głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba mamy jedno serce oboje dla mnie to żenujące dla niej cholernie trudne. już nie wierzę w miłość i spełnienie zamknąłem to w pudle. Może szczęście mnie omija może

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
mamy jedno serce oboje dla mnie to żenujące dla niej cholernie trudne. już nie wierzę w miłość i spełnienie zamknąłem to w pudle.
mamy jedno serce oboje   dla mnie to... teksty

czarna-mamba dodano: 4 stycznia 2015

mamy jedno serce oboje - dla mnie to żenujące, dla niej cholernie trudne. już nie wierzę w miłość i spełnienie, zamknąłem to w pudle.

Może szczęście mnie omija  może... teksty

czarna-mamba dodano: 4 stycznia 2015

Może szczęście mnie omija, może tak naprawdę mnie omija pech, a to co mnie spotyka to ostrzeżenie Boże, chyba błądzę wciąż, chociaż obrałem drogę, a Jekaterina śpi sama, sama zasypia, w końcu zaśnie z moim wrogiem. Mówię: "odchodzę", teraz to nic nie znaczy, bo ona sama stąd odeszła, dawno odłożyła karty i wycięła mnie z tych fotografii, gdzie byliśmy razem przeciw światu i zostawiła mnie. Na tych fotografiach, gdzie jesteśmy obcy sobie...

“Jestem strasznym nadwrażliwcem.... teksty

czarna-mamba dodano: 4 stycznia 2015

“Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia, czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja, czyli załamanie i upadek. Niektóre rzeczy widzę trzy razy mocniej niż inni. Tak jak zauważam różne piękne sprawy, tak widzę syf, którego ludzie nie zauważają. Wrażliwość, która daje mi masę możliwości, musi ze mnie wyjść. Jak zaczynam ją w sobie kumulować, to jest źle.”

Chcę podać Ci dłoń  przytulić... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

Chcę podać Ci dłoń, przytulić swą skroń do ciepłej klatki z biciem w niej, lecz póki co picie wypełnia tą lukę i nie zanosi na zmianę się. Wypełnia tą lukę, lecz dlaczego płaczę?! Miałam być twarda wiem, wiem. Pokazać Ci słabość w świecie bez sumień to tak, jak strzelić sobie w łeb. Pokazać Ci łzę, gdy mnie nie rozumiesz, bo tylko czaruję i kuszę Cię. Dlaczego ciągle chcę wiedzieć, co czujesz i jak pojmujesz całą mnie?

Chcę Kochać Cię tak mocno  że... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

Chcę Kochać Cię tak mocno, że zapomnę o rozsądku lecz Czarownicy gen nie pozwala mi, wiesz? Bycie samotną wciąż to też jest nie w porządku, ale musiałbyś być tak silny jak ja, ja mocna tak jak Twoja pierś (...)

Masochistka emocji  kolekcjonerka... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

Masochistka emocji, kolekcjonerka upadków

Jestem po to byś mógł uciec... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

Jestem po to byś mógł uciec, rzucić się wraz ze mną w przepaść.

znaleźć znów swój pokój  nie... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

znaleźć znów swój pokój, nie czuć pustki w środku

zrozumiałeś  że pieniądze to nie... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

zrozumiałeś, że pieniądze to nie wszystko, że jakoś nie dają szczęścia, gdy nie ma z kim szczęścia dzielić, że samotność pozabija czar grubych portfeli (...)

Ciągle jesteś Dream Boyem  ciągle... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

Ciągle jesteś Dream Boyem, ciągle jesteś dużym chłopcem. Może kiedyś to zrozumiesz. Zadzwoń kiedy dorośniesz.

Ta noc jest naszą to zapamiętam... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

Ta noc jest naszą to zapamiętam, nie oddam ciała, nie oddam serca. To, co Ci oddam to czas i myśli w zamian dostanę Ciebie i sweet dreams. W zamian dostanę świeże wspomnienia, wszystkie od nowa zaczynam zbierać. Wszystko od podstaw zaczynam zmieniać. TAK, KOCHAM ŻYCIE!! Ciebie? NIE TERAZ. Przerzucam biegi, włączam się w wyścig, gonię za szczęściem, choć jeździ czymś lepszym.

Znowu dosyć mam tej szarej betonowej... teksty

czarna-mamba dodano: 3 stycznia 2015

Znowu dosyć mam tej szarej betonowej dżungli - od wódki, pseudo kumpli, tych, którzy są zbyt dumni, super mili i potulni. Nie wiem, co się kurwa stało z nimi, przecież tacy nie byli kiedyś. Byli normalni kiedyś, liczyłam na nich kiedyś, a dzisiaj świat jakby zwariował. Nie chcę ich już znać, słyszeć o nich więcej ani słowa. Wiesz, mam zupełnie dosyć tego, zasłaniają moje niebo. Mam dosyć tekstów o tym, jak to pójdą za mną wszyscy w ślepo. Sama już chyba się zmieniłam , sama czuję jakbym w plecach miała wbity głęboko nóż.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV