejsze...

Po co się z tym męczyć i bawić w... teksty

czarna-mamba dodano: 7 grudnia 2014

Po co się z tym męczyć i bawić w sentymenty? To już nie to miejsce i czas. Źli udają świętych, krzyczą o wyklętych. Wiesz, że wróci wszystko, co dasz. Potrzebujemy dziś kilku sekund, w górę bez lęku. Wiem ile mogę Ci dać. Potrzebujemy dziś kilku sekund, w górę bez lęku. Wiecznie nie będzie nic trwać.

Przed oczami smukłe linie oddające... teksty

czarna-mamba dodano: 7 grudnia 2014

Przed oczami smukłe linie oddające Twoje piękno. Ruch i kształt szeptany hołd dźwiękom. Twój zapach tak wielowymiarowy, delikatny, mocny, lekki, adekwatny, nocny... Rano słońcem muskany przed przebudzeniem biorę wdech i patrzę na powiek Twych drżenie. Równowaga, co ma być to jest. Czuję brak oczekiwań, świętuję każdy gest celebruję naszą bliskość.

Wczoraj minęło i nie czekam na... teksty

czarna-mamba dodano: 7 grudnia 2014

Wczoraj minęło i nie czekam na jutro. Tu i teraz przy Tobie. Popłyńmy. Zrób krok. Wszystko w tej jednej chwili. Wystarczy abyśmy tylko byli.

Z każdym uśmiechem kryje się... teksty

czarna-mamba dodano: 5 grudnia 2014

Z każdym uśmiechem kryje się ironia mojego życia. Nie pojmiesz tego, co mnie zabija.

Ludzie są tak fałszywi  wścibscy... teksty

czarna-mamba dodano: 5 grudnia 2014

Ludzie są tak fałszywi, wścibscy, bo są samotni. Czy też nie masz tego dosyć?

mam miłość do muzyki inną... teksty

czarna-mamba dodano: 5 grudnia 2014

mam miłość do muzyki inną miłość podeptałam.

Czasem ludzi po prostu kieruje... teksty

czarna-mamba dodano: 5 grudnia 2014

Czasem ludzi po prostu kieruje przeznaczenie do robienia tego, co robią.

Kiedyś miałam tak wiele myśli o... teksty

czarna-mamba dodano: 5 grudnia 2014

Kiedyś miałam tak wiele myśli o Miłości pięknej niczym z telewizji. Co nigdy nie rzeknie, że rości o korzyści. Ujrzałam następnie jak więdnie ta Roślina. Dziś Ci mówię, że Prawdziwy Związek jest siłą, co niesie płomień pomimo scysji, to nie domino, co sypie się w moment. Podaj mi rękę, a złożę Ci na dobre i na złe przysięgę, że nie odejdę, że będę z Tobą na zawsze. Dopóki nie chcesz odpłynąć i dopóki tu jesteś, dopóty w sercu Ty będziesz Tym Jedynym. Jeśli odchodzisz dzielnie trzymam, Ty masz tu chcieć być, wierzyć, że to sens większy ma. Ta machina przeżyć może prowadzi przez labirynty, musimy dojść tam, gdzie nikt inny nie trafi nigdy.

Bo ona  ona różne ma imiona...... teksty

czarna-mamba dodano: 5 grudnia 2014

Bo ona, ona różne ma imiona... Jedni wołają ją miłość, inni zgaga pieprzona. Bo ona, ona imiona różne ma... Jedni wołają ją szczęście niepojęte. Inni pani na K.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV