głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba …po lewej mama wtulona w kogoś mówiąca że go kocha i że będą już ze sobą na zawsze i razem będą walczyć ze światem. kurwa piękne mama wtulona w tatę... siostra

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
…po lewej mama wtulona w kogoś mówiąca że go kocha i że będą już ze sobą na zawsze i razem będą walczyć ze światem. kurwa piękne mama wtulona w tatę... siostra jak
…po lewej mama  wtulona w kogoś... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

…po lewej mama, wtulona w kogoś, mówiąca, że go kocha i, że będą już ze sobą na zawsze i razem będą walczyć ze światem. kurwa piękne, mama wtulona w tatę... siostra jak okaz zdrowia, goni jakiegoś brzdąca, bierze go na ręce, całując go bez końca. wskazuje na mnie, ja czuję się jakbym płakała. mówi; no weź na ręce w końcu swojego chrześniaka.

„Widziałem nas dziś... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

„Widziałem nas dziś szczęśliwych jak nigdy, mówiłaś: dotknij brzucha, poczuj jak kopie.. Tak pełni pasji i pełni ambicji, że nic nie mogło tutaj stanąć na drodze. Oddani sobie, w naszym domu, za miastem, wierzyliśmy w wykorzystaną szansę, na normalne życie bez przemocy i w to, że nigdy więcej nie dasz mi się stoczyć. Spojrzałem w oczy Twe, czułem jak płonę i miałem pewność, że mam już wszystko. Klęknąłem, wyciągając pierścionek, dziękując Ci za przeszłość i prosząc o przyszłość. Czuliśmy bliskość, smak szczęścia na ustach, taniec emocji wyostrzał instynkt. Błagam, nie dajmy tym chwilom ustać, a jeśli to sen, to nie budź mnie nigdy.”

Oddałabym wszystko za Ciebie. teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

Oddałabym wszystko za Ciebie.

„Nie wiń mnie  że nie widzę nas... teksty

czarna-mamba dodano: 28 czerwca 2015

„Nie wiń mnie, że nie widzę nas, bo nie widzę siebie za te kilka lat. Stoję między piekłem, a niebem przez fakt, ze zamiast na siebie, stawiałem na świat, który chciałem naprawiać, ale przeszło mi kiedy zdałem sobie sprawę, ze nie zmienię nic. Ludzie chcą mijać dni, wiara w nich, to mentalny areszt. Już wiesz co mnie blokuje? Miewam za miękkie serce, by stale być chujem, a w życiu musisz stale być chujem, ja potrafię ulec słaby ze mnie szuler…”

 Najpierw zaplątały się w sobie... teksty

czarna-mamba dodano: 20 czerwca 2015

"Najpierw zaplątały się w sobie nasze spojrzenia, potem splatały się słowa, po nich splotły się dłonie, a potem to już poszło i teraz cali jesteśmy splątani ze sobą nie do rozplątania." / P.Adamczyk

pierdolę świat twoich domysłów i... teksty

czarna-mamba dodano: 18 czerwca 2015

pierdolę świat twoich domysłów i prawdy

Dopóki nie wrócisz to nie wiem nic... teksty

czarna-mamba dodano: 18 czerwca 2015

Dopóki nie wrócisz to nie wiem nic więcej poza tym, że męczę się każdego dnia.

Nie jestem najlepsza  święta... teksty

czarna-mamba dodano: 18 czerwca 2015

Nie jestem najlepsza, święta, wierna i mądra. To tylko portrety zła… Ale bez przerwy próbuję być lepsza. I zatracam się w konstelacjach bez dna…

nie umiem okiełznać tempa  w... teksty

czarna-mamba dodano: 18 czerwca 2015

nie umiem okiełznać tempa, w którym spierdala mi świat od lat.

nie bój się płaczu  kiedy emocje... teksty

czarna-mamba dodano: 18 czerwca 2015

nie bój się płaczu, kiedy emocje łapią za krtań. nie wytrzymam bez Ciebie ani jednego dnia. tak myślałam wczoraj, dziś obudziłam się sama.

Nikt nigdy nie kłamał jak Ty. I... teksty

czarna-mamba dodano: 18 czerwca 2015

Nikt nigdy nie kłamał jak Ty. I nikt nigdy nie żonglował prawdą jak ja. Nie zadaję pytań o wspólne sny - ich gwarancją byłam tylko ja sama.

Znał każdą moją słabość  z... teksty

czarna-mamba dodano: 18 czerwca 2015

Znał każdą moją słabość, z każdą moją wadą potrafił żyć, nie pytać mnie, czy wiem dokąd prowadzą. Tłumaczył mi, że poza mną niewiele go tu trzyma i gdy patrzy w moje serce widzi wciąż jak się rozwija w nim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV